Co mężczyźni zazwyczaj lubią robić na pierwszej randce

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/first20date20activity20survey.html

Co mężczyźni zazwyczaj lubią robić na pierwszej randce

Wino i obiad: faceci idą na to, gdy spotykają kogoś nowego

Wybór idealnego miejsca na pierwszą randkę to coś wielkiego.

Chcesz, aby upewnić się, że ma odpowiedni klimat i czuć, Garnitur swoje potrzeby, a jednocześnie miłe te Z daty. Nie wspominając, jak to jest najprawdopodobniej po raz pierwszy spotykasz się twarzą w twarz, Pierwsza Randka musi zapewnić możliwość rozmowy. Oznacza to, że jeśli jest zbyt głośny i zbyt zatłoczony, może to nieco złagodzić nastrój, pozostawiając plucie w twarzy daty tylko mieć najmniejszy kawałek słyszalnej rozmowy.

Powiązane: Idiotyczny Przewodnik do ściągania epickiej pierwszej randki

Teraz, Można by pomyśleć w takich czasach, ludzie naprawdę myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o ekscytujące pomysły na pierwszą randkę … ale jak się okazuje, mężczyźni lubią zachować rzeczy tradycyjne.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/first20date20activity20survey.htmlAskMen

Ankieta Google 1,000 mężczyzn w Stanach Zjednoczonych, która trwała od kwietnia 18-21 ujawniła, co wybierają przy podejmowaniu decyzji, jak spędzić pierwszą randkę z kimś. Pierwsze miejsce? 41% facetów wybiera miłą kolację na ten genialny pomysł na pierwszą randkę. Następnie pozostali w sferze jedzenia i picia, a 18 procent wybiera relaksującą podróż na kawę jako sposób spędzania pierwszej randki.

Chodzenie Do Kina było trzecie na 14 procent, pozostanie w gotowaniu, podczas gdy dość odważne jak na pierwszą randkę, było czwarte na 11 procent, ćwiczenie i zamawianie jedzenia na wynos wiązane na piątym miejscu z 6 procentami, podczas gdy 4 procent powiedziało, że pomyślą nieszablonowo z inną opcją.

Głębsze nurkowanie pokazuje, że nie wszyscy mieszkańcy naszych 50 państw woleliby Wino i zjeść randkę na pierwsze spotkanie. Podczas gdy 13 wybrało to, mężczyźni z Arizony, Hawajów, Montany, Nowego Meksyku i Wirginii woleliby spróbować i pocałować się nad spienionym cappuccino. Wysoki odsetek facetów w Alabamie, Karolinie Południowej i Wyoming uważa atmosferę kina za najbardziej romantyczną, a Panowie w Luizjanie, Teksasie i Vermont są wystarczająco pewni siebie, aby od razu pokazać swoje umiejętności gotowania.

Teraz, czy dasz swojej randce możliwość wyboru, też … cóż, to zależy od Ciebie. W końcu spotkanie w środku na kolację i film nie jest najgorszym pomysłem na świecie.

Możesz Też Kopać:

  • Niezawodne tematy pierwszej daty, które utrzymają rozmowę będzie
  • Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe
  • Najgorsze Sytuacje Na Pierwszej Randce
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts