Najlepsze Przeprowadzki Callus

Callus remover na niebieskim tle

Najlepsze Przeprowadzki Callus

Zmiękcz szorstkie krawędzie za pomocą Top Callus Remover

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Nie chcemy być bezduszni, ale te brzydkie, szorstkie plamy skóry na dłoniach i stopach muszą zniknąć.

Modzele rozwijają się z powodu zbyt dużego tarcia i nacisku na skórę, które powodują grube, sztywne plamy skóry. Podczas gdy modzele nie są bolesne, są nieatrakcyjne, a nawet krępujące. Nie chcesz być złapany podczas sezonu sandałowego lub boso na zajęciach jogi pokrytych modzelami. Lub gorzej, trzymając się za ręce lub grając stopami, gdy skóra nie jest miękka i gładka.

Na szczęście dostępnych jest wiele wyjątkowych produktów, które skutecznie usuwają modzele, w tym Pilniki, kamienie pumeksowe, kremy do stosowania miejscowego i urządzenia elektryczne.

Powiązane: Najlepsze Nawilżacze dla mężczyzn

Uwaga: Klinika Mayo zaleca skonsultowanie się z lekarzem przed usunięciem kalusa, jeśli masz do czynienia ze stanem, który wpływa na przepływ krwi, takim jak cukrzyca (Czytaj więcej z Kliniki Mayo tutaj).

Najlepsza Okazja Szorowarka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/maryton20foot20pumice20stone.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/maryton20foot20pumice20stone.html

Syntetyk https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/maryton20foot20pumice20stone.html jest zaprojektowany z dwoma poziomami szorstkości, aby złuszczać te szorstkie modzele – po jednej stronie, gładkie po drugiej. Kamień jest lekki i wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni, aby ułatwić kontrolę podczas szorowania. Produkt jest wygodnie sprzedawany w opakowaniu po cztery i jest dostępny w Kolorze Niebieskim / jasnoniebieskim lub niebieskim/żółtym.

Plusy

 • Dwustronny z różną szorstkością z każdej strony
 • Pakiet czterech sztuk za rozsądną cenę
 • Mieści się w dłoni dla łatwego użycia

Wady

 • Może być stosowany tylko na mokre stopy
 • Wymaga regularnej wymiany

Kto powinien kupić ten produkt: Ten niedrogi produkt jest idealny dla każdego, kto chce zmiękczyć skórę w okazyjnej cenie.

9,99 zł za opakowanie 4 szt. w Amazon.com

Najlepszy Zmywacz Elektryczny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/own20harmony20electric20foot20callus20remover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/own20harmony20electric20foot20callus20remover.html

Potężny One Harmony Electric Foot Callus Remover został zaprojektowany z obrotem o 360 stopni na wypukłym zakrzywionym wałku, który jest zbudowany z wymiennych głowic mikrokrystalicznych. Urządzenie wyposażone jest w silnik o prędkości 2000 obr. / min oraz akumulator o żywotności 750 godzin. Na ergonomicznym uchwycie znajduje się wyłącznik bezpieczeństwa, a urządzenie można wygodnie spłukać pod wodą. Dwie głowice rolkowe są dołączone do zakupu, w tym jedna zwykła i jedna Gruba.

Plusy

 • Elektryczny ułatwia
 • Akumulator wystarcza na 750 godzin (to dużo pracy)
 • Wałek można wymienić w razie potrzeby

Wady

 • Droższe niż modele ręczne
 • Klienci zgłaszają pewne problemy z ładowaniem

Kto powinien kupić ten produkt: Ten potężny produkt szybko usunie nawet najtwardsze modzele – przyglądamy się sportowcom i robotnikom budowlanym.

31,96 zł Amazon.com

Najlepszy Filer

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rikans20colossal20foot20rasp20foot20file20and20callus20remover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rikans20colossal20foot20rasp20foot20file20and20callus20remover.html

Nie ma wiele do skromnego rikans Callus remover – tylko uchwyt i plik-ale to robi coś dobrze z więcej niż 14,000 opinie na Amazon. Około 94 procent lub te opinie przyznał rikans Callus remover cztery lub więcej gwiazdek. Materiał pilnika jest wykonany z chirurgicznej stali nierdzewnej, co zapewnia długowieczność i trwałość. Jest przeznaczony do stosowania na mokrych lub suchych stopach.

