Dlaczego Powinieneś Golić Głowę

Dlaczego Powinieneś Golić Głowę

Dlaczego Powinieneś Golić Głowę

Dlaczego Golenie Głowy Może Być Najfajniejszą (Dosłownie) Rzeczą, Którą Robisz

Kiedy pomyślisz o Jasonie Stathamie, Vinie dieslu, Bruce Willisie i Dwaynie The Rock Johnson, jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi ci do głowy? Może to właśnie w ten sposób wszyscy prowadzą mężczyzn w Hollywood. Albo jak są postrzegane jako twarde, bezsensowne, nawet hiper-męskie. 

To, co prawdopodobnie nie od razu przychodzi do głowy, to kolejna rzecz, którą mają ze sobą wspólnego. A to łysa głowa. Bez względu na ich indywidualne powody, aby to wszystko zdjąć, nikt nie może spierać się z tym, jak jeden odważny ruch pielęgnacyjny pomógł tym mężczyznom wyglądać jeszcze silniej i wyraźniej. Sztuka goleniaMistrz Fryzjer Hugo Hernandez z University Town Center sklep w San Diego w Kalifornii, zgadza się i uważa, że powinieneś “ogolić głowę, ponieważ jest to styl, który sprawi, że poczujesz się najbardziej pewnie, gdy jesteś poza domem.”(Także: czy nie jest to trochę ironiczne, że golenie tego, co społeczeństwo zwykle postrzega jako męskie, młodzieńcze i zdrowe, może sprawić, że facet będzie wyglądał na bardziej męskiego?)

Oprócz pomocy w przekazywaniu pewności siebie, istnieje są inne plusy za ogoloną głowę. Nie tylko wygląd sprawi, że poczujesz się chłodno, całkiem dosłownie, przez cały rok sensacja jest szczególnie mile widzianą ulgą w lecie ale zaoszczędzisz też na comiesięcznych wizytach u fryzjera. Ponadto pomyśl o tym jako o łatwym sposobie na deklowanie łazienki. Tak długo, jak będziesz golić głowę, możesz pożegnać się z tymi niezdarnymi butelkami i garnkami z szamponem, odżywką i produktami do stylizacji włosów.

Ale zanim przyłożysz sobie ostrze do głowy, pamiętaj o kilku rzeczach. Po pierwsze: skonsultuj się ze swoim fryzjerem lub stylistą, kimś, kto zna i rozumie twój kształt twarzy i głowy. Ponieważ Ogolona głowa to taki silny wygląd, to nie dla wszystkich. Jeśli linia włosów nie jest mocno cofnięta lub włosy nie są wyraźnie przerzedzone, na przykład, możesz rozważyć krótsze cięcie przed goleniem. Zastanów się również nad czasem: “upewnij się, że przetestujesz styl w weekend”, mówi Hernandez. “Masz kilka dni, aby przyzwyczaić się do nowego wyglądu przed powrotem do miejsca pracy.”

Chociaż nie potrzebujesz wiele, jeśli chodzi o pielęgnację i konserwację, ważne jest, aby inwestować w produkty wysokiej jakości. Mianowicie, brzytwa, krem do golenia i krem z filtrem przeciwsłonecznym. Po przycięciu włosów dotknij głowy, “aby upewnić się, że nie masz żadnych pieprzyków, których musisz unikać podczas golenia”, mówi Hernandez. Następnie nałóż bogaty, nawilżający krem do golenia na całym ciele. Bee Bald, linia produktów dedykowana do ogolonych głów, sprawia, że wspaniały jeden to super slick, zmiękczający i niedrogi. Co do brzytwy, wymień swoją konwencjonalną na coś, co łatwiej będzie szybować nad czymś, co Hernandez określa jako naturalną “topografię głowy”.”Gorąco poleca nową sztukę golenia Lexington Collection Fusion Power Razor. Jest zasilany bateryjnie i wykorzystuje zastrzeżoną technologię Flexball, która “pomoże utrzymać głowicę ostrza na skórze, nad różnymi płaszczyznami głowy.”Na koniec, i być może najważniejsze: nie zapomnij nawilżyć i chronić świeżo ogoloną skórę. Ten ostatni krok jest nieugięty: “skóra nie widziała wcześniej bezpośredniego światła słonecznego, więc SPF jest kluczem.”Sztuka golenia Eukaliptus Codzienny Krem Nawilżający Do Twarzylekka formuła Szybko się wchłania, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także czuje się chłodno i orzeźwiająco.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dekodowanie Podciętej Fryzury

Dekodowanie Podciętej Fryzury Szukasz Świeżego Kroju Na Dobry Początek Roku? Spróbuj Tego Wiktor Macias 10 stycznia 2017 Podziel…