Dlaczego Druga Data Jest Ważniejsza Niż Pierwsza

Mężczyzna i kobieta śmieją się histerycznie.

Dlaczego Druga Data Jest Ważniejsza Niż Pierwsza

Dlaczego Druga Randka Jest * O Wiele * Ważniejsza Niż Pierwsza

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Wszyscy jesteśmy trochę przerażeni pierwszymi randkami. I nietrudno zrozumieć dlaczego. Pierwsze randki mogą być naprawdę do dupy, albo mogą być całkowicie, ekstrawagancko wspaniałe. Na pierwszej randce, być może dowiesz się, że laska, którą spotkałeś na internetowym serwisie randkowym, używała zdjęć profilowych sprzed dziesięciu lat i że w rzeczywistości nie mówi po angielsku. A może będziesz wiedział, od momentu, gdy twoja randka wyjdzie ze słodkiego letniego powietrza, że patrzysz na swoją przyszłą żonę, kobietę, o której będziesz wspominać w domu spokojnej starości pewnego dnia. Jak każda aktywność o różnych wynikach, jest ekscytująca i niepewna, a twoja wyobraźnia może całkowicie zwariować.

Ale, choć nasza kultura kładzie ogromny nacisk na pierwsze spotkanie, to w rzeczywistości druga data, która jest ważniejsza. Bo czego dowodzi Pierwsza Randka? To w zasadzie test zaliczenia / porażki. Jeśli przebrniesz przez pierwszą randkę i weźmiesz drugą, nie będziesz absolutną szumowiną, albo całkowicie nudną. Kobieta, z którą się spotykałeś, poprawnie lub niepoprawnie, doszła do wniosku, że nie jesteś jakimś brutalnym socjopatą i że jesteś wart kolejnych kilku godzin jej czasu. Może wspominałeś, całowałeś się, albo uprawiałeś szalony seks na pierwszej randce. To naprawdę miłe. Ale zdecydowana większość związku nie ma jeszcze miejsca. Wszystko jest nadal całkowicie niepewne.

Jest to w zasadzie udowodnione przez fakt, że większość z nas zostały przez doświadczenie o niezwykłą pierwszą randkę, która okazuje się być w sumie jednorazowy. Jak wtedy, gdy masz pierwszą randkę, która jest tak dobra, że szybko Photoshop kobieta w pytaniu do wizji przyszłości, ale potem nagle edytować ją po drugim. Albo jak wtedy, gdy napisałaś do wszystkich przyjaciół i opowiedziałaś im o zmieniającym życie koktajlu, który wypiłaś z Annabelle, a miesiąc później zapytałaś: “kim jest Annabelle?”

Temat: 10 najlepszych pomysłów na pierwszą randkę, ujawnione

Większość ludzi, którzy są dość słodkie i mają mnóstwo umiejętności konwersacyjnych może być atrakcyjne dla każdego przez co najmniej godzinę lub dwie. Ostatecznie druga randka jest prawdziwym sprawdzianem, a przynajmniej pierwszym krokiem w lawinie realności.

Co to oznacza w praktyce? To znaczy, że powinieneś trochę przekierować swoją energię umysłową.

Po pierwsze, należy przestać podkreślając o pierwszych randek tak dużo. Nie spędzaj całego dnia martwiąc się o skompletowanie idealnego stroju, nie myśląc o dowcipnych tekstach, które możesz rzucać w różnego rodzaju hipotetyczne rozmowy. Nic z tego nie pomoże. To tylko sprawi, że poczujesz się samoświadomy, a tym samym mniej prawdopodobne, że będziesz Czarujący. Wybierz jakieś fajne miejsce na drinka i przyjdź na czas. Twoje cenne pre-Data godzin są lepiej spędzone będzie na siłowni, a nawet przesuwając na krzesiwo, dzięki czemu można wyrównać kolejną datę, jeśli ten pierwszy nie działa.

Ale oznacza to również, że należy podkreślić o wiele więcej o drugiej daty. Zastanów się nad nimi. Pamiętaj, że ponieważ te cenne okazje są wtedy, gdy twoje potencjalne zainteresowanie miłością dowiaduje się, kim naprawdę jesteś—lub, dokładniej, nieco podrasowana wersja osoby, którą naprawdę jesteś-powinieneś spróbować zrobić coś, co odzwierciedla Twoją rzeczywistą tożsamość. Nie bądź ogólny. Nie tylko rzucać kilka pieniędzy w sytuacji i wziąć randkę do najbardziej fantazyjnych restauracji dostępne. Każdy człowiek z dochodem do dyspozycji może to zrobić.

Zamiast tego zrób coś związanego z Tobą. Jeśli jesteś Frankofilem, który odwiedza Prowansję każdego listopada i wie, jak powinien smakować Chablis, to może francuska restauracja jest dobrym pomysłem. Twoja pasja przejawi się, i zawsze fajnie jest zostać wpuszczonym do czyjegoś świata. (Tylko nie bądź zbyt pretensjonalny i spędź cały wieczór na wszystkim.) Jeśli jesteś miłośnikiem burgerów, który próbował każdego cheeseburgera w każdym barze nurkowym w mieście, pokaż jej, gdzie jest najlepszy.

Ale to nie musi być kolacja. Bądź trochę kreatywny. Jeśli jesteś maniakiem gier planszowych, cóż, to w końcu wyjdzie na jaw, więc może umów się na randkę z grą. (Zobacz, czy możesz znaleźć bar koktajlowy, który nie przeszkadza ci przynoszenie kopii pandemii, a nie kawiarnię z grami planszowymi, ponieważ są to miejsca, które są jak kryptonit seksowności.) Czy bardzo lubisz kolejki górskie? Idealnie, jeśli twoja randka nie ma skłonności do mdłości. Jesteście wysportowani? Randki na siłowni mogą być super seksowne, o ile uda Ci się zastosować dezodorant i uniknąć złożonych złamań.

A przy okazji, równie dobrym pomysłem jest zaplanowanie go wokół jej zainteresowań, a nie twoich. Jeśli wspomni na pierwszej randce, że jest super w operze, ale nie była ostatnio, może warto wykupić dwa bilety na La Traviatę. Zobacz tę głupią komedię romantyczną, którą chce zobaczyć. Nieważne. Pokaż, że jesteś gotów zainwestować w to, co jest jej pasją. To automatycznie stawia głowę i ramiona powyżej 95% męskiej puli Randkowej, której formuła randkowania jest w zasadzie [kobieta] + [alkohol] = [romans].

To nie znaczy, że druga randka musi być szalony i dziwaczny. To musi być środowisko, w którym oboje czujecie się komfortowo i w którym możecie przejść do brudnego procesu uczenia się o sobie nawzajem. Co więcej, jedną z rzeczy, o których wielu facetów zapomina, myślę, że jest to, że bardzo datable kobiety, z definicji, były zwykle na wielu randkach, większość z nich całkowicie zapomniane, jeśli przyjemne. Więc postaraj się dać jej historię, którą może opowiedzieć swoim przyjaciołom, a przynajmniej coś fajniejszego niż regularny czas w zwykłym miejscu. To świetny sposób na rozpoczęcie związku.

I jeśli możesz to wszystko zrobić, mój przyjacielu, możesz mieć przywilej martwienia się o trzecią randkę.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts