Co zrobić, gdy jesteś zakochany, a oni nie

Co zrobić, gdy jesteś zakochany, a oni nie

Co zrobić, gdy jesteś zakochany… Ale nie jest

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka. Potrzebujesz jego pomocy? E-mail [email protected].

Pytanie

Jestem naprawdę zestresowana i czuję, że moje serce się łamie. Jestem z kimś naprawdę niesamowitym od około roku i spędziliśmy razem miło czas, ale oni nie kochają mnie tak bardzo, jak ja kocham ich. Czuję to. Lubią mnie, ale czegoś tam nie ma i widzę, że zastanawiają się, dlaczego się spotykamy. Czy mogę uratować nasz związek?

– Anguished Alex

Odpowiedź

Ok. Zanim odpowiem na twoje pytanie, upewnię się, że wiesz, co się dzieje w twoim związku. Ponieważ są tu naprawdę dwie możliwości. Pierwszą możliwością jest to, że masz rację — że prawidłowo postrzegasz różnicę uczuć między tobą a twoim partnerem. Czujesz “Extreme Love Extra Rainbow Plus”, a oni czują tylko ” delikatne uczucie graniczące z miłością czasami.”Zajmę się tym za chwilę.

Ale najpierw opowiem o drugiej możliwości, czyli o tym, że twój partner cię kocha, ale ty tego nie widzisz, bo cierpisz na depresję. Jest to jeden z najczęstszych schematów myślowych ludzi z depresją: myślenie, że ludzie, którzy mówią, że cię kochają, naprawdę tego nie robią, że nikt by się o ciebie nie troszczył, gdyby znał prawdę o tobie, że twoi przyjaciele lub kochankowie są znudzeni, kiedy mówisz i po prostu Cię bawią. A depresja jest niesamowicie powszechną i straszną chorobą psychiczną. Cierpisz na depresję? Jeśli myślisz, że możesz być, ale nie wiesz, skonsultuj się z terapeutą, zanim podejmiesz decyzję o swoim związku.

Teraz, gdy już omówiliśmy ten kąt, przejdźmy do sedna pytania. Co zrobić, jeśli twój partner naprawdę nie kocha cię tak bardzo, jak je zrobić, a jeśli ilość miłości dają Ci nie do końca spełnia Twoje potrzeby? Co jeśli jesteś jasne. – wiesz, że nie chodzi tylko o to, że twój partner wyraża miłość inaczej niż ty, ale o to, że nie zapalasz fajerwerków w jego piersi tak, jak byś chciał?

Niestety, nie sądzę, żebyś mógł to odwrócić. Z mojego doświadczenia, jak i z doświadczenia zdecydowanej większości ludzi, miłość ma tendencję do rozpalania się między dwojgiem ludzi, a następnie powoli zanika w przyjaźń-a nie odwrotnie. To bardzo, bardzo mało prawdopodobne, że ktoś po prostu zakocha się w Tobie w gwieździstych oczach po tym, jak cię poznałem przez długi czas. Sympatia twojego partnera do ciebie jest najprawdopodobniej stabilna.

A to pozostawia dwie możliwości. Pierwszym jest to, że opuszczasz związek i cierpisz niesamowity ból przez umiarkowany czas — od trzech miesięcy do roku, w zależności od poziomu odporności. Drugim jest to, że pozostajesz w związku i cierpisz niesamowity ból przez nieokreślony czas — bez względu na to, jak długo zajmie Twojemu partnerowi Przejście, co może trwać lata, po których obserwujesz, jak szczęśliwie wskakują w związek z kimś innym.

Jesteś w sytuacji, w której musisz wybrać, jakiego bólu chcesz. Chcesz być biczowany płonącym rzęsem przez byłego skazańca, który nigdy nie zaznał miłości, albo ugryziony przez dziesięć wściekłych, jadowitych węży prosto z Uniwersytetu wściekłych węży? Taka sytuacja. Straszna sytuacja. I nie ma rady, która by Ci to ułatwiła. Ale myślę, że mogę zaoferować kilka przydatnych wskazówek.

Myślę, że powinieneś zostawić swojego partnera. Tak, wiem. Ciężko o tym myśleć. Natychmiast, kiedy wyobrażasz sobie opuszczenie kogoś, kogo kochasz, twój umysł roi się od gorzko bolesnych myśli-rodzaj nostalgii z góry, gdzie wyobrażasz sobie wszystkie szczególne cechy twojego partnera znikające z twojego życia na zawsze. Ten słodki quaver w ich głosie, kiedy nazywają cię dziecko? Odszedł na zawsze. Sposób, w jaki głaszczą twoje włosy, gdy jesteś zdenerwowany, czy Twoja skóra głowy, jeśli nie masz włosów? Również odszedł. Już po wszystkim. I to właśnie nadaje Twojemu życiu sens. I jeśli o tym wiesz, jeśli ją stracisz, nigdy jej nie odzyskasz.

To prawda! To wszystko prawda i nie mogę ci pomóc. Nigdy nie znajdziesz kogoś takiego jak Twój obecny partner. Ale jest w tym Plus, który polega na tym, że kiedy w końcu zakochasz się ponownie-po zaledwie prostym piciu litrów czystego bólu przez miesiące-dostaniesz coś pięknego i innego, a kiedy to dostaniesz, będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek żyłeś bez tego. Naprawdę. To może wydawać się naciągane, nawet jeśli ktoś już to mówił. Nawet jeśli zakochałeś się dwa razy, więc już doświadczyłeś tego zjawiska, możesz w to nie wierzyć.

Zastanów się przez chwilę nad swoim obecnym Związkiem. Zanim spotkałeś swoją drugą połówkę, czy mógłbyś sobie wyobrazić, co robią? Mogłeś wymyślić ich charakter? Prawdopodobnie nie. Po prostu pojawiły się, w pełni ukształtowane i dziwne, w twoim życiu, i napełniły Cię wszystkimi swoimi niespodziankami.

W końcu to się powtarza, bo twój partner nie jest jedyną wyjątkową i atrakcyjną osobą na świecie. Wiele innych jest nawet dostępnych w zaciszu domu, na internetowych serwisach randkowych. Możesz i będziesz spełniony ponownie, po tym, jak weźmiesz głęboki oddech i, jak mówią Marines, przyjmiesz ssanie. (Nie ma podwójnego znaczenia zamierzonego.)

Ale co, jeśli nie chcesz tego zrobić? Oto, co się stanie, prędzej czy później. Twój związek — który jest już zły, ale przynajmniej zawiera rozsądną liczbę słodkich, romantycznych chwil-zaczyna się rozpadać wokół ciebie. W miarę upływu czasu nie otrzymujesz żadnej z głębokiej miłości, której naprawdę potrzebujesz, i po cichu stajesz się coraz bardziej niezadowolony, a jednocześnie coraz bardziej kochasz swojego dalekiego partnera, ponieważ ich uczucie jest tak rzadkie. To sprawia, że jesteś irytująco bezbronny, a to sprawia, że twój partner jest okrutny, nawet jeśli nie chce być. Każda rozmowa, coraz częściej, jest zatruta podszeptami agresji i urazy. Żaden Seks nigdy się nie zdarza.

Twój okropny związek pochłania twoje życie i to wszystko, o czym możesz mówić, aż w końcu imploduje, w katastrofalnej walce, lub ktoś nagle upija się, lub cokolwiek się dzieje. A potem, zamiast wspominać swojego partnera jako wspaniałą osobę, która nie miała tego, czego potrzebujesz, spędzasz lata gorzko wspominając, jak wydobyłeś z siebie najgorsze.

To ponure! To super, super ponure! I chociaż nie mogę udawać, że rozstanie się teraz, gdy nadal kochasz swojego partnera, będzie łatwe, to lepiej mieć związek zakończony krótką, miłosierną śmiercią, a następnie długą, powolną chorobą.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Spotkanie Z Rodzicami
Read More

Spotkanie Z Rodzicami

Spotkanie Z Rodzicami Osiem Rzeczy, O Których Koniecznie Musisz Pamiętać, Spotykając Się Z Rodzicami Danielle Page 27 listopada…