Plusy

 • Pozytywne opinie klientów
 • Można wygodnie używać na mokrych lub suchych stopach
 • Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej

Wady

 • Wymaga delikatnej, ręcznej obsługi
 • Może być nieporęczny dla zrogowaciałych rąk

Kto powinien kupić ten produkt: Ten prosty, ale skuteczny produkt został stworzony dla każdego, kto prowadzi styl życia bezobsługowy.

$9.95 at Amazon.com

Najlepsza Opcja Miejscowa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/prolinc20fast20acting20callus20eliminator.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/prolinc20fast20acting20callus20eliminator.html

Producent chwali się, że https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/prolinc20fast20acting20callus20eliminator.html żel zniszczy kalus za trzy i pięć minut. Wystarczy nałożyć żel eliminator kalusa i przetrzeć nadmiar za pomocą płuczki lub pilnika. Butelka zawiera przydatny dozownik do wyciskania bez kapania. Żel ProLinc jest dostępny jako opcja 4 uncji (zwykły zapach lub pomarańczowy zapach) i może być połączony z eliminatorem suchego pięty.

Plusy

 • Prosty i wydajny
 • Dostępne w wielu rozmiarach

Wady

 • Trzeba sparować go z pilnikiem lub płuczką

Kto powinien kupić ten produkt: Każdy, kto chce zminimalizować proces szorowania lub zgłoszenia, powinien rozważyć rozpoczęcie od tej aktualnej opcji.

19,99 zł Amazon.com

Najlepsze Narzędzie Ręczne

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/miukaa20hand20callus20remover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/miukaa20hand20callus20remover.html

To https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/miukaa20hand20callus20remover.html używa wymiennego ostrza titanii do zdrapywania grubych modzeli. Urządzenie do usuwania kalusa zawiera 10 łatwych do wymiany ostrzy, które są dwustronne do podwójnego zastosowania. Zmywacz kalusa został zaprojektowany z wodoodporną metalową rączką. Może być również stosowany do eliminacji modzeli na stopach, o ile masz delikatny dotyk.

Plusy

 • W zestawie 10 dwustronnych ostrzy
 • Ostrza są łatwe do wymiany
 • Mały rozmiar korzystny do usuwania modzeli z rąk

Wady

 • W przypadku niewłaściwego użycia ostrza mogą przecinać skórę

Kto powinien kupić ten produkt: Ten specjalny produkt jest przeznaczony dla każdego, kto chce zmiękczyć skórę na dłoniach.

9,90 zł Amazon.com

Co warto wiedzieć przed zakupem zmywacza kalusa

Przy takiej różnorodności produktów, które usuwają modzele, zacznij od podjęcia decyzji, jakiego rodzaju zmywacz poczujesz się najbardziej komfortowo, czy to Pilnik, płuczka, czy zmywacz elektryczny, i czy chcesz dodać do równania miejscową opcję, taką jak żel lub krem. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, to:

 • Jaką część ciała leczysz
 • Jak przeciąć modzele
 • Opinie zweryfikowanych klientów

Dodatkowo, jeśli masz stan, który wpływa na przepływ krwi, skonsultuj się z lekarzem w celu omówienia wszelkich potencjalnych, niechcianych skutków zdrowotnych przy użyciu różnych usuwania kalusa przed dokonaniem zakupu.

Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Peelingi Złuszczające Do Twarzy
 • Najlepszy krem do depilacji dla mężczyzn
 • Najlepsze sposoby złuszczania skóry według rodzaju

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
4. James Bond Zaakceptowałby
Read More

4. James Bond Zaakceptowałby

4. James Bond Zaakceptowałby Zapach Bonda: Zapach Tajnego Agenta Z Tymi Kolońskimi Zatwierdzonymi 007 Jason Arshan Nik 4…