Dlaczego Randki Na Kolacji To Zły Pomysł

Mężczyzna siedzący przy barze z ręką na ustach, myśląc.

Dlaczego Randki Na Kolacji To Zły Pomysł

Dlaczego Pójście Na Kolację Na Pierwszą Randkę To Zły Pomysł

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka. Potrzebujesz jego pomocy? E-mail [email protected].

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Dzięki za pomoc z moim problemem. Rozmawiałem niedawno z koleżanką i powiedziałem jej o randce, która nie poszła dobrze. To znaczy, było w porządku-ale na koniec krótko przytuliliśmy się do widzenia, a potem już nigdy się nie odezwała. Powiedziała mi, że problem w tym, że to była randka z kolacją. To nie-nie, powiedziała, i nigdy nie powinieneś zabierać dziewczyny na kolację na pierwszej randce. Wydaje mi się, że kolacja jest standardową opcją randkową, a problemem musiała być tylko Chemia. Kto ma rację? Czy randki na kolacji to naprawdę zły pomysł? Pomóż mi!

– Pokój Obiadowy

Odpowiedź

Jak wielu głupich mężczyzn, zabierałem kobiety Na fantazyjne kolacje na pierwszych randkach. Całkowicie schrzaniłem swoje szanse z kilkoma ładnymi, interesującymi kobietami w słabo oświetlonych pokojach, wypełnionych coq au vin i strach. Próbując wypełnić niezręczne milczenie, przeczytałem na głos fragmenty karty win, intonując słowa takie jak Bordeaux oraz Carignan z całym entuzjazmem kierowcy metra przepraszającego za korki. Jest szczególny ból w uczuciu romantycznej chemii znikającej w bujnym pokoju pełnym nieszkodliwej miękkiej muzyki rockowej. 

Szanowny czytelniku, moje błędy są niewiele warte, ale są warte jeszcze mniej, jeśli nie możesz się od nich uczyć. Więc dzisiaj chciałbym wam powiedzieć-i naszemu biednemu pisarzowi — dlaczego Randki na kolacji są zawsze złym pomysłem. 

Gdybym mógł podsumować moją filozofię relacji w czterech słowach, słowa te byłyby ” jak najbardziej normalne.”Chodzi mi o to, że w każdym romantycznym związku, który nie obejmuje skórzanej uprzęży, futrzanego garnituru czy kradzieży tożsamości, myślę, że dobrym celem jest próba osiągnięcia normalności. Idealnie, chcesz dostać się do punktu, w którym spotykasz się z kimś, kto cieszy się swoimi korzyściami i znajduje swoje wady — jeśli nie urocze — wystarczająco tolerowane, że seks oralny jest nadal na stole. Trzeba przyznać, że fantazja na początku związku ma w sobie głupią przepychankę-momenty, w których myślisz, że “ta dziewczyna może uratować mi życie”, mimo że nie jest do końca jasne, czy twoje życie potrzebuje ratunku, czy jak ktoś zrobiłby coś takiego, czy też dekolt wskazuje na zdolność zbawienia. Ale w końcu musisz się z tego wycofać. Mam nadzieję, że zrobisz to z wdziękiem, więc nadal się lubicie i poradzicie sobie z nieuniknionym momentem, kiedy w pewnym momencie w dół drogi zatkacie toaletę kochanka. 

Więc dla mnie, w tym duchu, idealna Data jest czymś, co zawiera zarówno odrobinę fantazji, jak i dawkę rzeczywistości. Jest to wieczór, w którym można dostać się na imprezę z Kopciuszkiem, ale nadal spędzasz czas z nią, gdy złoty powóz zamienia się z powrotem w dynię. Jesteś nieco bardziej wciągająca i lepiej ubrana niż zwykle, ale to nie jest jakiś szalony pokaz. To też nie jest randka. 

