Jak Ściągnąć Pompadour

Jak Ściągnąć Pompadour

Jak Zdjąć Współczesny Pompadour I Wyglądać Jak Diabli

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna fryzura w promieniu 50 przecznic, pompadour powrócił z odnowionym wigorem dzięki kreatywnemu spin na jego klasycznych korzeniach. Nawiązując do tłustych lat 40-tych i 50-tych, pompadour, lub pomp, Jak to nazwał Pops, był ukoronowaniem chwały każdej robotniczej młodzieży z przedmieść, która używając tłustej pomady na bazie oleju, słynnie zgrzytała włosy z powrotem żarliwie zwisając ze ściany lokalnej restauracji lub kręgielni.
 
Dziś mężczyźni wznoszą pompadour na nowy poziom — dosłownie-ze świeżo wypiętrzonymi bokami i odważnymi długościami w hołdzie najfajniejszym dzieciom w mieście. Jeśli jesteś Buntownik bez przyczyny, pompadour to jedyna fryzura, której potrzebujesz Shake, Rattle and Roll. Solidna Pompa zabierze cię z uczelni do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i aż do banku dzięki wszechstronnym opcjom stylizacji. Niezależnie od tego, czy utrzymujesz skórę boków-krótką, czy subtelną, jest to jeden ostry wygląd, który ma odpowiednią postawę.

Podobne: Pomada nie jest tylko dla naśladowców Elvisa i sprzedawców samochodów używanych-spróbuj
 
Jeśli jesteś ciekawy tego kultowego wyglądu, Czytaj dalej, aby odkryć wszystko, czego potrzebujesz, aby wiedzieć, jak ciąć, Czepiec i finezję tej klasycznej męskiej fryzury. Opowiem Ci, jak pozyskać najlepszego stylistę, najlepsze produkty i co możesz zrobić, aby uzyskać niestandardowy krój, który pasuje do kształtu twarzy i potrzeb stylizacji. Zejdź z ogrodzenia i wejdź w nowy wygląd. Obiecuję, że pompadour jest jednym z podręczników historii i jest stylem, którego wszyscy mężczyźni powinni spróbować przynajmniej raz.

Chcesz Założyć Pompadour?



Jeśli chodzi o męskie fryzury, nikt nie przetrwał próby czasu tak jak pompadour. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest to fryzura, która jest stabilna i niezawodna. Od zdobiących okładki męskich magazynów po rock-n-rollowe albumy, The Pomp oddaje zdecydowanie Amerykański wygląd, który celebruje męskiego mężczyznę. Z eleganckimi, ostrymi krawędziami i wyrafinowanym czepkiem, Pompadour wyróżnia się i z pewnością przyciąga uwagę, ale to, co naprawdę chcesz wiedzieć, czy będzie dobrze na Tobie wyglądać?
 
Większość mężczyzn może nosić pompadour, jeśli przestrzegają trzech prostych zasad stylu. Pierwszym jest znalezienie pompadour, który pasuje do twojej twarzy. Ten styl większy niż życie powinien uzupełniać Twoje alter ego, a nie przyćmiać Twoje rysy. Po drugie, musisz znaleźć najbardziej wybrednego stylistę w mieście. Pompa budzi się do życia dzięki starannemu rozważeniu mistrzowskiego oka i zestawu nożyczek. Na koniec musisz zainwestować w odpowiednie produkty, aby utrwalić swój wygląd-oszczędź tutaj, a twoje włosy będą płaskie.
 
Jedną z rzeczy do rozważenia przed podjęciem zanurzenia jest to, ile czasu jesteś gotów poświęcić na stylizację swojej pompki każdego dnia, ponieważ to w dużej mierze decyduje o tym, jak krótkie chcesz zachować włosy (wskazówka: im krótsze włosy, tym bardziej będziesz mieć utrzymanie, ale ostrzejszy styl). Gdy włosy stają się dłuższe, zaczniesz tracić kultowy kształt, który wyróżnia ten styl. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś gotowy spędzić 15 minut każdego dnia podczas nauki czepia ten klasyczny wygląd, nie będziesz rozczarowany wynikami.
 
Zanim obetniesz włosy, pomyśl poważnie o:

  • Ile czasu planujesz zainwestować w stylizację włosów każdego dnia?
  • Kto i jak często będzie obcinał włosy?
  • Jak ostry ma wyglądać twój pompadour?
  • W jakie produkty do stylizacji jesteś gotowy zainwestować?
  • Możesz poświęcić 15 minut dziennie?

Jeśli chodzi o logistykę, nie bez powodu faceci noszą ten styl od 60 lat: jest prosty, funkcjonalny i wygląda szokująco dobrze przy niewielkim wysiłku. Jeśli masz okrągłą twarz, idź z krótkim stylem; to będzie świetny wygląd dla Ciebie, który sprawia, że wyglądasz wyrafinowany. Jeśli masz kwadratową lub diamentową twarz, trzymaj trochę długości u góry, aby zdjąć krawędź i uniknąć zbyt surowego wyglądu. Mężczyźni o podłużnych lub prostokątnych twarzach powinni przyciąć włosy krótkie na górze, aby uniknąć pojawienia się szerszych na twarzy.

Znalezienie Idealnej Stylistki



Pompadour jest łatwy, gdy masz odpowiednią fryzurę, dlatego znalezienie porządnego stylisty jest priorytetem. Będziesz chciał znaleźć kogoś lokalnego dla ciebie, kto rozumie twój kształt twarzy, rodzaj włosów i stylizację, aby stworzyć niestandardową pompę, którą możesz wystylizować w domu. Zbyt często faceci mają złe cięcie i tracą nadzieję, jeśli nie mogą uzyskać włosów, aby usiąść jak facet na okładce magazynu, gdy podstawa stylu jest zła. Uwierz mi, żadna ilość żelu do włosów nie naprawi złej fryzury. Próbowałem.
 
Zamiast tego współpracuj ze stylistką, aby pomóc jej zrozumieć twoje potrzeby dotyczące włosów. Jeśli masz polizanie krowy (gdzie rozstanie krzywi się i z dala od twarzy) lub nietypowy wzór włosów, twój stylista może współpracować z Tobą, aby uzyskać cięcie, które aktywnie działa, aby usiedzieć w miejscu. Podobnie powinieneś być w 100% otwarty i szczery ze swoim stylistą i słuchać tego, co polecają. Jeśli myślą, że twoje włosy mogą być inne niż to, czego pragnąłeś, uwierz w ich doświadczenie i zrozum, że chcą dla ciebie najlepszego wyglądu.
 
Twoim celem jest stworzenie eleganckiego, ostrego stylu, który jest krótszy po bokach niż na górze i który ożywia Twoje cechy. Osiąga się to poprzez piece de resistance, przednia grzywka, która nadaje pompadour kultowy wygląd “z przodu”. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wirować, zwijać lub podnosić warkocze do nieba, zależy wyłącznie od Ciebie. Wszystko, co polecam, to trzymanie pod ręką różnych produktów do stylizacji, aby rozciągnąć swoją wyobraźnię, gdy poznasz swój nowy ‘ zrobić.
 
Prostym sposobem na znalezienie świetnego stylisty w Twojej okolicy jest zapytać facetów z włosami, które podziwiasz, gdzie mają obcięte włosy. Podczas gdy rozmowa z nieznajomym może wydawać się dziwna, obiecuję, że będzie warto, gdy znajdziesz stylistę godnego zazdrości włosów. Wreszcie, gdy już znajdziesz swojego wymarzonego stylistę, nie zapomnij napiwku i zarezerwować regularnych wizyt. Jest to mały sposób na podziękowanie i zagwarantuje Ci gwiezdną obsługę w podróży powrotnej.

Jak Stylizować Pompadour



Jedną z rzeczy, które uwielbiam najbardziej w pompadour, jest to, jak możesz go ubierać w górę iw dół — i nosić go w dzień lub w nocy — w zależności od tego, jak go stylizujesz. Casual pompadour to stylizacja, którą będę nosić w dni, kiedy chcę pracować, załatwiać sprawy lub spotykać się z przyjaciółmi. Jest bardzo skromny i nie zajmuje mi dużo czasu, żeby dobrze wyglądać. To, co sprawia, że ten styl jest tak swobodny, dotyczy w dużej mierze produktów, które zdecydujesz się użyć; matowe wykończenie daje niewybredny i nadający się do noszenia wygląd i można go przerabiać na suche włosy.

Temat: eksperci branżowi wyjaśniają różnice między pomadą a żelem (w końcu)

Na imprezy lub specjalne okazje, lub gdziekolwiek chcę zostać zauważony, wolę iść z bardziej formalnym pompadour, który ma dwa podpisy stylu, z których oba zwiększają widoczność. Pierwszym atutem, którego potrzebuje twoja pompa, jest bardzo błyszczące, błyszczące wykończenie. Drugi to Winda! Chcesz, aby twoje włosy były światłem, które przyciąga uwagę pokoju i przekazuje je z powrotem do ciebie. Doskonałym sposobem na to jest dodanie dużej objętości i połysku. Częściej niż Nie, w ten sposób wolę stylizować włosy.

 Przewodnik Stylizacji Krok Po Kroku



Krok 1: Aby uzyskać oficjalny wygląd, umyj włosy szamponem Kiehl Ultimate Thickening. Pamiętaj, aby spłukać zimną wodą, aby zachęcić zdrowe włosy z dużą ilością połysku. Suche włosy ręcznikiem. Aby uzyskać swobodny wygląd, możesz pominąć mycie włosów i zacząć od kroku 2. Po prostu upewnij się, że włosy mają nie więcej niż dwa dni lub są tłuste. W razie wątpliwości użyj szybkiego podmuch suchego szamponu, takiego jak suchy szampon R + Co Death Valley, aby utrzymać wszystko w ryzach.

Krok 2: Teraz, gdy twoje włosy są przygotowane, weź grzebień i przebrnij przez wszelkie sploty. Zacznij od końca włosów i pracuj nad tym, aby uzyskać jak najszybsze rezultaty. Jeśli twoje włosy są mokre, użyj detanglera, takiego jak Nourish, przez ziemski nektar, aby zapobiec pękaniu. Możesz używać detanglera również na suchych włosach, ale pamiętaj, aby dmuchać go suszarką do włosów, aby usunąć zalegającą wilgoć.
 
Krok 3: Aby uzyskać formalną pompę, weź dziesięciocentową Ilość Imperial Barber Fiber Pomade i pracuj nią między opuszkami palców. Chcesz, aby produkt był rozgrzany i giętki. Jest to najlepsza pomada o mokrym wyglądzie, jakiej użyłem; daje długotrwałe wykończenie o wysokim połysku i wysokim trzymaniu. Dla bardziej casualowego stylu uwielbiam Baxter ‘ s of California Cream Pomade, która nadaje miękkość, bardziej naturalny wygląd i średnią siłę.
 
Krok 4: Powoli, zaczynając od czubka palców, nakładaj produkt na linię włosów (zaczynając od warstw spodnich i przechodząc do górnych). Na koniec nałóż produkt na grzywkę i zmyj nadmiar produktu do włosów. Za pomocą grzebienia zacznij układać włosy w kształt, zaczynając od boków. Używanie grzebienia o drobnych zębach stworzy eleganckie i bardziej formalne wykończenie. Używanie okrągłej szczotki na grzywce da ci większą wysokość. Jeśli chcesz zrelaksować się, możesz użyć palców lub szerokiego grzebienia, aby uzupełnić wygląd. Najlepiej bawić się ogólnym kształtem, aż znajdziesz to, co działa dla ciebie.
 
Krok 5: Na koniec, przed udaniem się na wydarzenie, użyj sprayu do pielęgnacji, takiego jak Layrite Grooming Spray, aby ustawić i utrzymać swój styl. Będziesz chciał użyć lekkiej ręki i zastosować ją najpierw do grzywki, a następnie lekko na plecach. Okiełznaj każdego pasażera odrobiną pomady i użyj grzebienia o drobnych zębach, aby wygładzić go z powrotem w razie potrzeby przez całą noc. To sprawi, że będziesz wyglądał na gotowego do kamery.

Produkty Ułatwiające Stylizację



Użycie odpowiedniego produktu jest kluczem do zrzucenia pompki, więc wypróbuj jeden z tych środków do stylizacji-twoje włosy będą Ci wdzięczne.

Aby oczyścić włosy i poprawić ich siłę i objętość, wypróbuj ten szampon Kiehl.
Zapas: szampon zagęszczający, 18,00 zł w Nordstrom.com

Dla włosów tak mocnych i zdrowych, że mogłyby przetrwać Dolinę Śmierci, ta oferta R + co zasługuje na miejsce w Twojej rotacji. Nawet najsuchsze włosy zyskają objętość i ciało dzięki temu kojącemu szamponowi.
Zapas: suchy szampon, 17,00 zł w Nordstrom.com

Sok z aloesu w tym detanglerze odżywia suche, zniszczone włosy, a zdrowe włosy są łatwiejsze do stylizacji.
Stock Up: ziemski nektar Nourish, $25.00 w Sephora.com

Imperial Barber Fiber Pomade

Żaden pompadour nie przetrwa długo bez silnie utrzymującej się pomady lub żelu, które utrzymają włosy na miejscu, a niewiele produktów osiąga to lepiej niż ten wodny roztwór Imperial Barber.
Zapas: Imperial Pomade, 22,00 zł w Amazon.com

Jeśli chcesz, aby twoje włosy utrzymywały swoją formę, nie wyglądając tak, jakby zostały przetopione na miejscu za pomocą palnika, rozważ tę pomadę o średniej przyczepności od jednej z naszych ulubionych firm pielęgnacyjnych.
Dodaj do koszyka: Baxter of California Pomade, 22,00 zł Nordstrom.com

Jeśli nie lubisz pomadek, ten spray od Layrite załatwi sprawę — po prostu upewnij się, że nakładasz go na dokładnie osuszone ręcznikiem włosy. Mokre włosy rozcieńczą spray i spłaszczą pompę w mgnieniu oka.
Zapas: Layrite Spray, 13,99 zł w Amazon.com

Wybierzesz Pompadour?



Teraz, gdy już wiesz, jak przyciąć i oswoić pompadour do centymetra perfekcji, jedyne prawdziwe pytanie, które pozostało do zadania, to: “czy dostaniesz pompadour?”Jeśli nadal jesteś na płocie, polecam rozmowę ze stylistką i poproszenie jej o opinię. W ten sposób mogą osobiście przeprowadzić Cię przez ten styl. Nigdy nie lekceważ mocy świetnego stylisty i odpowiednich produktów do włosów; są to narzędzia handlu nie bez powodu i odciągnęły mnie od wielu złych dni włosów.

W skali jednego do zrobienia, jak oceniasz pompadour? Zostaw komentarz Jeśli wybierasz nową fryzurę — albo jeszcze lepiej-zrób zdjęcie i podziel się ze mną swoim nowym wyglądem w mediach społecznościowych @MaleStandard i oznacz @AskMen.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Leczyć Brzytwy

Jak Leczyć Brzytwy Pozbądź Się Irytujących Uderzeń Brzytwy Na Dobre Dzięki Tym Profesjonalnym Wskazówkom Alex Bracetti 16 maja…
Brad Pitt z wąsami
Read More

Jak zapuścić wąsy

Jak zapuścić wąsy Oto Jak sprawić, aby rosnące wąsy wyglądały łatwo Geoff Nudelman 31 października 2019 Podziel się…