Zdobądź Tempo Studio za mniej Dzięki tej ograniczonej czasowo Umowie

Studio Tempo z otwartą szafką i akcesoriami do podnoszenia ciężarów mieści się w małym salonie z roślinami i rowerem.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Tempo.
Sponsor Logo


Zdobądź Tempo Studio za mniej Dzięki tej ograniczonej czasowo Umowie

Zachowaj kondycję w domu i oszczędzaj dzięki ograniczonej czasowo ofercie Tempo Studio

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Życie jest zajęte, szczególnie o tej porze roku, więc dlaczego nie przynieść siłowni do ciebie? Teraz jest idealny moment, aby zdobyć Tempo Studio, wszechstronny fenomen domowej fitnessu z wielokrotnie nagradzanym designem.

Teraz do 22 sierpnia możesz uzyskać All inclusive Tempo Studio za 10% mniej, bez kodu.

Zanim się obejrzysz, pogoda będzie coraz chłodniejsza i nie będziesz mógł cieszyć się treningami na świeżym powietrzu tak bardzo. (Nie wspominając już o nieprzewidywalności najbliższych kilku sezonów i o tym, jak to może mieć wpływ na lokalną siłownię.)

Jest jeszcze kwestia powrotu roku szkolnego do normalności tej jesieni. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy rodzicem, wiesz, jak trudno jest dostać się na siłownię o przyzwoitej godzinie, gdy zajęcia i zajęcia dodatkowe toczą się wokół.

Powiązane: Produkt Face-Off: Tempo vs. Mirror

Więc czy jesteś pozycji wewnątrz na sesje potu lub trzeba wycisnąć w swoje treningi we wczesnych godzinach porannych lub późnych nocy, dlaczego nie wyeliminować niedogodności nawet konieczności opuszczenia domu? Posiadanie kompletnej konfiguracji pod własnym dachem oznacza, że możesz bezpiecznie ćwiczyć, kiedy tylko chcesz, a Tempo Studio oferuje idealne, wszechstronne rozwiązania.


Jak Działa Tempo Studio?


Dzięki Tempo Studio możesz korzystać z interaktywnej i zaawansowanej technologii coachingu, setek zajęć treningowych na żywo i na żądanie oraz najwyższej jakości ciężarów i sprzętu o wartości ponad 1000 USD. Kompaktowa, wolnostojąca rama o wymiarach 6 stóp na 2 stopy kwadratowe nie wymaga skomplikowanej instalacji, a innowacyjny pokładowy schowek na dołączone ciężary i akcesoria sprawia, że idealnie pasuje do każdego domu lub mieszkania. 

Dzięki czujnikom 3D Tempo Studio, które mapują twoje ruchy, ten wysoce inteligentny sprzęt fitness zapewnia natychmiastowe informacje zwrotne i spersonalizowane wskazówki bezpośrednio na imponującym 42-calowym ekranie dotykowym HD. Pozwala to dostosować formę i udoskonalić swoje powtórzenia podczas treningu. 

Lepsza forma oznacza unikanie urazów, dzięki czemu można utrzymać harmonogram treningu, a spersonalizowane zalecenia dotyczące wagi Tempo pozwalają zmaksymalizować swoje postępy w czasie. Nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, czy opóźniasz swoje postępy, podnosząc kwoty, które już nie stanowią dla ciebie wyzwania. Dodatkowo, gdy ćwiczysz, ekran Tempo wyświetla liczbę powtórzeń, dzięki czemu możesz skupić się na formie i oddechach, zamiast liczyć liczby w głowie.

Tempo Studio ma solidny system stereo, który zapewnia Ci motywację słuchową, ale jest również wyposażony w Bluetooth, dzięki czemu nie obudzisz całego domu podczas tych godzinnych sesji potu.


Studio Tempo na każdym poziomie sprawności


Tempo Studio z łatwością dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb fitness, oferując trzy różne zestawy do wyboru:

  • Tempo Starter: począwszy od poziomu podstawowego, ta opcja jest dostarczana z dwoma hantlami 7,5 funta i czterema obciążnikami 1,25 funta, 2,5 funta, 5 funtów i 10 funtów. Zawiera również matę treningową zapewniającą stabilność i komfort podczas ćwiczeń, dzięki czemu jest to idealny punkt startowy dla każdego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z treningiem siłowym. Cena po rabacie 10%: 2 246 zł.
  • Tempo Plus: w zestawie mid-range otrzymasz wszystko z zestawu startowego, a także dwie 25-funtowe talerze treningowe, 25-funtową sztangę,składaną ławkę, pulsometr i wałek do regeneracji. Jest to idealny wybór dla każdego, kto chce zwiększyć swoje treningi siłowe kilka nacięcia. Cena po rabacie 10%: 2 921 zł.
  • Tempo Pro: jeśli jesteś gotowy, aby zaopatrzyć się w kompletną domową siłownię swoich marzeń, ten pakiet all-inclusive jest dla ciebie. Oprócz wszystkiego, co znajduje się w pakiecie Plus, zawiera również dwie Obciążniki 45-funtowe i dodatkowy schowek na Obciążniki, a także system kettlebell i składany stojak na przysiady. Cena po rabacie 10%: 3596 zł.

Masz również możliwość finansowania swojego studia Tempo miesięcznymi płatnościami, dzięki czemu możesz rozpocząć szkolenie już teraz, a spłacić je później.


Co Jeszcze Zyskujesz W Tempo Studio?


Bez względu na to, który Pakiet jest dla Ciebie najlepszy, każdy ma dostęp do setek specjalistycznych zajęć siłowych, kardio, boksu, HIIT, jogi i regeneracji. Dostępne są zarówno opcje NA ŻYWO, jak i na żądanie, a jeszcze więcej jest dodawanych codziennie.

Dzięki członkostwu kosztującemu tylko $ 39 miesięcznie z nieograniczonymi kontami na gospodarstwo domowe, możesz łatwo zastąpić nie tylko własne drogie członkostwo w siłowni, ale także każdego pod twoim dachem. Niezależnie od tego, czy jesteś tylko Ty i twój partner, kilku współlokatorów, czy cała rodzina, członkostwo Tempo Studio kosztuje tylko 1,50 USD dziennie. To niewielki ułamek w porównaniu z członkostwem w siłowni i opłatami trenera osobistego, które nawet jedna osoba musiałaby zapłacić, aby uzyskać te same korzyści i spersonalizowaną uwagę, które otrzymujesz od Tempo Studio.

Więc biorąc to wszystko pod uwagę, dlaczego wouldn ‘ t chcesz zdobyć 10% zniżki w swoim własnym studio Tempo? Zdobądź to teraz w tempie.Fit zanim skończy się CZAS 22 sierpnia!

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Treningi Streamingowe
  • Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni
  • 9 ćwiczeń siłowych, które podwoją się jako Cardio

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts