Dlaczego nie powinieneś zapuścić masywnej Brody

Dlaczego nie powinieneś zapuścić masywnej Brody

List Otwarty O Tym, Dlaczego Brody Są Do Bani-Tak, Nawet Twoje (Sorry)

Zacznę od cytatu mojej dziewczyny.

Zapytałem ją, co by pomyślała, gdybym wyrosła mi broda ,i to była jej odpowiedź (dosłownie):

“EW NO WTF JEST Z TOBĄ NIE TAK.”

Jeszcze nigdy moja opinia nie została tak skutecznie podsumowana.

Myślę, że wiem, dlaczego hipsterskie brody są tak popularne w dzisiejszych czasach. To dlatego, że macie słabe podbródki, bez budowy twarzy, bez kości policzkowych.

Brody są bezpieczne. Rozumiem. Jeśli nie masz pewności co do twarzy, którą rzucasz, po prostu klepnij brodę w brodę i miej nadzieję, że to zatuszuje. To jak makijaż dla facetów. I myślisz, że daje Ci ostry, męski klimat. Ale minęło co najmniej 50 lat, odkąd broda zakomunikowała prawdziwą męskość. Te dni, jeśli już, są niepewne. Wyglądają, jakbyś chciała coś zatuszować. Albo są jak tylko trend hopper tryna zarobić na 10 kobiet na ziemi, które nadal K * ck z brodami. 

To nie 1972. Nie jesteś w ZZ Top. Nie jesteś drwalem. Nawet nie jest zimno. Nie ma żadnego praktycznego powodu, żebyś go wyhodował, poza tym, że próbujesz wyglądać jak Dan Bilzerian. I mam dla Was wiadomość — nie może spędzać czasu z supermodelkami na basenie na dachu z powodu swojej brody. Robi to, bo jest miliarderem. 

Temat: debata: czy 2015 rok oznaczał śmierć hipsterskiej Brody?

Nie wierzysz mi? Wyjdźmy na ulicę i poszukajmy czegoś.

Oto, co redaktor mody Danielle Prescod miała do powiedzenia na ten temat w artykule Esquire o Brodach: 

“Osobiście uważam, że mężczyźni z brodami są obrzydliwi. To sprawia, że wyglądają jak włóczędzy—a to niepożądana cecha u mężczyzny. Wolę faceta, który wygląda jakby myślał o swojej pielęgnacji.”

A oto ELLE.com ujęcie Kate Winick – również z tego samego artykułu: 

“Brody są kłamstwem ewolucyjnym. Nadają męskość słabym podbródkom, powagę nieistotnym, a wytrzymałość całkowicie bezużytecznym. Panie, chrońcie się! Nie padaj ofiarą tajemniczo wyglądającego dżentelmena, który wygląda tak, jakby mógł podnieść całe twoje ciało pod pachą i przenieść cię do łóżka, które zbudował własnymi rękami. Jego meble są z Ikei, nie wie nic o zabytkowych silnikach ciężarówek, a na pewno nie ma wiejskiego domu, w którym będziesz robił naleśniki i chodził w jego flanelowych koszulach.”

Dobrze powiedziane. Ale to wciąż tylko kilka opinii. Co powiesz na jakąś naukę, żeby to poprzeć?

Według ostatnich badań kobiety z całego świata uznały za bardziej atrakcyjny zarost niż pełne brody. Co ciekawe, oceniali mężczyzn z brodą jako bardziej prawdopodobnych, że są dobrymi ojcami – więc jeśli jesteś tryna get wifed up with 2.5 children, może to być dobra opcja dla ciebie.

Są jeszcze trzy inne scenariusze, w których fajnie jest mieć pełną brodę: 

1. Jesteś fryzjerem. Twoja broda jest szalenie zadbana i wygląda schludnie i czysto. Twoi klienci muszą ufać, że wiesz, co robisz z zarostem na twarzy, a dobrze przycięta broda to skuteczny sposób na pokazanie tego.

2. Nosisz brodę z powodów religijnych lub kulturowych.

3. Jesteś prawdziwym drwalem, który mieszka na północy Kanady. Ty właściwie need broda, aby utrzymać ciepło twarzy podczas ścinania 100-metrowych sosen w lesie borealnym.

Jeśli nie należysz do jednej z tych trzech kategorii, ogól się. Dzisiaj. Trochę zarost jest OK. Dobrze przycięte włosy na twarzy (do NO.2 Clipper guard) to świetny sposób, aby poprawić swoje naturalne cechy. Nie wiesz, co to znaczy? W porządku, twój fryzjer tak. (Masz fryzjera, prawda?)

Obejrzyj to — wskoczyłem na hashtag # BRODÓW na Instagramie przez mniej niż pięć minut. Spójrz tylko na rakowe śmieci, które odkryłem:  

Zdjęcie dodane przez Beardporn dla kobiet i mężczyzn ? (@beardsaresexy) on Sie 11, 2016 at 2: 31am PDT

Ugh. To uderza w wiele punktów obrzydzenia. To jak odpychający triathlon głupoty. Masz “inspirujący” cytat nałożony na czarno-białe zdjęcie. Masz brodatego palanta z banalnymi tatuażami. A co najgorsze, jest pieprzone dziecko z brodą. Niech ktoś wezwie CPS.

Zdjęcie dodane przez Klub wąsów z brodą z GSO (@bmcofnc_greensboro) na Sie 11, 2016 w 5:46AM PDT

Nie mam na to słów. Jeśli Twoja tożsamość jest skupiona wokół twojego zarostu do tego stopnia, że będziesz bratać się z innymi ludźmi tylko dlatego, że mają też brodę jesteś najnudniejszą osobą na świecie. Jesteś gorszy niż nastolatek, którego cała osobowość kręci się wokół zioła lub gry wideo.

Podsumujmy więc to, czego się tutaj nauczyliśmy. Kobiety nie lubią brody. Inni nie lubią brody. Twoja mama miała rację, kiedy powiedziała, że nie powinieneś zakrywać swojej przystojnej buźki. Jestem gotów powiedzieć, że noszenie Wielkiej brody jest przestarzałym i obraźliwym wyobrażeniem o tym, co oznacza męskość i czego oczekują od ciebie kobiety 

F * ck tradycyjne pojęcia ” męskości.”F * ck Dan Bilzerian.

Ale przede wszystkim, f * ck brody.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej nue co microbiome cleanser bulldog bambusowa Maszynka Do Golenia typeology witamina C serum na zielonym tle
Read More

Ekologiczna Pielęgnacja

Ekologiczna Pielęgnacja 29 Ekologicznych Produktów Pielęgnacyjnych Barret Wertz 14 kwietnia 2021 roku Podziel się RedTube Flip 0 Akcje…