Co zrobić, gdy zła fryzura

człowiek cięcia włosów nożyczkami-Zdjęcie stockowe
zbliżenie, oczy, patrząc z dala, patrząc w górę, trzymając, ręka, nożyczki, nożyczki do włosów, głowa, włosy, c

Co zrobić, gdy zła fryzura

Napraw złą fryzurę w kilka sekund dzięki tym Pro Hackom do stylizacji

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Na liście rzeczy, z którymi faceci nie mają czasu sobie poradzić, straszna fryzura jest na samym szczycie. A jeśli to czytasz, to prawdopodobnie nie jesteś tak dumnym nowym członkiem Klubu “Mój-‘ czy-jest-totalnie-zrujnowanego”. Dobre wieści? Możesz zakończyć swoje nieudane fryzury złe członkostwo dzień włosów tak szybko, jak zostały wrzucone.

Jasne, nieudana fryzura była trochę urocza jak dziecko-dziewczyny na placu zabaw nie wydawały się mieć nic przeciwko — ale niestety tak nie jest w przypadku dorosłego. Może zdecydowałeś się zaryzykować na nie-fanaberie $ 9.99 mall Salon fryzjerski Hair cut, lub twój stały stylista miał wolny dzień. Tak czy inaczej, wyszedłeś czując się o wiele mniej pewny siebie niż przyszedłeś, i potrzebujesz rozwiązania — szybko.

Powiązane: Najlepsza Fryzura dla kształtu twarzy

Podczas gdy kobiety zazwyczaj mają więcej włosów do pracy (lub dodać więcej włosów dzięki przedłużaniu włosów, naprawdę) jeden poślizg z nożyczkami na mężczyznę oznacza, że mężczyźni pozostają z wyglądem, który jest trochę trudniejszy do naprawienia. Ale zanim masz kompletny meltdown i zdecydować, jedynym sposobem, aby poradzić sobie ze swoim świeżym i straszne nowy ‘zrobić jest chwytając trochę kremu do golenia i maszynki do golenia i będzie dla Mr.Clean look (choć kultowy) wziąć kilka głębokich oddechów, spojrzeć w lustro, i powiedzieć sobie: “wszystko będzie dobrze.”

Niezależnie od tego, czy czytasz to w domu, czy w samochodzie poza salonem fryzjerskim, jednocześnie dając stylistce śmiertelny blask z parkingu, pamiętaj, że tysiące innych osób również w tym momencie Googluje “jak naprawić złą fryzurę” — nie jesteś sam. Z czasem twoje włosy powrócą do normy, tak jak lubisz.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, gdy zła fryzura, zaczynając od jednej rzeczy, którą powinieneś robić w tej chwili.


Natychmiast Poinformuj Swojego Fryzjera


Wszyscy jesteśmy dobrzy w udawaniu ogromnego uśmiechu po tym, jak zobaczyliśmy przerażające spojrzenie wpatrujące się w nas w lustro chwilę po złym cięciu, ale nie udawaj tego. Powiedz stylistce, że nie czujesz nowej fryzury.

Jeśli już udawałeś, nie bój się wrócić i zrzucić bombę prawdy. Już wydałeś pieniądze na strzyżenie włosów, więc najlepszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić, to powiedzieć stylistce, że nie jesteś zadowolony i poprosić ją o naprawienie tego — nawet jeśli obawiasz się, że to zrani ich uczucia.

Jeśli nie czujesz się komfortowo wracając do tego samego stylisty lub fryzjera, zapytaj, czy możesz mieć dobrego stylistę bardziej doświadczonego w tym samym miejscu. Ale nie czuj, że musisz tam wracać. Jeśli twój krój wydaje się, że będzie wymagał dużo pracy, aby go naprawić, najlepiej będzie udać się w inne miejsce i znaleźć stylistę, który będzie z tobą współpracował, aby upewnić się, że jesteś szczęśliwy. W końcu wydasz więcej pieniędzy, ale będziesz miał lepszy efekt końcowy.


Skup się na tym, co właściwie jest złe


Nienawidzisz złych warstw? Czy boki są za krótkie? Czy twój salon fryzjerski zatrzymuje się krótko, jeśli chodzi o kręcone włosy? Po ustaleniu, czego dokładnie nie lubisz w swoim wyglądzie, łatwiej jest powiedzieć stylistce, aby mogła to naprawić. Czasami stylistka nie ma pojęcia, co chcesz zmienić lub tak naprawdę nie rozumie problemu, i w ten sposób będą całkowicie poinformowani o tym, co muszą zrobić, aby było lepiej. Aby grać bezpiecznie, możesz nawet przynieść kilka zdjęć z odpowiednią wersją cięcia-lub celebrytę w stylu, który chciałeś.


Stylizuj Włosy Inaczej


Kiedy zostaniesz z fryzurą, której absolutnie nie lubisz, poprawka może być tak prosta, jak wypróbowanie stylizacji w nowy sposób. Choć brzmi to zabawnie, wielu mężczyzn znajduje swoją ulubioną nową fryzurę, po prostu próbując nowego stylu na złym. Twoja działka może wydawać się teraz okropna, ale nie ma nic, w czym mały produkt nie mógłby pomóc.

Powiązane: Siedem Profesjonalnych Porad, Które Pomogą Ci Wyhodować Włosy We Właściwy Sposób

Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę pasty pielęgnacyjnej, pomady lub żelu do włosów, aby zślizgnąć włosy lub je ułożyć. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się zrobić, przynajmniej fryzurę zdecydujesz się na, Upewnij się, że jest to coś, co sprawia, że wyglądasz dobrze, a Ty’;; zapomnij o złej fryzury masz w krótkim czasie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pacinos20hair20paste.html

Wypróbuj: Pasta do włosów Pacinos Matte 15,95 zł w Amazon.com


Wypróbuj nowy wygląd


Jeśli twój fryzjer psuje styl, w którym bujasz od lat, nigdy nie jest źle spróbować czegoś zupełnie nowego-nawet jeśli jest to siłą. Istnieje wiele krótszych stylów, które wyglądają świetnie i po prostu może wyglądać, że to jest to, co chciałeś w pierwszej kolejności. Spróbuj czegoś krótszego po bokach z niewielką głośnością na górze, jak cięcie załogi, jeśli stylista nie był zbyt niepewny,lub wybierz cięcie buzz, jeśli nie ma oszczędności, co zostało zrobione w fotelu w salonie. Ten ostatni skraca czas stylizacji całkowicie rano, więc możesz polubić go bardziej niż myślisz. 


Zaopatrz Się W Czapki


Poważnie. Ok, oczywiście, ta taktyka topping z większości og akcesoriów do włosów nie będzie działać do pracy w profesjonalnym otoczeniu, ale jeśli nie można uzyskać włosy naprawione od razu, to zrobi w międzyczasie. Nikt nie będzie wiedział, co dzieje się pod czapką taty, ponieważ cierpliwie odliczasz sekundy, dopóki nie będziesz mógł zrobić poprawki. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gray20hat.html

Spróbuj tego: Czapka Carhartt Canvas 16,99 zł + w Amazon.com


Ogól To


Nie tak do szumu lub crew cięcia trendów? Możesz zrobić śmiały ruch, goląc to wszystko, ale to tylko wtedy, gdy i tak chcesz. Żadne cięcie nie jest tak złe, że musisz przejść do tej skrajności, ale jeśli zawsze zastanawiałeś się, jak to jest być łysym przed 80 rokiem życia, nie ma lepszego czasu niż teraz. Pamiętaj tylko, aby zrobić to poprawnie, aby nie skończyć z czymś jeszcze bardziej żenującym niż złe cięcie: świeżo Ogolona głowa pełna nacięć i poparzenia brzytwą. Jejku.

Powiązane: Golarki Elektryczne Są Świetne, Ale Te Klasyczne Golarki Są Lepsze


Wait It Out


Jedną z najlepszych rzeczy, jakie mają włosy, jest ich zdolność do wzrostu. Możesz nie lubić swojej fryzury dzisiaj, ale za dwa tygodnie będzie trochę lepiej — a potem jeszcze lepiej-dopóki nie będziesz mógł uzyskać stylu, który naprawdę ci się podoba. W przeciwieństwie do tych okropnych tatuaży, gdzie słowa są źle napisane, fryzury nie są trwałe. Więc uśmiechnij się i weź whisky z lodem, a poczujesz się lepiej w mgnieniu oka. 

Możesz Też Kopać:

  • Barber Side Chats: Czarna historia z fotela Barber
  • Fryzury męskie: Fryzjer inspirowane fryzury dla mężczyzn
  • Jak obcinać włosy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Dojrzały człowiek patrząc w łazienka lustro
Read More

Koloryzacja Włosów 101

Koloryzacja Włosów 101 Najnowsze techniki farbowania włosów udowadniają, że siwienie to wybór Barret Wertz 9 listopada 2021 roku…