Rozmowy O Pieniądzach: Gejowska Para Wojskowa Zarabiająca 160 Tys. Dolarów Rocznie

Rozmowy O Pieniądzach: Gejowska Para Wojskowa Zarabiająca 160 Tys. Dolarów Rocznie

Poznaj Wojskową Parę Tej Samej Płci Zarabiającą 160 000 Dolarów Rocznie

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Każdy chce pieniędzy, ale omawianie ich w ramach parametrów związku może być onieśmielające. Gdy traktowane nieprawidłowo, Finanse mogą zniszczyć Romantyczne partnerstwo – ale gdy odbywa się w tandemie, prawo rozmowy pieniądze mogą przejść długą drogę. To wygląda inaczej dla różnych ludzi. Witamy w Rozmowy O Pieniądzach, Cykl askmena o relacji między naszymi pieniędzmi a naszymi związkami. Porozmawiajmy o centach, kochanie. 

Pete i Danny to para wojskowa, która ma obsesję na swoim punkcie. Spotkali się w pracy w straży pożarnej i nigdy nie oglądali się za siebie. Oboje pobrali się w czerwcu 2016 roku, rok po zalegalizowaniu przez Sąd Najwyższy małżeństw homoseksualnych w każdym stanie. Pete przyjął nazwisko Danny ‘ ego. “Wiem, że to brzmi staroświecko, aby wziąć nazwisko małżonka, ale ponieważ zawsze używałem nazwiska Peter i z nazwiskiem Johnson, to było coś w rodzaju bycia Dickiem Dicksonem, gwiazdą Porno”, mówi Pete. Pomimo tego, że pochodzą z różnych źródeł finansowych, nauczyli się od siebie nawzajem i znaleźli system planowania, który pozwala zarówno na odpowiedzialne oszczędzanie, jak i rozrzucanie przedmiotów, takich jak garnitury Armaniego i Doc Martens. Danny niedawno wrócił z rocznego pobytu w Iraku, ale para znalazła czas, aby dogonić Askmenów, aby podzielić się radami na temat pieniędzy i miłości (i radości z kompatybilnych załamań).

Nazwy: Edward Peter Johnson Delacroix i Daniel Babineau Delacroix
Lokalizacja: Utah
Wiek: 50 (Pete) i 39 (Danny)
Zawód: Pete jest starszym sanitariuszem i porucznikiem EMS w miejskiej straży pożarnej, a Danny jest sanitariuszem na pełny etat w miejskiej straży pożarnej i mistrzem Sgt (E-7) w rezerwie wojskowej, jako sanitariusz lotu krytycznej opieki przydzielony do eskadry ratownictwa medycznego helikoptera.
Status związku: Żonaty
Odrębny dochód: Pete zarabia około $95,000 rocznie, a Danny około $ 65,000 rocznie.
Łączny dochód: $160,000

AskMen: jak się poznaliście?

Przeniosłem się z mojej Jednostki Wojskowej na Florydzie do jednostki rezerwowej w Salt Lake City. Podjąłem pracę w straży pożarnej, i byłem partnerem w karetce z Pete ‘ em. Pracowaliśmy razem jakieś trzy miesiące i zaprosiłam go na randkę. Od tego czasu jesteśmy razem. Wiem, że nie powinnaś umawiać się w pracy, ale dla mnie było to warte ryzyka!

Pożądałem go od pierwszego dnia. Ciężko (tee hee) było się z nim skoncentrować, zwłaszcza, że tak jak ja, mówi płynnie po francusku. Jego francuski z akcentem Cajun jest seksowny jak f * ck. Przysięgam, szepcze mi do ucha po francusku i odpadają mi ubrania. Kiedy jesteście partnerami w karetce, podchodzicie bardzo blisko, co zrobiliśmy. Nigdy wcześniej nie złamałam Zasady umawiania się w pracy, ale kiedy zaprosił mnie na randkę po trzech miesiącach współpracy, powiedziałam ” tak ” bez wahania. Wyszliśmy tego ranka po pracy na śniadanie (i deser w łóżku po), a reszta to historia! To bardzo pomaga, że mamy te same seksualne upodobania i załamania. Jesteśmy dobrze sparowani w tym wydziale.

Czy sposób, w jaki zostałeś wychowany, wpływa na to, jak postrzegasz Finanse?

Danny: urodziłem się w bardzo biednej rodzinie w parafii St.Martin w St. Martinville w stanie Luizjana. To na południe, niedaleko Bayou Teche. Jestem najstarszym z siedmiorga dzieci i nigdy nie mieliśmy zbyt wiele. Myślę, że to sprawiło, że czasami nie jestem odpowiedzialny za pieniądze. Pete, mówi, że nadrabiam za to, że nie dorastam, i pewnie ma rację. On oszczędza, a ja wydaję pieniądze, ale uczę się być bardziej odpowiedzialny za pieniądze. Czasami kłócimy się o pieniądze; przeważnie denerwuję się, ponieważ dorastał z pieniędzmi, a ja nie. Zajmuje się większością naszych finansów. To dobrze, bo przez ostatni rok byłem oddelegowany do Iraku, a on zajął się wszystkim. Teraz, gdy jestem w domu, oczywiście pomogę w tym.

Czy finanse są oddzielone, czy dzielone?

Danny: mamy zarówno konta wspólne, jak i osobiste (Wspólne konto na wszystkie rachunki i takie, a każdy z nas ma własne konta osobiste Na osobiste wydatki). Dzielimy się rachunkami równo, ale Pete wkłada więcej swoich pieniędzy do naszej wspólnej Roth IRA. Nie podoba mi się to tak bardzo, ale mówi, że to dlatego, że zarabia więcej ode mnie. Nie kłóć się z nim, powiem ci coś. Uparty.

Jakie są Twoje ulubione sposoby na wydawanie pieniędzy, gdy chcesz zaszaleć?

Lubię ciuchy. Chyba mam trzy razy więcej ubrań niż Pete. Lubię też gadżety, elektronikę i takie tam. Lubię jeść na mieście i jeździć na wycieczki. To ostatnie jest coś, co Pete i ja uważamy za pieniądze warte wydania. Nie mamy dzieci, więc lubimy wydawać te pieniądze na nas! Niedawno kupiliśmy ładną przyczepę na kemping, ponieważ Pete nie lubi spać w namiotach ani na ziemi. Mówi, że jego pomysłem jest hotel bez całodobowej obsługi hotelowej.

Pete: nie jestem taki rozrzutny, jak Danny; znowu, to wraca do jego dorastania biednego brudu. Nigdy nic nie miał, a teraz, gdy go na to stać, psuje się. Nie winię go za to, po prostu muszę go czasem dręczyć, żeby mieć pewność, że zostawisz wystarczająco dużo, by przeznaczyć na oszczędności. Ja uwielbiam podróżować, jeść w dobrych restauracjach, chodzić do kina, tego typu rzeczy. Lubię dobrze wykonane ubrania. Nie kupuję dużo, ale to, co kupuję, to jakość. Moja szafa waha się od garnituru Armaniego do kilku par Kun Doc (wciąż jestem Gotem w sercu, od kiedy byłem nastolatkiem!). I uwielbiam dobrą biżuterię. Kolekcjonuję dzieła sztuki i antyki.

Wspomniałeś o planowaniu finansowym na odległość-podzieliłbyś się, jak to wpływa na rozmowy o pieniądzach i czy masz porady dla innych par na odległość?

Pete: moja najlepsza rada, jeśli zajmujecie się finansami za was oboje, gdy jedna strona jest nieobecna, tak jak w przypadku, gdy Danny został oddelegowany, nawet jeśli jesteście małżeństwem, zobacz prawnika. Nie mogę tego wystarczająco podkreślić. Upewnij się, że masz pełnomocnictwo w sprawie ich pensji, kont bankowych, wszystkiego finansowego. Bo jeśli tego nie zrobisz, a oni ucierpią lub nie będą mogli się z Tobą porozumieć, masz przerąbane. I upewnij się, że Twoja wola(S) jest aktualna i zawiera pełnomocnictwo finansowe. Jeśli posiadacie razem Dom, upewnijcie się, że oboje jesteście na czynszu, a nie tylko na hipotece. sama wola nie chroni was, zwłaszcza jeśli macie drapieżnych członków rodziny, tak jak Danny. Wiem, że gdyby coś się stało któremuś z nas, albo obu, niektórzy z nich wpadliby szybko jak przeklęte sępy. Danny wyraził się jasno, komu chce zostawić pieniądze, a komu absolutnie nie chce dostać ani grosza. I upewnij się, że masz naprawdę dobry planner finansowy, który pomoże Ci w budowaniu i utrzymywaniu funduszy emerytalnych i planowania Dziedzictwa.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać?

Pete: Danny i ja zdecydowaliśmy, że podzielimy się z wami jedną małą, osobistą notką: Danny is my life. Nigdy nie wiedziałam, czym jest miłość, dopóki go nie spotkałam, i kochałam go od dnia, w którym go poznałam, i będę go kochać aż do dnia, w którym umrę. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Nigdy nie kochałam nikogo tak, jak on, tak całkowicie, tak doskonale. To mój bohater. Wiem, ale to prawda.

Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo kocham Pete ‘ a. Il est le coeur de mon coeur. A teraz podzielę się z Tobą jedną rzeczą. Mój pseudonim to Dzwoneczek. Jak Dzwoneczek? Bo czasami potrafi być słodką, ale irytującą wróżką.

Ile wydajesz miesięcznie na następujące produkty? (odpowiedzi Danny ‘ ego)
Żywność:
500 dolarów w zależności od tego, jak leniwie gotujemy. Pete: mamy tendencję do jedzenia na mieście, częściowo z powodu naszej pracy, częściowo dlatego, że oboje lubimy dobre jedzenie.

Kredyt hipoteczny:
Danny: $1100 (Utah ma szalenie niskie koszty utrzymania!)

Dług:
Utrzymujemy niski dług, płacimy wszystkie karty kredytowe pod koniec miesiąca. Suma wynosi mniej niż 1000 dolarów miesięcznie w różnych długach.

Płatności za samochód:
Właśnie kupiłem nową ciężarówkę, zapłata i ubezpieczenie to 600 dolarów miesięcznie. Samochód Pete ‘ a jest opłacony, więc ma tylko ubezpieczenie, ale chce kupić nowy. Peter: mój samochód jest opłacony, więc mam tylko ubezpieczenie na 600 $ / rok. Kupiliśmy również nową przyczepę podróżną (jedną z tych Airstreams), która kosztuje $250/miesiąc za tę pożyczkę. Cokolwiek zostało, połowę przechowujemy do użytku osobistego na naszych własnych kontach, drugą połowę na naszym wspólnym koncie oszczędnościowo-emerytalnym.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts