Co zrobić, gdy nie lubi Twoich przyjaciół

Co zrobić, gdy nie lubi Twoich przyjaciół

Jeśli nie lubi Twoich przyjaciół, oto jak sobie z tym poradzić

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

W idealnym świecie nasz partner miłość wszyscy nasi przyjaciele. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ludzie w naszym życiu nigdy się nie kłócili, a wy wszyscy moglibyście zjeść brunch w niedziele? Niestety, często zdarza się, że twoja dziewczyna nie zabłyśnie do Twoich znajomych facetów. To może być przyczyną wielu brzydkich kłótni, a nie chcesz pogorszyć rzeczy, mówiąc złe rzeczy!

Temat: jej najlepsza przyjaciółka to Facet

Oto nasz przydatny przewodnik, jak poruszać się w tej najtrudniejszej sytuacji: gdy Twoi bliscy się nie lubią.

Żadnych odruchów po kolana, ani mówienia jej, że nie lubi ich.

Co sądzisz o Marku i Liamie?

Ona: Umm…Nie podobały mi się, przepraszam.

Ty: Co? Mówisz poważnie? Nie spodziewałem się tego.. To takie oczywiste, że Mark jest świetnym facetem, jak mogłeś tego nie zauważyć?

To klasyczny przypadek tego, czego nie powiedzieć. To prawdopodobnie nie jest łatwe dla twojej dziewczyny, aby przyznać, że nie lubi Twoich przyjaciół! Chce lubić Twoich przyjaciół — ale z jakiegoś powodu nie lubi-tak jak nie lubi puddingu ryżowego. Czy krzyczenie na nią, że nie lubi puddingu ryżowego zmieni jej gust? Nie, więc po co stosować tę taktykę?

Jeśli już, powiedzenie jej, że myli się co do Twoich przyjaciół, sprawi, że bardziej ich nie lubi (jak każdy student psychologii odwrotnej może Ci powiedzieć). Zamiast tego reaguj neutralnymi, wolnymi od osądów wypowiedziami/pytaniami, które pomagają zrozumieć, dlaczego ich nie lubi.

Ty: Oh. Nie? Czy to było coś konkretnego, co powiedzieli Czy zrobili?

Kiedy dowiesz się, co jej się nie podobało, zaoferuj drugą szansę na spotkanie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że można to naprawić — prawdopodobnie istnieje namacalny powód, dla którego nie dogadywali się. Może twoja dziewczyna się wściekła, że Mark robił okropny żart o kobietach, kiedy robił okropny żart o samolotach. Może twojej dziewczynie nie podobało się, jak zimny był dla niej Liam, kiedy naprawdę źle się czuł. Chodzi o to, że pierwsze wrażenia nie zawsze są słuszne. Jest prawdopodobne, że twoja dziewczyna potrzebuje trochę więcej czasu, aby rozgrzać się do znajomych!

W międzyczasie, nie spiesz się bronić swoich przyjaciół, lub nalegać, że źle ich zrozumiała. Nawet jeśli tak jest, poczekaj chwilę, a następnie zaproponuj chłodne rozwiązanie-taktownie.

Ty: Hej, wiem, że nie podobali ci się chłopcy, kiedy ostatnio ich przyprowadziłem, ale byli trochę hałaśliwi i pijani tamtej nocy. Możemy zjeść z nimi spokojny lunch? Naprawdę chcą spędzać z tobą czas-i obiecuję, że będą rosnąć na Tobie!

Spróbuj znaleźć sposoby, aby połączyć się ze sobą.

Pamiętaj, że te dwie grupy ludzi mogą nie mieć nic wspólnego poza Tobą. Musisz trochę popracować. Nie możesz zaplanować wspólnego spotkania, usiąść wygodnie i oczekiwać, że od razu się dogadają!

Pomyśl, co mogą mieć ze sobą wspólnego. Może twoja dziewczyna i Mark mają obsesję na punkcie tostów z awokado? Może Liam ma pecha do kobiet, podczas gdy twoja dziewczyna uwielbia bawić się w swatkę? Cokolwiek to jest, spróbuj przekazać to swojej dziewczynie. Niech zobaczy Twoich przyjaciół w nowym świetle. (Przynajmniej będą w stanie połączyć się z tym, jak frustrujący jest Tinder w dzisiejszych czasach.)

Pokaż, nie mów. Nie mów “Mark to świetny facet. Mylisz się co do niego.”Zamiast tego powiedz jej, że może chciałaby przyjść na jedno z wydarzeń wolontariatu Marka dla bezdomnych. Czasami ludzie potrzebują trochę pomocy w związaniu się ze sobą-tu wkraczasz Ty.

Upewnij się też, że twoi chłopcy też będą bardzo mili. Obie strony muszą się postarać, aby się poznać – w przeciwnym razie nie będziesz uczciwy wobec swojej dziewczyny!

Wyjaśnij, że to nie jest sytuacja “ona-oni”.

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wystawić swoją dziewczynę przeciwko przyjaciołom. Nie dziel ich na obozy wroga, robiąc coś głupiego-na przykład mówiąc znajomym, że twoja dziewczyna ich nienawidzi! Będą (naturalnie) mieli do niej pretensje, a to stworzy bardzo trudną sytuację dla wszystkich zaangażowanych. Następnym razem, gdy wyjdziesz z chłopakami, będzie się zastanawiać, czy zachęcają cię do rzucenia jej. Lub zdradzać ją itp.

Nie wpadaj w pułapkę priorytetyzowania jednego nad drugim (nawet jeśli to ona). Nie stawiaj swojej dziewczyny w niewygodnej sytuacji, mówiąc takie rzeczy, z męczeńskim powietrzem:

Miałem iść na taco we wtorek z Liamem, ale wiem, że masz ciężki tydzień. W porządku. Odwołałem go. Wiesz, jak bardzo kocha tacos, ale ty jesteś ważniejsza.

Jak ma się przez to czuć? Pewnie nie chce cię zmuszać, żebyś się z nią zadawał.

Cofnij się na chwilę. Niech wie, że to nie musi być pole minowe. Twoja dziewczyna może czuć się niepewnie, więc zapewnij ją o swojej roli w twoim życiu (bez sugerowania, że w jakikolwiek sposób konkurują). Nie ma powodu, żeby ktoś czuł się terytorialnie nad tobą.

Ty: Ok, więc tym razem nie polubiłeś moich przyjaciół. Może je polubisz! Ale nawet jeśli nie, to moi przyjaciele, a Ty jesteś moją dziewczyną. Mam z wami osobne relacje…Jestem pewien, że uda mi się to rozgryźć.

Słuchaj, może twoja dziewczyna i twoi przyjaciele nigdy nie będą najlepszymi przyjaciółkami. To olej i woda. W porządku! Nie muszą.

W końcu to nie jest szkoła podstawowa: powinieneś być w stanie poradzić sobie z takimi sytuacjami z wdziękiem, jak dorośli. Nie złość się na nią, że nie lubi Twoich przyjaciół! Pomyśl o tym w ten sposób: czy to nie miłe, że dwa różne typy ludzi mogą cię tak bardzo lubić? Jest to rodzaj zrelaksowanej, dojrzałej postawy, która ją uspokoi. Powodzenia!

Możesz Też Kopać:

  • Czy Możesz Umawiać Się Z Kimś Po Tym, Jak Najpierw Się Zaprzyjaźnisz?
  • Zdobądź Więcej Przyjaciół
  • Get Her Friends To Like You
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts