Fan Lakers Zrzucił 170 Funtów Z Mentalnością Mamby

Fan Lakers Zrzucił 170 Funtów Z Mentalnością Mamby

Ten Fan Lakers Schudł 170 Funtów Przez Przyjęcie “Mentalności Mamby”

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje mężczyzn i kobiety, którzy odmienili swoje życie dzięki poświęceniu, zaangażowaniu i ciężkiej pracy. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Nie ma wątpliwości, że miliony fanów na całym świecie zostały zainspirowane legendą Los Angeles Lakers, Kobe Bryantem, który miał zarówno swoją koszulkę nr 8, jak i Nr 24 na emeryturze w Staples Center na początku tego tygodnia. Ale niewielu fanów bardziej niż Chris Huerta.

Fanatyk Lakers spadł 170 funtów od ostatniego meczu Bryanta w kwietniu 2016 roku i przypisał swoją determinację podążaniu za mentalnością “Mamba.”

Tweetował swoje postępy w tym tygodniu i natychmiast stał się wirusowy, otrzymując więcej niż retweety 6,000 w ciągu dwóch dni. Prezes zespołu i właścicielka Lakers, Jeanie Buss, skontaktowała się nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych, mówiąc” przyprawiłeś mnie o dreszcze”, zanim podziękowała Huercie za podzielenie się jego niesamowitą transformacją.

“W dół 170 funtów od ostatniej gry @ kobebryant,” jego tweet powiedział. “Trwało to dzień po dniu z tym # MambaMentality.”

Czym więc jest mentalność Mamba? Bryant, 20-letni weteran i pięciokrotny mistrz NBA, który kiedyś nazywał siebie czarną Mambą, opisał to w ten sposób: “to ciągłe dążenie do tego, aby być lepszym dzisiaj niż byłeś wczoraj.”

Huerta powiedział, że SB Nation zrobiła zdjęcie przed Staples Center w dniu ostatniego meczu Bryanta. Ale dwa tygodnie wcześniej jego bliski przyjaciel został uwięziony. Tego samego dnia inny przyjaciel popełnił samobójstwo. “Byłem w ciemnym miejscu przez około dwa miesiące po tym okresie”

Ale wkrótce potem inny przyjaciel wyciągnął rękę, aby pomóc Huercie zmienić jego dietę i pokazał mu kilka ćwiczeń. Trzymał się rutyny i schudł 35 funtów w pięć tygodni.  Huerta powiedział, że wyciął nabiał, cukier i węglowodany. Zaczął powoli z tym programem ćwiczeń, ale pozostał konsekwentny.

“Co najważniejsze, musisz wierzyć, że możesz to zrobić i po prostu być cierpliwym” – napisał na Twitterze.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dwuletnia Transformacja Ciała

Dwuletnia Transformacja Ciała Jak Trzy Małe Słowa Zamieniły Się W Kompletną Metamorfozę Ciała Redakcja AskMen 14 września 2017…