Co to znaczy, gdy dziewczyna pisze późno w nocy

Mężczyzna SMS łóżko

Co to znaczy, gdy dziewczyna pisze późno w nocy

Czy Twoje Zauroczenie Wysyła Ci SMS-Y Tylko Około Północy? Oto, co to oznacza

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Dear Dating Nerd,

Mam mały dylemat. Spotykam się z tą dziewczyną przez ostatni miesiąc i zaczynam myśleć, że chcę, żeby to był pełny związek. Spotykamy się raz lub dwa razy w tygodniu, a kiedy to robimy, uprawiamy świetny seks i czuję, że to naprawdę dobra Chemia. Oboje dużo orgazmu, przytulamy się potem, żartujemy i nie ma żadnych niezręcznych ciszy. Kiedy ona jest u mnie albo ja u niej, wszystko jest w zasadzie idealne. Idziemy spać przytulając się i budzimy się w ramionach. Świetnie. Z wyjątkiem jednej rzeczy-w zasadzie nie spędzamy czasu ani nie rozmawiamy w ciągu dnia, nigdy. Na początku zaplanowała nasze randki na dość późno (np. 10, 11 — jestem przyzwyczajony do rozpoczynania randki bliżej 8), a gdy przeszliśmy do booty calls, często nie sięgała aż do północy. Próbowałem napisać do niej wcześniej w ciągu dnia, sugerując, że dzień wisi, a nawet próbując zmienić poranny seks w Randkę Na brunchu, bez skutku. Wydaje mi się, że jest wampirem i nie może wchodzić ze mną w interakcję w świetle słonecznym. Co się dzieje?

– Late-Night Lex

Odpowiedź

Drogi Lex,

Jeśli istnieje jedna maksyma, którą subskrybuję o zachowaniach randkowych, to jest to: “kiedy ludzie pokazują, kim są, uwierz im.”To cytat Mai Angelou, ale nie trzeba być koneserem amerykańskiej literatury, aby docenić jej mądrość. Ludzie komunikują, kim są poprzez swoje działania. Kiedy ich działania opowiadają historię, bierz ją za wartość nominalną — nie próbuj wymyślać motywów ani wymówek dla nich.

To wspaniale, że dobrze się bawisz z tą osobą, ale przez jej powtarzający się brak zainteresowania spędzaniem czasu lub komunikowaniem się na Twoich warunkach, ona sugeruje, że nie czuje tego samego, co Ty o sytuacji. Ta nierównowaga doprowadzi do tego, że jedno z Was coś zepsuje, chyba że coś zmieni się w znaczący sposób w międzyczasie.

Ludzie, którzy są ogólnie niedostępni przez cały dzień, nie są tacy sami. Może ma niezwykle wymagającą pracę, pracuje jako wolontariusz lub ma chorego członka rodziny, którym musi zajmować się kilka godzin dziennie. Może naprawdę jest uczulona na światło słoneczne — kto wie.

Opierając się na tym, co powiedziałeś w swojej wiadomości (lub na tym, czego nie powiedziałeś o jej niezdolności do rozprzestrzeniania bogactwa hangout na cały dzień), nie wydaje się.

Powiązane: Jak zamienić “przyjaciół z korzyściami” w związek

Jeśli lubisz kogoś, ale coś cię powstrzymuje przed powieszeniem na bieżąco, prawdopodobnie wcześniej mu o tym powiesz. Powiedziałbyś coś w stylu: “przykro mi, że nie mogę cię widywać tak często, jak bym chciał, z powodu [X].”W ten sposób nie uznaliby Twojej niedostępności za oznakę braku zainteresowania. Nawet jeśli nie chcesz być otwarty na konkretny powód Twojego napiętego harmonogramu, przynajmniej wymyślisz jeden konkretny powód.

Wydaje się, że nie robi tego w tej sytuacji. Dla mnie oznacza to jedną z dwóch rzeczy. Jasne, możliwe, że ona naprawdę cię lubi, ale jest po prostu spektakularnie zła w pokazywaniu tego.

Jest jednak znacznie bardziej prawdopodobne, że po prostu nie lubi cię tak bardzo i liczy na swoją względną “niedostępność”, aby ci to przekazać. Trudno powiedzieć komuś, z kim chcesz spać: “Hej, naprawdę doceniam regularny seks, a Ty jesteś zabawny, ale twoja ogólna osobowość nie jest tym, co uważam za materiał na związek” bez dynamizowania całej regularnej sprawy seksu.

Powiązane: Booty-Call Etykiety, Wyjaśnione

Nie ma nic złego w spotykaniu się z kimś w nocy, ale kiedy ustalacie restrykcyjny schemat tego, kiedy będziecie i nie będziecie razem-nie z powodu czynników zewnętrznych, ale z powodu własnych pragnień i pragnień-mówicie im: “nie lubię was przez cały rok. Nawet nie lubię cię 24/7, po prostu lubię cię w małych dawkach.”

Nie ma też obiektywnie nic złego w trwającym związku seksualnym z kimś, nawet jeśli jest to krótkoterminowe, tak długo, jak obie osoby są na tej samej stronie.Kiedy jeden z dwóch uczestników chce rozszerzyć tę sytuację na coś więcej niż tylko podpinanie się, a jeden nie, napotykasz problem.

Czym się zajmujesz, Lex? To proste. Następnym razem, gdy będziecie razem spędzać czas, porozmawiajcie o tym. Powiedz jej: “słuchaj, powodem, dla którego próbuję spędzać z tobą czas w ciągu dnia, jest to, że naprawdę cię lubię. Chcę, żebyśmy spędzali razem więcej czasu i potencjalnie byli parą w stylu prawdziwego chłopaka / dziewczyny.”

Powiedz to w sposób, który ma sens dla was dwojga, ale wyjaśnij, że Twoje uczucia wykraczają poza zakres nocnych spotkań. Powiedz jej to, co mi powiedziałeś, żeby nie obwiniała za nieporozumienie w dalszej rozmowie. Nie każ jej czuć się zaatakowana, albo spróbuj zawstydzić ją, żeby cię lubiła. Po prostu powiedz jej, że chciałbyś poznać jej myśli o przeniesieniu rzeczy na wyższy poziom.

Nowoczesna kultura Randkowa to trudna sprawa. Wszyscy mamy do czynienia z wyborem bufetu szwedzkiego i ze świadomością, że istnieje prawie nieskończone morze lokalnych napalonych singli, zaledwie kilka kliknięć lub przesunięć. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że oni też wiedzą to samo, więc kończysz z sytuacją, w której każdy ma opcje.

Powiązane: Najlepsze Internetowe Serwisy Randkowe I Aplikacje, Ujawnione

W takim klimacie nie ma sensu się angażować. To ma sens mieć dorywczo, późno w nocy seks z kimś raz lub dwa razy w tygodniu przez kilka miesięcy bez poczucia, jak się w pełni zainwestować w nich. Może coś lepszego pojawi się jutro, w przyszłym tygodniu, albo za kilka miesięcy. Ale jeśli osoba przed tobą mówi: “Słuchaj, bardzo mi się to podoba, czy możemy to potraktować poważnie”, musisz przynajmniej dokonać wyboru.

Dopóki z nią nie porozmawiasz, będziesz tylko nocnym SMS-em.

Możesz Też Kopać:

  • Skąd wiedzieć, czy naprawdę na Ciebie leci?
  • Znaki chcesz związek ze swoim kumplem Hookup
  • The Gentleman ‘ s Guide to Hookups
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts