Czy Broda Hipstera Nie Żyje?

Czy Broda Hipstera Nie Żyje?

Czy Broda Hipstera Nie Żyje?

Debata: Czy Rok 2015 Oznaczał Śmierć Hipsterskiej Brody?

Czy może nadszedł czas, aby spakować olejek do brody i wyjąć zestawy do golenia? Jeśli wybiegi mody i pokazy nagród gwiazd są oznaką, możemy być świadkami upadku bumu na brodę. 

Hipsterska broda może jeszcze nie jest martwa, ale może być na łożu śmierci.

Trend, który wielu zgadza się, narodził się w Brooklynie, rozwinął się do pełnego fenomenu, czego przykładem jest ogromny wzrost sprzedaży męskiej pielęgnacji osobistej i pielęgnacji. Tak, mężczyźni bardziej dbają o swój wygląd niż kiedykolwiek wcześniej. Metroseksualiści przekształcili się w drwale. Ale teraz wydaje się, że trend brody mógł osiągnąć swój pułap.

Po części powodem może być wzrost “yuccie” lub young urban creative-wyłaniającej się grupy hipster/yuppie/millennial, którzy odeszli poza brodę jako odznaka wyższej męskości.  W AskMen przebadaliśmy ponad 3000 mężczyzn i stwierdziliśmy, że 34% z nich woli gładko ogolony wygląd. Tylko 17% osób powiedziało, że pozwalało im rosnąć brody. 

Potrzebowaliśmy odpowiedzi. Konkretne odpowiedzi. Zleciliśmy więc panel ekspertów i zebraliśmy się na Brooklynie w Blind Barber z Robem Mcmillenem, głównym fryzjerem w Blind Barber, nowojorskim DJ-em Olivią Dope i modelem / ekspertem mody Joelem Alexandrem.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna z długimi ciemnymi włosami stojący przed czerwonym tłem
Read More

Jak wyhodować włosy

Jak wyhodować włosy Chcesz (prawidłowo) zapuścić włosy? Postępuj Zgodnie Z Tymi Profesjonalnymi Wskazówkami Alex Bracetti 24 lutego 2021…