Pierwszy problem z datą kolacji jest to, że nie jest regulowana dawka. To zawsze co najmniej dwie godziny. To poważna trudność. Porównajmy to z idealną randką — drinkami w winiarni. Jest to świetna Data, ponieważ może to być tak krótkie lub tak długo, jak trzeba. Jeśli po kieliszku australijskiego wina z sikami z kotów robi się naprawdę gorąco, możesz się stąd wydostać. Z drugiej strony, jeśli masz jedną z tych boleśnie uroczych czterogodzinnych rozmów “dlaczego nigdy nie spotkałem tej osoby”, możesz się bawić. Ale daty kolacji? Zostajesz na całe przedstawienie, nawet jeśli jest do bani. Nie możesz wyjść, zanim steki się pojawią. 

Drugi problem z randką jest żołądkowo-jelitowa. Powiedzmy, że wychodzisz z randki na kolację. Gratulacje-spełniłeś swój ewolucyjny cel. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, panowie, nikt nie jest tak dobry w seksie, kiedy jest wypełniony soppressattą. Miejmy nadzieję, że po kolacji z korniszonami i pasztetem nie dostaniesz kwasu refluksowego do ust pięknej stażystki. W najlepszym wypadku, dobrze sobie radzisz, ale ona pamięta zapach twoich mięsnych potów. Miejmy nadzieję, że lubi mięsne poty. 

Mówię z prawdziwie upokorzającego doświadczenia z bodacious Żydowskiego konsultanta zarządzania, z którym poszedłem do tego rodzaju miejsca, gdzie serwują piankę kapuścianą i koktajle organiczne. Seks zaczął się dość obiecująco w kuchni, ale byliśmy tak pijani winem i jedzeniem, że nie pamiętała mojego imienia, a ja nie mogłem rozgryźć, gdzie jest jej łóżko. Powiedziała “pieprz mnie, Jeffrey” – kim jest Jeffrey, zastanawiałem się-i Uderzyłem ją na podłogę. Druga randka nie istniała. 

Ale głównym problemem z datą kolacji jest to, że jest to taka uroczysta okazja. To jest dokładne przeciwieństwo tego, co obiecałam wcześniej. Okazje budzą u ludzi tendencje, które są tylko okazjonalne — to tak, jak kiedy jesteś na pogrzebie, dziwnie jest mówić o Gra o Tron. Bez względu na to, jak fajna i swobodna jesteś osobą, kiedy jesteś zamknięta w kokonie luksusu z romantyczną perspektywą, pretensjonalne, głupie części Ciebie zagrażają Twojemu opanowaniu. Wszyscy wiemy, że jesteśmy najbardziej czarujący, kiedy spędzamy czas z kumplami w najbardziej przyziemnych okolicznościach, lub kiedy jesteśmy po współżyciu rozbrojeni. Więc powinieneś dążyć do rozbrojenia. Daty kolacji to wyścig zbrojeń. Postawili wszystkich na straży. 

O ile wiem, głównym argumentem na randkę jest to, że jest to pokaz statusu. To byłby słuszny punkt, z wyjątkiem tego, że kobiety nie są głupie, głupie. Każda wystarczająco interesująca kobieta przejdzie przez swoje życie z mężczyznami wymachującymi się na nią z każdego kierunku, wszyscy chętni do pokazania swojej wartości. Bez względu na to, jak nonszalancko zaprosisz swoją randkę do restauracji z gwiazdkami Michelin, ona przejrzy to gówno-zrozumie, że mówisz ” spójrz na mnie, Mam pieniądze.”Wielu kolesi ma pieniądze,a to będzie bardzo oczywiste, jeśli to zrobisz, bez względu na to, czy jesteś ostentacyjny. Odpręż się. 

Nie mówię, że nie można mieć dobrej randki. Tylko, że to bardzo, bardzo trudne. Jeśli nalegasz na swoją randkę do eleganckiej restauracji, to przynajmniej spróbuj udawać, że cię tam nie ma. Podobnie jak możesz zmniejszyć swój strach przed wystąpieniami publicznymi, wyobrażając sobie, że publiczność jest w bieliźnie, spróbuj udawać, że masz hot dogi i piwo. Bądź tą wersją siebie. To najlepsze, bo to Twoje naturalne środowisko. Tam się rozwijasz. 

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts