Dlaczego Niektóre Gorące Kobiety Umawiają Się Z Grubymi Facetami?

Kobieta w szarej koszuli w kropki z białymi słuchawkami na szyi.

Dlaczego Niektóre Gorące Kobiety Umawiają Się Z Grubymi Facetami?

Dlaczego Niektóre Kobiety Wolą Umawiać Się Z Większymi Facetami?

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Ta gorąca dziewczyna, którą znam (nazwijmy ją Nadine) właśnie zaczęła umawiać się z tym grubasem. Nie jak ojciec, tylko grubas. To oszałamiająca Laska, nad którą tęskniłem od miesięcy, a ona mnie odrzuca i wskakuje do łóżka z tym tłustym leniwcem. Co to ma być? Nie jestem przystojny, ale sprzątam ładnie i przez większość czasu. Co on ma, czego ja nie mam?

– Nie Gorące, Ale Nie Tłuste

Odpowiedź

Hi Not Fat,

Po pierwsze, niektóre kobiety są po prostu, jak mówi stary chłopak z Bractwa, chubby chasers. Nigdy nie zapominaj, że kobiece gusta są tak różnorodne i niekonwencjonalne, jak męskie gusta. Niektóre kobiety lubią całować śmierdzące stopy. Niektóre kobiety lubią wymyślać fantazje niewoli z mężczyznami w maskach luchadora. Mówiłem ci kiedyś o tym prawniku, który chciał, żebym przeleciał bułkę z hot dogiem? Nie? Może to historia na inny czas.

Ale zakładam, że nie o tym mówisz — zastanawiasz się, dlaczego ten gruby facet zdołał wylądować na zimnym ogniu z, o ile możesz powiedzieć, głównie mainstreamowym gustem facetów. W końcu jesteś bardziej atrakcyjna od niego, prawda? A skoro jesteś bardziej sprawny fizycznie, możesz zrobić więcej w łóżku, prawda?

Możesz się mylić. Widzisz, to kolejny dowód, który wskazuje na dość oczywisty wniosek, który jest taki: najbardziej atrakcyjną męską cechą jest pewność siebie. W zasadzie wszystko inne jest drugorzędne.

Reader, opowiem ci o dwóch mężczyznach, których znam-nazwijmy ich Jerry i Terry. Jeden to frajer, drugi nie.

Jerry, na papierze, powinien całkowicie tonąć w kobiecej uwadze. Jest wysoki, niebieskooki, szczupły i zbudowany. Jest modelem J. Crew, z wyjątkiem prawdziwych i heteroseksualnych. Ma przygotowaną całą garderobę, piękne mieszkanie, pracę, która płaci w połowie-sześć cyfr.  W zasadzie, on jest utalentowanym, DOROSŁYM kolesiem, takim, że kobiety zawsze narzekają, nie istnieje w erze tysiąclecia.

I absolutnie nie może znaleźć dziewczyny. Dlaczego? Ponieważ nie ma absolutnie żadnej samooceny. Jest powód, dla którego tak ciężko pracował, żeby być jak dorosły samiec alfa. To dlatego, że chciał zatuszować fakt, że jest samotny i zdesperowany. Ale tak naprawdę nie dokonał żadnych zmian psychologicznych — tylko powierzchownych.

Sposób, w jaki zachowuje się wobec kobiet, jest zatem GODNY UWAGI. To takie smutne patrzeć, jak robi to samo w kółko. Zasadniczo, zakochuje się w każdym, kto daje mu czas dnia. Idź z nim na dwie randki, a biedny facet mówi: “odejdź ze mną, proszę zmień moje życie.”Jest przeciwieństwem pewności siebie. Jestem pewna, że czyta też książki pełne porad seksualnych, ale jak tylko się położy, jest niesamowicie niezręczny, bo myśli: “lepiej Zrobię wszystko idealnie” i nigdy nie odpuszcza i nie okazuje prawdziwej pasji.

OK. Więc, oczywiście, nie chcesz być taki. Pewnie chcesz być bardziej jak Terry.

Terry jest gruby. Nie trochę-to nie tak, że ma kilka dodatkowych kilogramów, które mógłby ogolić na siłowni. Nie. Jest ogromny. Nie da się tego grzecznie ująć.

Temat: Pakowanie kilku dodatkowych kilogramów? To Są Pozycje Seksualne, Które Powinieneś Wypróbować

Ale Terry jest, cóż, Terry jest fascynującą osobą. Ten facet to seryjny przedsiębiorca, który właśnie sprzedał swoją trzecią firmę. Nie jest tylko korporacyjnym dronem — jest skuteczny. To Facet, który wchodzi do pokoju bogatych inwestorów i mówi: “Daj mi pieniądze na ten fantastyczny projekt”, a oni mówią: “tak.”Wczoraj zjedliśmy lunch, a on powiedział mi, nonszalancko, że jedzie na Motorbike do Myanmaru, tylko na małe wakacje. Jego życie jest tak kolorowe, jak tylko można.

Jak on się tu znalazł? Terry dorastał wiedząc, że nie ma szans z popularnymi dziewczynami w liceum. I zamiast spędzać cały swój czas tęsknoty za seksownymi chwilami z blondynkami typu Hollister, które były tak zdegustowane, że nawet na niego nie spojrzały, wziął się do pracy. Terry nauczył się komputerów i biznesu-i nauczył się, że jest cennym człowiekiem, nawet jeśli nie jest to wiele warte na rynku seksualnym. Wkrótce był zabawną, inteligentną, charyzmatyczną osobą z oszałamiającą listą osiągnięć.

Założę się, że wiesz do czego to zmierza. Terry tonie w kobiecej uwadze. Co trzy miesiące spotyka się z inną oszałamiającą laską. Pewnie prędzej czy później się ustatkuje, ale nie martwi się tym. Nie potrzebuje kobiet, by ożywić swoje życie. W rezultacie jego pewność siebie jest kuloodporna. To ekscytujące. Ludzie chcą być w pobliżu tego.

Też? Gdybym był facetem od zakładów, założyłbym się, że Terry jest pewnie świetny w seksie. Chociaż nie może wykonywać żadnych akrobacji, prawdopodobnie nie mówi: “o mój Boże, O mój Boże, jak Mogę zrobić ten sekretny ruch punktu G, który czytałem w magazynie.”On jest jak,” oto jesteśmy, więc Bawmy się dobrze.”Nie myśli ciągle o tym, jak zaimponować kobietom pod każdym względem, ponieważ wie, że jest naprawdę imponującą osobą.

Lekcja tutaj nie brzmi: “powinieneś przybrać na wadze i zostać przedsiębiorcą.”Lekcja jest taka, że bycie przystojnym doprowadzi Cię tylko do tego stopnia-potrzebujesz czegoś ekstra. Coś, co przyciąga ludzi do ciebie. Pewność siebie, pasja, zapał. Musisz być naprawdę interesującą osobą.

Wiesz, jak ludzie mówią ” ładne dziewczyny to tuzin?”Cóż, ta zasada dotyczy również przystojnych mężczyzn. Istnieje wiele super cute dullards tam, kto będzie ubrać się wszystko miło na randkę obiad, a następnie powiedzieć nic o żadnej substancji do całkowicie znudzony wspaniały człowiek. Dostaną daty, ale nie przejdą dystansu.

Też? Każda gorąca dziewczyna może spać z gorącym facetem w każdej chwili. Ta dziewczyna, o której mówisz, mogłaby podejść do każdego kolesia w barze i powiedzieć: “Hej, chcesz zobaczyć moją kolekcję znaczków?”Prawdziwa pewność siebie jest znacznie rzadsza niż dobry wygląd.

Więc, jeśli jesteś zazdrosny o tego grubasa, bądź bardziej jak on. Nie zakładaj, że kobiety spadną do Twoich stóp tylko dlatego, że lubią Twoją twarz. Idealnie powinieneś stać się bardziej interesujący — znajdź sen i go ścigaj. Ale jeśli nie możesz tego zrobić, przynajmniej Postaraj się być pewny siebie. Udawaj, aż ci się uda-na początku Cała pewność siebie jest fałszywa. Co więcej, nie polegaj na kobietach dla poczucia własnej wartości. Bo taka potrzeba jest nieskończenie nieatrakcyjna. O wiele bardziej nieatrakcyjne niż dodatkowe 50 funtów. Zaufaj mi.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts