Rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić na randce

Mężczyzna z ręką zakrywającą usta

Rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić na randce

7 pozornie niewinnych punktów, których należy unikać podczas spotkania z kimś nowym

Słowa mogą być niesamowicie potężne. 

Taka jest idea “pióro jest potężniejsze od miecza”, koncepcja ostrzeżeń spojlerowych i rzeczywistość, że każdego dnia, gdzieś na ziemi, ktoś jest na pierwszej randce. Niestety, ten ktoś prawdopodobnie mówi coś, co natychmiast przekona drugą osobę do zakończenia rzeczy pod koniec wieczoru (jeśli nie wcześniej). 

I podczas gdy każdy jest w stanie mówić niegrzeczne, głupie i obrzydliwe rzeczy bez względu na płeć, fenomen randkowo-złego zdania wymykającego się czyimś ustom jest tym, co czuje … całkiem płciowo. Pomyśl o tym-ilu facetów wiesz, którzy zdecydowali, że data jest ślepym zaułkiem po prostu na podstawie jednej rzeczy, którą druga osoba powiedziała? Niezależnie od tego, jak wygląda twoja grupa znajomych, prawdopodobnie nie za dużo. 

Z drugiej strony kobiety mają mnóstwo historii o takich rzeczach. Aby uzyskać poczucie, jak faceci trzymać swoje stopy w ustach, rozmawialiśmy ze zwykłymi ludźmi się z praktycznego doświadczenia, aby pomóc uzyskać pomysł niektórych pozornie nieszkodliwe rzeczy faceci mówią, że pozostawia ich daty z zerowym pragnieniem na drugą randkę.

1. “Nigdy nie czułem się super zmuszony do podróży daleko poza moim rodzinnym miastem.”

Dlaczego? Wygląda na to, że masz ograniczony umysł.

Wielu ludzi nie czuje się zmuszonych do robienia rzeczy, ale stwierdzenie, że uważasz, że jedna z najciekawszych rzeczy, które osoba może zrobić ze swoim życiem, nie jest dla Ciebie na bardzo wczesnym etapie, będzie funkcjonować jako czerwona flaga dla ton ludzi. Zasadniczo jest tam z mówieniem, że nie masz żadnego zainteresowania słuchaniem jakiejkolwiek muzyki, lub po prostu nienawidzisz jedzenia. Zakręt, prawda? 

Pro-tip: Zapisz rewelacje o swoich unikalnych opinii na drugą datę, lub później. Jako pierwsze daty są dla ustanowienia połączenia, chyba że nienawidzisz podróżować tak bardzo, że można tylko ewentualnie Data kolegów non-podróżnych, może chcesz zachować swoje gorące bierze schowany na trochę dłużej. 

2. “Zarabiam na życie przeglądając wiele zabawek erotycznych.”

Dlaczego? Brzmisz jak dziwak, który ma obsesję na punkcie

Recenzje zabawek erotycznych są ważne. Bez nich świat nie wiedziałby, które Zabawki Erotyczne kupić. Ale na pierwszej randce? Tak, to nie jest najlepszy czas, aby poruszyć twój związek z seksem, nawet jeśli to część Twojego opisu pracy. 

Nie masz pojęcia, jak druga osoba czuje się o rzeczach seksualnych, a wiele kobiet prawdopodobnie będzie na baczności dla facetów zbyt seksualnych na początku jako znak ostrzegawczy, że koncentrują się tylko na jednej rzeczy — seksie. 

Nie bądź tym facetem-wstrzymaj się z seksualnym zbyt wcześnie, a będzie to bardzo miłe później, gdy twoja randka przyniesie to przed tobą.

3. “Muszę wkrótce wrócić do domu, moje dzieci czekają na mnie.”

Dlaczego? Od razu wychodzisz jako kłamca (i zły ojciec)

W przeciwieństwie do Twoich myśli o seksie, twój status rodzicielski jest czymś, co powinieneś ujawnić na początku. W szczególności, należy ujawnić go przed datą-jeśli nie na rzeczywistym profilu randkowym online, to przynajmniej między wiadomością otwarcia i kiedy skonfigurować samą datę. 

To, czy ktoś ma dzieci, czy nie, jest ogromnym czynnikiem decydującym o tym, co by było, gdyby się z nimi umówić. Pomyśl o tym: czy chciałbyś dowiedzieć się, że osoba po drugiej stronie stołu od ciebie ma dwoje dzieci w połowie pierwszej randki? 

Zrzucenie takiej dziecięcej bomby oznacza, że albo jesteś okropnym ojcem, albo facet, który myśli, że ujawnia, że ma dzieci za wcześnie, odstraszy ludzi od przypadkowych spotkań. Ani dobre.  

4. “Twoje oczy są piękne … tak jak moja matka.”

Dlaczego? Brzmisz, jakbyś miał poważne problemy z mamusią.

Nasze mózgi są hiper-kompetentne w rozpoznawaniu ludzkich twarzy, co oznacza, że możemy łatwo przypomnieć sobie rysy twarzy tych, których znamy, które przypominają nam te, na które patrzymy. 

Ale tylko dlatego, że coś zauważyć, nie oznacza, że należy ujawnić go natychmiast, zwłaszcza jeśli oznacza to ujawnienie zauważyłeś datę wygląda jak ktoś inny. Zwłaszcza jeśli ten ktoś jest kimś, do kogo nie powinieneś się podobać … jak twoja matka.

5. “Nie podzielimy się? Myślałem, że zapłacisz za siebie.”

Dlaczego? Brzmisz jak samolubny Sknerus

Ze względu na względny parytet finansowy między kobietami i mężczyznami teraz w porównaniu do ostatnich dziesięcioleci-kobiety nadal mniej niż mężczyźni o sporej ilości, ale są bliżej niż kiedykolwiek – niektórzy Hetero faceci mogą czuć się mniej zmuszeni do płacenia za randkę, czy to kilka drinków lub obiad i film.

Poza tym, jak niegrzecznie jest powiedzieć osobie, aby zapłaciła za siebie na randce, którą prawdopodobnie zaprosiłeś, odmowa traktowania kogoś z uprzejmością i hojnością nie jest dokładnie obiecującym znakiem tego, co byś był jak poważniejszy partner. 

Jasne, nie masz żadnych gwarancji na randkę, ale traktowanie go jak strefy bitwy jest tylko zamiar zrobić dla wielu nieudanych randek. Jeśli chcesz, aby druga osoba cię polubiła, musisz być lubiany, zaczynając od oferowania zapłaty za rzeczy. Jeśli data chce zapłacić własną drogę, to ich prerogatywa, ale Fisting kosztów na nich, kiedy objął prowadzenie będzie odczytywana jako obraza za każdym razem. 

6. “Musisz jeść dużo sosu sojowego, prawda?”

Dlaczego? Z całą pewnością wyjdziesz jako bezmyślny rasista

Jeśli nie jesteś Azjatą uderzanie do Azjatki, założenie, że spożywają jeden z popularnych sosów na świecie jako punkt rozmowy, nie jest materiałem na upuszczanie majtek. Nie tylko jest to niewiarygodnie słabe przechwalanie się sosem (dosłownie), ujawnia, że twoje założenia są daleko od podstaw i że prawdopodobnie niewiele wiesz o azjatyckich kobietach. 

Zasada ta ma zastosowanie szerzej, niezależnie od tego, z kim się spotykasz. Jeśli podejdziesz do rozmowy na temat czegoś, z czym są bardziej zaznajomieni niż ty, próbując odtworzyć swoje względne kompetencje, a nie zadając im pytań o ich doświadczenie, szybko zostaniesz odrzucony jako bezmózgi palant. 

7. “Tak, mam rodzeństwo, ale są niepełnosprawni, więc tak naprawdę ich nie wychowuję.”

Dlaczego? Brzmisz jak bezduszny Potwór

Dyskusja, ile masz rodzeństwa i co oni są jak jest zaszczycony rozmowy pierwszej randki. Nie jest to szczególnie interesujące samo w sobie, ale to, jak ktoś mówi o swoim rodzeństwie, może ujawnić interesujące rzeczy na ich temat. Czy mają czip na ramieniu od bycia najmłodszymi? Czy są kochającymi, troskliwymi i delikatnymi duszami? 

W przypadku tego przykładu, czy dosłownie postrzegają bliskiego członka rodziny jako mniejszego niż tylko z powodu czegoś poza ich kontrolą? Takie gadanie to mniej czerwona flaga, a bardziej proste rozwiązanie. 

Jeśli naprawdę myślisz, że niektórzy ludzie “nie liczą” ze względu na ich płeć, preferencje seksualne, rasę, zdrowie psychiczne lub jakąkolwiek inną kategorię, do której należą, potrzebujesz randki z terapeutą, a nie dopasowania Krzesiwa. 

Możesz Też Kopać:

  • Sposoby Faceci Creep Kobiety Się Nie Zdając Sobie Z Tego Sprawy
  • Porady Rozmowy Na Pierwszej Randce Każdy Facet Powinien Zapamiętać
  • Najgorsze Scenariusze Pierwszej Randki, Jakich Możesz Doświadczyć
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts