Czy Kobiety Lubią Twoje Włosy Na Ciele?

Mężczyzna siedzący na niebieskim hamaku na plaży.

Czy Kobiety Lubią Twoje Włosy Na Ciele?

Co Ona Naprawdę Myśli O Twoich Włosach Na Ciele, Ujawniła

Czy Twoja żona, dziewczyna lub inna osoba jest fanką Twoich nawyków pielęgnacyjnych? Co zaskakujące, twoje włosy na ciele mogą być dla niej ważniejsze niż myślisz. Można śmiało powiedzieć, że większość kobiet nie czuje pełnego wyglądu Chewbacca ani ekstremalnej bareness modelu Abercrombie & Fitch. Ale istnieje wiele opcji stylizacji włosów na ciele między puszczaniem tego wszystkiego lub odrastaniem a nadmiernym manscaped, wyrywaniem i pęsetą. Jesteś z pewnością przyciąga, a może całkowicie wyłączony, do jej nawyków stylizacji włosów, jak ona jest do Twoich. Więc opłaca się pytać i tak zrobiliśmy. I jak możesz sobie wyobrazić, nie było kobiety, która nie miała osobistych preferencji.

Pokaż Swoją Najlepszą Twarz

Zacznijmy od profesjonalisty. Według Grooming Lounge Master Barber, Ann Shim “zarost na twarzy jest świetny, o ile dana osoba ma zdolność do wzrostu przyzwoitej i gęstej brody, która dobrze wygląda na twarzy. To powiedziało, że wiele kobiet, które znam, woli gładko ogoloną twarz, aby uniknąć drapania. Scruff lub Miami Vice look nie jest ze mną, zarówno z perspektywy wyglądu, jak i komfortu. Zasadniczo, jeśli facet może ściągnąć jakąś brodę i utrzymać, podoba mi się to.”

“Ogol się”, mówi Jillian Wright. Pewnie nie usłyszysz, jak kobieta narzeka na przytulanie się do gładkiej, ogolonej twarzy. Upewnij się, że masz pod ręką wysokiej jakości produkty do golenia, aby Twoja skóra wyglądała najlepiej. Zaufaj nam, nie lubi golenia guzków, ostrych oparzeń brzytwą, wrastających włosów, nacięć lub skaleczeń. I nie zapomnij sprawdzić, czy te małe kawałki papieru toaletowego przyklejone do twarzy przed wyjściem z domu.

Ale czekaj, brody i seksowny scruff wciąż mają chwilę z paniami. – Nie chcę Umawiać Się Z Mumford and Sons, ale nie mam nic przeciwko zarostowi na twarzy ani okropnemu skruszeniu-mówi Liz Polcha. “Wszystko, co jest zbyt Dzikie i krzaczaste, jest jednak Nie-Nie.”Pamiętaj, że najlepiej wyglądające brody i cienie o piątej nadal wymagają odpowiedniej konserwacji. “Osobiście lubię trochę ciała i zarostu, jeśli chcesz” —mówi Jordan Guskind.”Będę miał tendencję do zauważania zarostu i brody przed ogolonym facetem. Coś w tym, że wyglądają bardziej dojrzale i męsko, jest dla mnie atrakcyjne.”

Shim dodaje: “chociaż nie moje preferencje, dla faceta, aby utrzymać męski scruff, najpierw powinien to zrobić tylko wtedy, gdy może wyhodować coś, co obejmuje wszędzie i nie jest plamiste. Jeśli tak jest, umyj go i użyj jakiegoś balsamu do brody, aby był miękki i wygodny. Istnieje wiele trymerów, aby utrzymać scruff na pewnym poziomie.”

Temat: Jak ułożyć włosy na ciele

Pan Młody Od Szyi W Dół

To prawda, młodsze kobiety wolą bezwłosego faceta. Ale ostrzegam, przed przejściem w pełni Michael Phelps zrozum, że utrzymanie całkowitej łysienia wymaga zaangażowania. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli jesteś na swojej siłowni grind jak “latająca ryba” goła pokaże swoje zyski. “Nie mogę umawiać się z mężczyzną, który ma włosy na ciele” – mówi Jaclyn Sklaver z Nowego Jorku. “Kiedy człowiek ma wspaniałe ciało, ale ma włosy na wierzchu, jego atrakcyjność ciała natychmiast zniknie. Nie mogę przejść przez włosy na ciele, żeby zobaczyć jego mięśnie.”

Jeśli chodzi o włosy na ciele, panie w każdym wieku wszędzie nienawidzą owłosionych pleców. “Dobrze jest mieć włosy na klatce piersiowej, o ile to nie włosy na klatce piersiowej przekształcają się w włosy na ramionach, plecach i szyi”, mówi Polcha. “Włosy z tyłu to ogromny zakręt.”Wosk.

Włosy na klatce piersiowej są w porządku. Podobnie jak zarost na twarzy, włosy na ciele mogą być wskaźnikiem wieku, dzięki czemu facet wygląda trochę starszy i mądrzejszy. Ale musisz przyciąć. Większość kobiet preferuje włosy na ciele, gdy są starannie utrzymane.

Temat: właściwe kroki do golenia jaj 

Uderzenie Poniżej Pasa

A co z fro na dole? “Trzymaj to gówno pod kontrolą” – mówi Jordan Guskind, 27 lat. “Od nas oczekuje się, że wszystko będzie tam czyste, a faceci również powinni.”Niektórzy faceci chodzą nago na dół mając nadzieję na ten cal optyczny. Rozumiemy. Wiedz tylko, że niektóre kobiety uważają, że całkowicie bezwłosy facet może wyglądać chłopięco i niedojrzale. I to ostatnie miejsce, w którym chcesz się obciąć.

Podobne: najlepsze Maszynki Do Golenia Dla Mężczyzn

Zadbaj O Higienę Włosów

Chcesz mieć pewność, że higiena twoich włosów jest na najwyższym poziomie? Porozmawialiśmy z Genevieve Bochanty, zastępcą dyrektora w sztuce golenia, aby poznać zasady i wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów na ciele. Postępuj zgodnie z tymi zasadami, aby mieć pewność, że patrzysz jak najlepiej.

1. Ważne jest, aby przyciąć włosy na ciele i zachować je na rozsądnej długości, jeśli nie chcesz go ogolić. Niech to nie stanie się dżunglą. Jeśli zobaczysz, jak wygląda spod twojej koszuli, nadszedł czas, aby przyciąć. 

2. Przycinaj włosy pod prysznicem, gdy są suche, aby najlepiej je wyczyścić. (Twój partner ci podziękuje!)

3. Jeśli chcesz ogolić swoje ciało, Zachowaj tę samą ostrożność podczas robienia tego, co w twarz. Przyciąć obszar do nie więcej niż 1/4 cala. Użyj świeżego ostrza i odpowiednich produktów, takich jak olej przed goleniem i nawilżający krem do golenia. Dzięki temu golenie będzie łatwiejsze, a wyniki gładsze.

4. Jeśli nie golesz się czysto, nie przycinaj. Powinien wyglądać naturalnie i utrzymany.

5. Wybierz styl, do którego możesz się zobowiązać regularnie. Manscaping wymaga regularnej konserwacji. Jeśli zdecydujesz się całkowicie ogolić, będziesz musiał regularnie golić się.

6. Potrzebujesz odpowiednich narzędzi, aby udoskonalić wybrany wygląd. Upewnij się, że masz trymer do brody i ciała z wieloma ustawieniami długości, a także brzytwę do ciała, która pomoże Ci poprawić przyczepność w mokrym otoczeniu. 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts