Jak wiedzieć, czy ona na mnie leci?

Jak wiedzieć, czy ona na mnie leci?

Nie jesteś pewna, czy naprawdę na Ciebie leci? Szukaj Tych Znaków

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Jestem kiepski w byciu singlem. Powodem jest to, że trudno mi stwierdzić, czy kobiety są mną zainteresowane. Czasami myślę, że kobiety flirtują ze mną, ale wtedy zaczynam się martwić, że są po prostu przyjazne. Skąd mam wiedzieć? Rozwiążesz tę tajemnicę?

– Zmartwiona Wola

Odpowiedź

Cześć Will.,

Mogę ci w tym pomóc. Tak jakby. Istnieje kilka prostych, prostych rzeczy, które można dowiedzieć się o tym, jak kobiety mają tendencję do wskazywania przyciągania. Ale nie będę w stanie rozwiązać tej zagadki całkowicie, ponieważ jest to zagadka bez rozwiązania. Ludzie są skomplikowani. Kobiety, biorąc pod uwagę, że są ludźmi, mają różne poziomy przejrzystości w wykazywaniu ich zainteresowania. I, co gorsza, zainteresowanie jest płynne-ktoś może być zainteresowany zdejmowaniem spodni w jednym tygodniu, ale może okazać się nieatrakcyjny następnego.

To może zabrzmieć tak, jakby bycie singlem było szalonym psychologicznym polem minowym bez wyjścia. Ale w rzeczywistości istnieją sposoby inteligentnego rozwiązania złożoności sytuacji. Nawet jeśli przyznasz, że nie ma sposobu, aby być całkowicie 100% pewien, kto jest na Ciebie, nadal można mieć solidne życie Randki, i powiem Ci, jak.

Zacznijmy jednak od podstaw-omówmy niektóre z bardziej wiarygodnych oznak przyciągania. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że najpewniejszym pojedynczym znakiem, że ktoś cię przyciąga, jest to, że spóźnia się na ważne spotkania. Jesteś zaplątany w rozmowę, a oni naprawdę muszą wyjechać, naprawdę muszą gdzieś się dostać, może po zastrzyk szczepionki na żółtą febrę, żeby nie umierali podczas nadchodzącej podróży – ale ciągle są wciągani z powrotem. Zasadniczo chcieliby anulować wszystkie swoje plany i rozmawiać z Tobą na zawsze. Jest to dobra wskazówka,że chcą anulować wszystkie swoje plany, aby zetrzeć się z Twoim bez wątpienia fantastycznym ciałem.

Śmiech jest też bardzo dobrym sygnałem. Jak wiemy, wszystko jest po prostu trochę zabawniejsze, gdy mówi to ktoś, dla kogo masz wzwód. Kiedy się w kimś zakochuje, nawet najbardziej banalne uwagi wydają się dowodem ich wspaniałego uroku. Jesteś naćpany lekami mózgowymi, które Ci dają, a ludzie naćpani śmieją się głośno i łatwo. Odpowiednio, jeśli wszystko, co mówisz, sprawia, że dziewczyna chichocze, czy to jest trochę zabawne, czy nie, prawdopodobnie chce spędzać czas z tobą. To tylko zdrowy rozsądek.

Kontakt wzrokowy? Również fantastyczne. Jeśli złapiesz kobietę, która często na ciebie patrzy, jest dobry powód, aby z nią porozmawiać. Jeśli nie zerwie kontaktu wzrokowego, kiedy to ustalicie, a wy dwoje będziecie tworzyć trwałe wzajemne spojrzenia, natychmiast z nią porozmawiajcie. Wstań, idź tam i przywitaj się.

To całkiem proste. Gdzie to się komplikuje? Porozmawiajmy o dwóch moich przyjaciółkach, Katie i Marcii.

