Jeden prosty randki Hack, który sprawi, że sposób Seksowniejszy

Mężczyzna słuchający kobiety

Jeden prosty randki Hack, który sprawi, że sposób Seksowniejszy

Ten Hack Randki Sprawi, Że Sposób Seksowniejszy

Przeciętny facet pewnie myśli, że wie, jak komuś zaimponować.

Może wykorzystuje swoje istniejące wcześniej cechy bycia bogatym, sławnym i odnoszącym sukcesy, a może jest po prostu wysokim, ciemnym i przystojnym typem.. Może również myśleć, że jest utalentowany, jeśli wie, jak być zabawnym lub rozdawać niesamowite orgazmy  

Chociaż wszystkie te rzeczy mają przynajmniej pewną wagę, jest naprawdę niedoceniana cecha – i sposób na zaimponowanie komuś – o której przeciętny facet nie wie: bycie ciekawym.

Powiązane: Cechy, których kobiety szukają u mężczyzny

Zadawanie pytań, bycie uważnym słuchaczem i późniejsze śledzenie może być bardziej zapadające w pamięć i, szczerze mówiąc, bardziej seksowne niż wszelkiego rodzaju tak zwane “imponujące” cechy.

Nie wspominając o tym, że kiedy zadajesz komuś pytanie, a potem słuchasz, co ma do powiedzenia, traktujesz go z szalonym szacunkiem. Pomyśl o tym, jak byś się czuł, gdybyś poszedł na randkę, w której byłeś zmuszony słuchać drugiej osoby bełkot o swoich osiągnięciach, nadzieje, marzenia, cele, lubi, nie lubi i tak dalej przez kilka godzin bez naprawdę uzyskanie słowa w krawędzi.

Pewnie czułbyś się wyczerpany. Ale gdyby to była randka, na której miałbyś okazję porozmawiać o sobie i czułbyś, że ta druga osoba jest naprawdę zainteresowana? Dla porównania, to dobra randka, prawie niezależnie od tego, jaka była ta druga osoba. To dlatego, że traktowanie kogoś z szacunkiem w kontekście randkowym czyni cię bardziej seksownym, nie mniej. Nadszedł czas, aby mężczyźni zaczęli stosować tę logikę do swoich dat, a nie tylko siebie. Od teraz, jeśli idziesz na randkę i nie spędzają co najmniej znaczną część to słuchanie — nie tylko jest cicho, ale rzeczywiście słuchając tego, co Data ma do powiedzenia — równie dobrze można uznać, że data jest porażką.

Jasne, jeśli jesteś konwencjonalnie atrakcyjne lub pożądane, data może chcesz wyjść ponownie (lub będzie spać z tobą tam i wtedy). . Jeśli tenor tych dat jest mieszanką Ciebie mówiącego o sobie i nie imponujące przekomarzanie, nigdy nie pozwalając drugiej osobie dostać się w jednym słowie, rzeczy nie pójdą zbyt daleko. Wyjdą z tych randek czując, że są wszędzie.

Jeśli chcesz naprawdę zaimponować następnej osobie idziesz na randkę, nie chwalić. Zamiast tego, bądź ciekawy. Posłuchaj. Niech mówią. Nie tylko będą się bardziej cieszyć, ale będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, jakiego rodzaju osobą są.

Jeśli nie jesteś pewien, jak działa słuchanie na randce (prawdopodobnie z powodu braku praktyki), oto kilka wskazówek:

1. Zadawaj pytania wcześnie i często

Ustaw ton na datę, zadając pytanie na początku będzie, i zachować tę dynamikę w górę, jak sprawy idą w parze. Nie oznacza to zamiany daty w rozmowę kwalifikacyjną; oznacza to zajęcie się tu i tam rzeczami, które zostały powiedziane i nakłonienie ich do rozszerzenia tych tematów.

Jeśli mówią, że mieli ciężki dzień w pracy, zapytaj, jaka jest ich praca. Jeśli pojawia się myśl o wakacjach, zapytaj o ich ulubione miejsca do podróży. Czy Twoja randka wspomniała, że dużo czytają na pewien temat?, Zapytać, co o tym myślą.

Krótko mówiąc, pozwól, aby Data otworzyć się na rzeczy, które dbają o w regularnych odstępach czasu, a nie tylko utrzymanie rzeczy lekkie i przewiewne, i/lub monopolizacji rozmowy z jak imponujące jesteś.

2. Bądź cicho i słuchaj

Może wydawać się głupie sugerowanie, że faceci są źli w słuchaniu, ale przynajmniej anegdotycznie, wiele kobiet tak uważa. Narzekają, że ludzie nie zadają im pytań, próbują wyjaśnić im rzeczy, które już wiedzą, i rozmawiają o nich.

Aby to naprawić, kiedy ona (lub ktokolwiek, o to chodzi) zaczyna o czymś mówić, po prostu … bądź cicho. Nie próbuj zmienić czegoś w riff, ani wskoczyć z: “o tak, czytałem artykuł na ten temat.”Kiedy poruszany jest temat, na którym wyraźnie dużo wiedzą lub na którym bardzo im zależy, niech znajdą swój moment w centrum uwagi rozmowy. Może chociaż raz usiądę na tylnym siedzeniu.

3. Kontynuuj Później

Każdy rodzaj interpelacji powinien być wykorzystany do wykonania pytania uzupełniającego. Oboje są szalenie sexy i dowodem na to, że naprawdę słuchasz tego, co się mówi. Słuchasz uważnie. Przeciętny facet nawet nie zadaje pytań na randce, nie mówiąc już o zwracaniu uwagi na całą rozmowę.

Kiedy mówisz: “Czekaj, co to oznacza dla Ciebie?”czy to ta sama Debra, o której wspominałaś wcześniej? Ta z rudymi włosami i wkurzającym Chłopakiem?”dajesz konkretny dowód, że rzeczy wspomniane wcześniej utknęły z tobą.

Powiązane: Najlepsze pytania, aby zadać datę, ujawnione

Bez względu na to, jak wyglądasz, ile pieniędzy masz w banku lub ilu właścicieli klubów znasz osobiście, jak traktujesz kogoś, z kim jesteś na randce, będzie miało ogromny wpływ na to, jak atrakcyjny jesteś dla nich.

Jeśli odłożysz na bok chęć zaimponowania swoją inteligencją i urokiem na chwilę i faktycznie skupisz się na osobie, będziesz zaskoczony, jak seksowne może to być.

Chociaż niektórzy ludzie mogą docenić wysoki, ciemny i przystojny banał, pójdą na kompromis w takich sprawach, jeśli oznacza to, że są traktowani prawidłowo.

Jeśli można połknąć swoją dumę na tyle długo, aby umożliwić jakąś znaczącą rozmowę na pierwszej randce, pokazujesz, że jesteś wystarczająco dobry facet, który rozumie, że randki jest dwukierunkowa ulica.

Możesz Też Kopać:

  • Przestarzałe Man Skills It ‘ s Time we Ditched
  • Wskazówki Dotyczące Rozmowy Na Pierwszej Randce, Których Potrzebujesz
  • Klasyczny Facet rzeczy, które są z powodu emerytury
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts