Jak wyhodować włosy

Mężczyzna z długimi ciemnymi włosami stojący przed czerwonym tłem

Jak wyhodować włosy

Chcesz (prawidłowo) zapuścić włosy? Postępuj Zgodnie Z Tymi Profesjonalnymi Wskazówkami

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Posłuchaj tego. Nauka sugeruje, że łysi mężczyźni wyglądają na bardziej udanych, inteligentnych i męskich. Wiesz co? Współczesne społeczeństwo sugeruje, że mężczyźni z dłuższymi włosami są poszukiwaczami przygód, którzy noszą biblijne konotacje, cechy twórcze i urok supermodelki. Niezależnie od tego, czy chodzi o męski kok, włosy surfera, czy lob — to tylko bezczelny sposób na odniesienie się do dłuższego Boba — jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że dłuższe włosy są tutaj, aby pozostać.
 
Jak dokładnie dotarliśmy do tego punktu? Rodney Cutler, nowojorski stylista i właściciel salonów Cutler, zauważył organiczną ewolucję i postęp: “ultra-elegancki i bardzo zadbany wygląd, który został spopularyzowany przez show Mad Men przeszedł do bardziej wytrzymałych cięć buzz i brody, a teraz ewoluował w dłuższe style, które wypełniły główny nurt.” 

Powiązane: Najlepsze szampony dla mężczyzn

Takamichi Saeki, właściciel Takamichi Hair w Nowym Jorku, zgadza się i dodaje bardzo ważną kwestię: “kobiety mają zawsze znaleziono mężczyzn z dłuższymi włosami sexy.”Posiadanie długich zamków nie zmieni tego, kim jesteś jako osoba, chyba że jesteś próżnym typem. Jeśli już, przekazuje mistykę, oferując różne sposoby uprawiania fryzury. W końcu kobiety kochają różnorodność. 

Gotowy, aby zanurzyć się i długo rosnąć? Słodko. Poniżej Cutler, Saeki i Garrett Bryant z Garrett Bryant Studio w Nowym Jorku, ujawniają, co musisz wiedzieć, aby uzyskać najlepsze długie włosy w historii. Wprowadziliśmy również kilka specjalistycznych zasad i produktów do pielęgnacji włosów, aby poprawić swój wygląd. 


Uważaj Na Usta.


Jak już powinieneś wiedzieć, dieta (i ćwiczenia) odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu silnych mięśni, kości i narządów. Okazuje się, że może również wpływać na wzrost i zdrowie włosów. Jeśli chodzi o żywność do włączenia do diety, poszukaj rzeczy z biotyną. “Większość badań wykazała, że biotyna, kompleks witamin z grupy B, pomaga włosom i paznokciom rosnąć szybciej, mocniej i grubiej”, wyjaśnia Cutler. Tak więc zwiększ swoją dietę dzięki produktom bogatym w biotynę, takim jak łosoś, awokado, ostrygi i orzechy. 

I choć mam nadzieję, że jest to już zdrowy rozsądek, takamichi uważa, że zawsze warto przypomnieć: pij dużo wody. Ponieważ nawodnienie jest zawsze dobrym pomysłem. Przyjmowanie większej ilości białka jest kolejną realną opcją dla poprawy siły i zdrowia włosów. Białko serwatkowe samo w sobie pokazało, jak może poprawić Twój wygląd, reklamując wzrost włosów i utrzymując nawilżenie skóry głowy. 

Natrol Biotyna Tabletki Kosmetyczne

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/natrol20biotin20pills.html

Niedrogie, skuteczne i reaktywne-Tabletki Natrol wzbogacające włosy zawierają wystarczającą ilość witaminy z grupy B, aby stymulować wzrost włosów, skórę i paznokcie w szybkim tempie. Rozpuszczalny w wodzie Kompleks B pielęgnuje produkcję energii komórkowej w mieszkach włosowych, aby rozwiązać wszelkie stany i objawy wypadania włosów. Amazon recenzenci z cienkimi włosami tryskały szybkie wyniki, poświadczając jego 4.4 z 5 Ocena.

19,90 zł Amazon.com

Eat the Bear Whey Protein

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eat20the20bear20whey20protein.html

Uczyliśmy cię wystarczająco o korzyściach płynących z białka. To, co sprawia, że kolekcja suplementów serwatkowych Eat The Bear jest tak popularna, to zaangażowanie firmy w wzbogacanie i zdrowe składniki. Cała linia produktów pozyskuje serwatkę od krów karmionych trawą i wykorzystuje stevię, bezkaloryczny słodzik, który dodaje smaku posiłkom. Uzyskaj do 20G wysokiej jakości serwatki w swoim organizmie i pozwól mu uratować od 50 do 100 włosów normalnie utraconych dziennie.

29,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keeps.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keeps.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keeps.html

Jeśli chcesz bezproblemowy sposób, aby uzyskać miesięczną dawkę finasterydu i minoksydylu (tylko dwa zatwierdzone przez FDA zabiegi na wypadanie włosów), zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się za pomocą https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keeps.html. sprawiają, że cały proces uzyskiwania recepty, wymyślanie planu leczenia i otrzymywanie leków, szamponu przeciw wypadaniu włosów i miejscowego promotora wzrostu jest tak bezbolesne, jak to możliwe. Co najważniejsze, w ramach promocji Black Friday możesz wziąć 50% zniżki na pierwsze trzy miesiące.

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keeps.html.com

Odżywka na porost włosów dla mężczyzn Nutrafol

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nutrafol20hair20supplement.html

Nie jest tajemnicą, że stres pozostaje jedną z największych przyczyn łysienia typu męskiego. Ten suplement na wypadanie włosów dostarcza dzienną dawkę 2,800 mg składników nutraceutycznych, aby zrównoważyć hormony, które zagrażają produkcji mieszków włosowych. Czteroetapowy proces transformacji może wydawać się nieco obcy dla niecierpliwych typów, ale przestrzeganie reżimu czterech tabletek dziennie powinno zapewnić miękkość i zagwarantować odrost linii włosów na głowie i koronie. Druga nad ranem. Dwie w nocy. Ciesz się dodatkową objętością, wraz z innymi ogólnymi korzyściami zdrowotnymi, takimi jak poprawa energii i wytrzymałości.

88 zł przy Amazon.com


 Ulepsz Swój Prysznic


Może to zabrzmieć przeciwstawnie, będziesz chciał zwerbować łagodniejszy podejście więcej włosów masz, i tym dłużej. Rodney zaleca wymianę obecnego szamponu na bezsiarczanową, kremową wersję i unikanie produktów do stylizacji o wysokiej zawartości alkoholu. “Produkty te nie tylko wysuszą włosy, ale także doprowadzą do “chrupiącej” tekstury, która jest przeciwieństwem tego, czego chcesz w przypadku dłuższych stylizacji.”
Jeśli włosy są delikatniejsze i potrzebują zwiększenia objętości, Cutler mówi, aby wypróbować linię produktów firmy Redken o nazwie Cerafill Defy. “Szampon i odżywka wykorzystują stymulującą formułę mentolową, aby wspomóc zdrowy wzrost włosów, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia i sebum zatykające pęcherzyki.”To tylko opcje. Rynek oferuje inne wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów, które można zabrać ze sobą pod prysznic, aby uzyskać długotrwałą fryzurę.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/redken20extreme20length20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/redken20extreme20length20shampoo.html

Dzięki wspaniałemu zapachowi i delikatnemu oczyszczaniu szampon Redken Extreme Length zawiera biotynę, która zapobiega łamaniu się włosów i wzmacnia je, aby rosły dłużej. Aby mieć pewność, że w pełni wykorzystasz ten produkt, sparuj go z odżywką koordynującą.

22,50 zł Amazon.com

Męski Rogaine Extra Strength 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mens20rogaine.html

Podczas gdy większość mężczyzn myśli o Rogaine, aby zapobiec wypadaniu włosów,cechą charakterystyczną miejscowego jest odrastanie włosów*. Oznacza to, że włosy, które masz, są odżywione, a włosy, które chcesz, mogą po prostu wrócić. Udowodniono, że minoksydyl, aktywny składnik Rogaine, zwiększa aktywność mieszków włosowych i produkcję białka włosów. W przeciwieństwie do innych produktów na porost włosów, przenika przez skórę głowy, aby reaktywować skurczone mieszki włosowe dla nowego wzrostu.

$24 at Amazon.com

Amika Odżywcza Maska Do Włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amika20nourishing20hair20mask.html

Nawilż włosy za pomocą tej bujnej maski, która składa się z oleju obliphica, aby przywrócić żywotność, zwiększyć połysk i leczyć rozdwojone końcówki. Zastosowanie hojnej kwoty do końców przyniesie silniejsze i zdrowsze wyniki w czasie. Wiele jego składników penetruje korzeń włosów, aby uszczelnić rozdwojone końce i poprawić elastyczność. Osoby cierpiące na wrażliwość na białko mogą odetchnąć, wiedząc, że maska jest od niej wolna, zapewniając pełną wydajność zwykle spotykaną w niektórych ulubionych elitarnych odżywkach.

$28 at Amazon.com


Radzenie sobie z niewygodnymi fazami


Pamiętaj, że włosy rosną średnio o ćwierć cala do pół cala miesięcznie. Tak więc nawet jeśli celem jest jak najszybsze wyhodowanie włosów, nadal będziesz musiał zgłaszać się do stylisty co 4 do 6 tygodni. “Utrzyma to zdrowe włosy i pomoże uniknąć potencjalnego zespołu mullet, w którym występuje nierównowaga między długością a warstwami”, mówi Cutler.
 
Chociaż nawet przy regularnych meldunkach, Saeki uważa, ” będziesz nieuchronnie przechodzić przez niezręczny okres przez kilka miesięcy, aż twoje włosy urosną do określonej długości i będą łatwe do opanowania.”Tak, dopóki pożądana długość zostanie osiągnięta, spróbuj ten jeden łatwy hack przez Saeki: slick go z powrotem z tylko tyle produktu, aby kontrolować ogólny kształt i ulatuje.

Pamiętaj, że włosy prześlizgują się po uszach i stają się niepochlebne, gdy osiągną średnią długość. To jakieś 4 cale po bokach. Aby proces był jak najbardziej bezproblemowy, Bryant zaleca poproszenie stylisty o ” krótkie boki i plecy, aż Góra osiągnie przyzwoitą długość.””Boki i plecy mają tendencję do szybszego wzrostu niż góra u większości ludzi. W ten sposób włosy rosną bardziej równomiernie.”Możesz następnie odepchnąć włosy z pomocą produktu po przekroczeniu długości strzyżenia wokół uszu. 


Codzienna Konserwacja


Teraz, gdy cała twoja ciężka praca się opłaciła, dowiedz się, jak utrzymać włosy w najlepszej możliwej formie. Saeki uważa, że ” konserwacja jest dość łatwa, gdy osiągniesz odpowiednią długość.”Mimo to, nie daj się nabrać na myśl, że nie ma na myśli konserwacji.
 
Po pierwsze: jak już powiedzieliśmy, kluczowe jest uwarunkowanie. Według Saeki, regularna odżywka do płukania dwa razy w tygodniu powinna wystarczyć. Ponadto, dlaczego nie spróbować zmienić rutynę nieco lecząc się do masażu skóry głowy kilka razy w tygodniu? “Pomoże to rozpuścić nadmiar olejków na skórę głowy i nagromadzenie produktów, a także zrównoważyć skórę głowy, prowadząc do silniejszych i zdrowszych włosów”, mówi Cutler. Nie uwierzysz, jakie to uczucie odprężające.
 
Chociaż w końcu i słusznie zasłużyłeś na prawo do noszenia męskiej bułki, upewnij się, że wiążesz ją we właściwy sposób. “Nigdy nie używaj gumki, aby go zabezpieczyć”, mówi Cutler. “Upewnij się, że używasz odpowiedniej gumki do włosów, ponieważ gumki ostatecznie zniszczą integralność włosów i doprowadzą do pękania.”Słyszałeś? Zwróć uwagę na kilka sugestii, aby poprawić swoją codzienną pracę.


Zadawać Pytania, Myśleć Obraz


Bądź szczery ze sobą, jeśli przez minutę, i przed lustrem. Zapytaj, czy długie włosy są odpowiednie dla Ciebie, ponieważ oto rzeczywistość: nie są dla wszystkich. Niektórzy mogą zdjąć te długie fryzury podpisu. Inni, nie tak bardzo. 

Takamichi uważa, że przede wszystkim “twoje włosy powinny mieć ładną konsystencję. To najważniejszy czynnik.”Kilka czynników może mieć wpływ na strukturę włosów, w tym ciepło, genetyka i niewystarczający poziom witaminy D (zasadniczo za mało słońca). Bryant zgadza się i dodaje: “zazwyczaj gładsze włosy lub włosy z lekką falą są najlepsze dla tego wyglądu.”Jeśli twoje włosy są kręcone lub szorstkie, nie ma obaw. Po prostu wykorzystaj jego naturalną teksturę i “staraj się go nie kontrolować ani nie oswajać”, mówi Bryant.

Oprócz tekstury włosów, weź również pod uwagę swój styl życia. Możesz być zaskoczony, jak dłuższe włosy mogą całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie cię postrzegają. Cutler twierdzi, ” najbardziej kuszącą częścią tych stylów jest ich zwrotnica.”Nawet jeśli jesteś facetem w garniturze i krawacie, fryzura męska lub surferska może natychmiast dodać charakteru i głębi twojemu zewnętrznemu wyglądowi.”


Shake These Haircare No-Nos


Jeden ważny klucz, który został powtórzony przez wszystkich trzech naszych ekspertów: nie myj włosów codziennie. Ale dlaczego? Nawet jeśli te Sutki czują się Ożywcze pod prysznicem, takamichi mówi: “[szampon] faktycznie uszkadza mieszki włosowe.”Rodney zaleca” unikanie szamponów z wysokim poziomem detergentów i siarczanów, ponieważ pozbawiają włosy i skórę głowy naturalnego sebum i olejów, które są niezbędne do utrzymania dłuższych włosów lśniących i zdrowych.”

To nie wszystko. Do nie czesać lub szczotkować włosy, gdy są mokre. Chociaż na krótszych włosach jest to w porządku, Cutler mówi: “szczotkowanie i czesanie mokrych włosów będzie je nadmiernie rozciągać i sprawiać, że będą kruche.”Więc przyzwyczajaj się do szczotkowania (delikatnie, pamiętaj) włosów, gdy są suche. Oto kolekcja najlepszych szczotek do włosów, które należy wziąć pod uwagę podczas głaskania mopa.

A ponieważ włosy stają się dłuższe, nie zapomnij regularnie używać odżywki. Utrzyma końcówki włosów, które są podatne na rozdwajanie i łamanie, w doskonałym kształcie.


Spokojnie, Poważnie.


Wyhodowanie długich włosów wymaga zaangażowania. Co więcej, wymaga to od człowieka przyjęcia Jego “Chi”. Już dotknęliśmy stresu zabijającego Twój wygląd. Ale wroga agresja jest kolejnym czynnikiem, który może wpływać na te nowo wydłużone zamki w sposób, którego nawet nie zauważyłeś. Szorstkie suszenie ręcznikiem na skórze głowy po prostu uszkadza nici. Weź głęboki oddech, jeśli emocje nie ustąpiły po długim prysznicu, Złap fragmenty włosów i delikatnie wyciśnij nadmiar wilgoci. 

W końcu nie zapomnij: długie włosy mają wyglądać i czuć się swobodnie, swobodnie i naturalnie. Jak to ujął Bryant: “mniej znaczy więcej.” 

Możesz Też Kopać:

  • Fryzury męskie: Fryzjer inspirowane fryzury dla mężczyzn
  • Najlepsze suche szampony dla mężczyzn
  • Co Zrobić, Gdy Zła Fryzura

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Stylizować Cienkie Włosy

Jak Stylizować Cienkie Włosy Zmagasz Się Z Cienkimi Włosami? Fryzjer Ujawnia Właściwy Sposób Na Stylizację Darius Davie 27…