Fan Lakers Zrzucił 170 Funtów Z Mentalnością Mamby

Fan Lakers Zrzucił 170 Funtów Z Mentalnością Mamby

Ten Fan Lakers Schudł 170 Funtów Przez Przyjęcie “Mentalności Mamby”

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje mężczyzn i kobiety, którzy odmienili swoje życie dzięki poświęceniu, zaangażowaniu i ciężkiej pracy. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Nie ma wątpliwości, że miliony fanów na całym świecie zostały zainspirowane legendą Los Angeles Lakers, Kobe Bryantem, który miał zarówno swoją koszulkę nr 8, jak i Nr 24 na emeryturze w Staples Center na początku tego tygodnia. Ale niewielu fanów bardziej niż Chris Huerta.

Fanatyk Lakers spadł 170 funtów od ostatniego meczu Bryanta w kwietniu 2016 roku i przypisał swoją determinację podążaniu za mentalnością “Mamba.”

Tweetował swoje postępy w tym tygodniu i natychmiast stał się wirusowy, otrzymując więcej niż retweety 6,000 w ciągu dwóch dni. Prezes zespołu i właścicielka Lakers, Jeanie Buss, skontaktowała się nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych, mówiąc” przyprawiłeś mnie o dreszcze”, zanim podziękowała Huercie za podzielenie się jego niesamowitą transformacją.

“W dół 170 funtów od ostatniej gry @ kobebryant,” jego tweet powiedział. “Trwało to dzień po dniu z tym # MambaMentality.”

Czym więc jest mentalność Mamba? Bryant, 20-letni weteran i pięciokrotny mistrz NBA, który kiedyś nazywał siebie czarną Mambą, opisał to w ten sposób: “to ciągłe dążenie do tego, aby być lepszym dzisiaj niż byłeś wczoraj.”

Huerta powiedział, że SB Nation zrobiła zdjęcie przed Staples Center w dniu ostatniego meczu Bryanta. Ale dwa tygodnie wcześniej jego bliski przyjaciel został uwięziony. Tego samego dnia inny przyjaciel popełnił samobójstwo. “Byłem w ciemnym miejscu przez około dwa miesiące po tym okresie”

Ale wkrótce potem inny przyjaciel wyciągnął rękę, aby pomóc Huercie zmienić jego dietę i pokazał mu kilka ćwiczeń. Trzymał się rutyny i schudł 35 funtów w pięć tygodni.  Huerta powiedział, że wyciął nabiał, cukier i węglowodany. Zaczął powoli z tym programem ćwiczeń, ale pozostał konsekwentny.

“Co najważniejsze, musisz wierzyć, że możesz to zrobić i po prostu być cierpliwym” – napisał na Twitterze.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Klub 1000 Funtów
Read More

Klub 1000 Funtów

Klub 1000 Funtów Możesz Dostać Się Do Klubu 1000 Funtów? Redakcja AskMen 14 grudnia 2017 Podziel się RedTube…
Trzy koszulki kompresyjne na czerwonym tle
Read More

Najlepsze Koszulki Kompresyjne

Najlepsze Koszulki Kompresyjne Zwiększ Swoje Wyniki Sportowe I Zminimalizuj Podrażnienia Skóry Dzięki Tym Topom Jack Dawes 19 stycznia…