Katie ciągle narzeka, że mężczyźni nie zapraszają jej na randkę. Jest również bardzo słodka i nie wstydzi się pokazywać całkiem niesamowitej sylwetki. Na pozór, to nie ma sensu. Problem z Katie polega jednak na tym, że jej zachowanie nie jest tak chłodne, jak zombified. Ma taki sam, lekko rozbawiony wpływ emocjonalny, niezależnie od tego, czy rozmawia z Tomem Cruisem, czy z mamą. Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek coś ją podnieciło. Jest wielu mężczyzn w jej życiu, którzy chcą się z nią przespać, a ona wychodziła z wieloma z nich, ale nie daje żadnego sygnału, który sprawia, że czują się mile widziani, więc jedyna uwaga, którą dostaje, to przypadkowi kolesie, którzy podchodzą do niej na siłowni.

A na świecie Jest wiele Katii-kobiet, które są trochę niezręczne i które albo nie wiedzą, jak pokazać zainteresowanie, albo po prostu są całkowicie martwe i wydają się niezainteresowane wszystkim, jako funkcją ich osobowości.

Na świecie jest też wiele Marcji. Marcia jest przekonującą osobą. W momencie, gdy z nią rozmawiasz, zabezpiecza Cię ciepłym spojrzeniem i zapewnia, z każdym elementem jej mowy ciała, że jesteś jedyną osobą, na której jej zależy. Ona nie zajmuje się pogaduszkami: chce wiedzieć, co dzieje się w Twojej najgłębszej duszy i jest gotowa dać ci zawartość swojej duszy w zamian. Po tym, jak siedziałeś z nią przez pół godziny, czujesz, że w końcu spotkałeś kogoś, kto naprawdę cię rozumie.

A Marcia ciągle mi narzeka, że mężczyźni (i kobiety) zawsze się w niej zakochują i źle interpretują jej dobroć i urok jako zainteresowanie seksualne. I nic dziwnego: robi wszystko, co w jej mocy, aby ich zmylić, poświęcając wszystkim to, co wydaje się niezwykle osobistą uwagą. Ale ona naprawdę nic na to nie poradzi, a dla niej to nie jest zbyt osobiste. Dla niej świat bez głębokiej, osobistej komunikacji nie jest światem, w którym warto żyć, więc sięga po to cały czas.

Te dwie kobiety są na pewno nietypowe, ale ich historie podkreślają fakt, że nawet najbardziej podstawowe, wiarygodne wskazówki, że ktoś cię przyciąga, czasami doprowadzą Cię na manowce.

Biorąc to pod uwagę, jedynym racjonalnym sposobem, aby być całkowicie pewnym, że ktoś cię pociąga, jest, cóż, dowiedzieć się. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czy ktoś Cię interesuje, i nie możesz tego rozwiązać na podstawie wskazówek społecznych, i nie możesz żyć bez wiedzy, po prostu zapytaj go, czy chcesz się z Tobą spotykać. To nie jest trudne. Zapytaj tę kobietę, czy chce dostać kieliszek wina w sobotę. Albo się zgodzi, albo jest zajęta. Kiedy jest zajęta, albo zaproponuje alternatywny czas, co oznacza, że jest zainteresowana, albo rzuci temat, co oznacza, że nie jest. Potem, jeśli zgodziła się z Tobą umówić, weź jej numer i nie pisz z nią do daty, z wyjątkiem potwierdzenia, że masz odpowiednie miejsce i czas. To takie proste.

Mowa ciała, wzorce mowy, sygnały behawioralne — to wszystko są bardzo subtelne, podstępne, zmienne rzeczy. Są użyteczne, ale to trudne. Ja sam jestem bardzo zły w subtelnych rzeczach. To, co nie jest subtelne, to ludzkie zachowanie. Zatem, jeśli chcecie wiedzieć, czy ktoś was pociąga, stwórzcie małe zachowanie. Zapałka i zobaczymy, czy się załapie.

Należy również pamiętać, że to wszystko jest świetnym argumentem dla witryn randkowych online — sprawiają, że cały ten proces jest o wiele mniej tajemniczy.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts