Wszystko, co warto wiedzieć o SmileDirectClub

Kobieta uśmiecha się i pozuje, trzymając niewidzialnego aligatora z SmileDirectClub.
Ten artykuł jest sponsorowany przez SmileDirectClub.
Sponsor Logo


Wszystko, co warto wiedzieć o SmileDirectClub

Teraz jest czas, aby przestać ukrywać swój uśmiech

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Po tym, co wydaje się niekończącymi się miesiącami spędzonymi w domu, prawdopodobnie czujesz się bardziej niż gotowy, aby wrócić do normalnego życia i osobistych spotkań towarzyskich. Jest wiele nadziei na przyszłość i wiele rzeczy, z których można być szczęśliwym, więc nikt nie będzie cię winić, jeśli nie możesz powstrzymać się od uśmiechu! Ale co, jeśli twój uśmiech jest tym, co cię powstrzymuje? Niezależnie od tego, czy jest to zatłoczone zęby, szczeliny, czy nieprawidłowy zgryz, SmileDirectClub zapewnia niewidoczne alignery, które pomogą Ci poczuć się pewniej i komfortowo, pokazując swój wspaniały uśmiech. 

Powiązane: Ulepsz Swoją Grę O Higienę Jamy Ustnej Za Pomocą Tych Najlepszych Elektrycznych Szczoteczek Do Zębów

Po tych wszystkich zbliżeniach podczas połączeń Zoom i dodatkowym czasie spędzonym przed lustrem (nawet jeśli nie masz dokąd pójść), możesz stać się bardziej świadomy niedoskonałości swojego uśmiechu. Ale myśl o zatonięciu tony pieniędzy i czasu na niewygodnych aparatach ortodontycznych po prostu nie wydaje się realną opcją. Na szczęście, niesamowite niewidzialne alignery SmileDirectClub nie są jak tradycyjne aparaty ortodontyczne i nie wymagają żmudnych comiesięcznych wizyt w biurze. Dzięki zaawansowanym metodom teledetekcji możesz uzyskać prostszy, wygodniejszy uśmiech bez wychodzenia z domu i za zaledwie kilka dolarów dziennie.


Jak Działa SmileDirectClub?


Niezależnie od tego, czy zbliża się wielkie, długo oczekiwane wydarzenie, czy po prostu chcesz wyglądać i czuć się pewniej, gdy świat wróci do normy, jasne jest, że teraz jest idealny moment, aby pozytywnie wpłynąć na twoje perłowe biele. A kiedy mówimy “Wyczyść”, naprawdę mamy na myśli, ponieważ SmileDirectClub wykorzystuje serię niewidocznych alignerów-wykonanych na zamówienie-które płynnie przesuwają się po zębach, aby pomóc im w prawidłowej formacji w czasie. Oznacza to brak wsporników lub przewodów, brak metalicznego smaku w ustach i brak trudności z czyszczeniem zębów, tak jak w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

SmileDirectClub / nickgx15

Aby rozpocząć pracę w zaciszu własnego domu, możesz po prostu poprosić o zestaw do zdalnego wyciskania ($59), który sprawia, że zrobienie własnego wrażenia dentystycznego jest bardzo szybkie i łatwe. Możesz też po prostu wpaść do najbliższego Smileshopu, aby uzyskać bezpłatne skanowanie 3D. Wszystkie Smileshopy podejmują specjalne środki ostrożności, aby utrzymać wszystko w czystości dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa (szczególnie w dzisiejszych czasach), i powinny być w stanie dostać się i wyjść w około 30 minut lub mniej. Dodatkowo zobaczysz naprawdę fajny obraz 3D swoich zębów i jak będzie wyglądał twój uśmiech na końcu procesu!

Po tym, jak dobrze przyjrzą się wewnętrznemu funkcjonowaniu twoich ust, jeden z licencjonowanych przez państwo dentystów lub ortodontów smiledirectclub dokona przeglądu i zatwierdzi Twój niestandardowy plan leczenia. Możesz wybrać niewidoczne alignery, które będziesz nosić 22 godziny na dobę, aby uzyskać prosty uśmiech w ciągu czterech do sześciu miesięcy. Jeśli wolisz nosić alignery przez noc, możesz wybrać Alignery nocne, które będziesz nosić przez 10 ciągłych godzin dziennie, choć wyniki mogą potrwać nieco dłużej. Tak czy inaczej, będzie cię to kosztować tysiące mniej niż tradycyjne szelki (które są również mniej wygodne i zdecydowanie nie są największym stwierdzeniem mody).

Po otrzymaniu niewidzialnych alignerów zostaniesz poprowadzony przez okresowe wirtualne odprawy uśmiechu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, będziesz mieć również dostęp 24/7/365 do zespołu opieki stomatologicznej, a także możesz śledzić swoje postępy online i na smartfonie.


Jak SmileDirectClub Może Pomóc W Uśmiechu?


Alignery SmileDirectClub mogą pomóc rozwiązać problemy z tłumieniem i odstępami, a także różne niewłaściwie ustawione ukąszenia. Te kwestie mogą być oczywiście kosmetyczne. Ale niektóre mogą również powodować dyskomfort w szczęce i prowadzić do bólów głowy, podczas gdy inne mogą sprawić, że jedzenie i rozmowa niewygodne. Wiedząc o tym, jasne jest, że chęć naprawienia uśmiechu niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z próżnością. W końcu, to naprawdę wszystko o zdrowie zębów, dziąseł, i szczęki, i poprawy ogólnej jakości życia.

Tłoczenie Zębów: Gdy nie ma po prostu za mało miejsca wzdłuż kości szczęki dla wszystkich zębów, rzeczy mogą się zatłoczone i spowodować zęby, które skręcają się i nakładają. Jest to jednak bardzo powszechny problem i można go dość łatwo naprawić za pomocą niewidocznego aligatora.

Rozstaw Zębów: Szczeliny między zębami mogą być dziedziczne lub mogą być spowodowane przez nawyki, takie jak pchanie języka. Tak czy inaczej, SmileDirectClub ma mnóstwo doświadczenia z tym częstym problemem i może opracować plan rozwiązania problemów z odstępami za pomocą niestandardowych jasnych alignerów.

SmileDirectClub / Jonathan Pena

Overbite: Gdy górne przednie zęby prawie całkowicie pokrywają dolne zęby, gdy usta są zamknięte, zęby, dziąsła, i szczęki stawów może ulec uszkodzeniu w czasie, zwłaszcza jeśli szlifować zęby. Podobnie overjet jest wtedy, gdy górne przednie zęby wystają dalej do przodu poziomo, jak w przypadku zębów buck. Na szczęście łagodne do umiarkowanych formy obu można naprawić za pomocą jasnych alignerów SmileDirectClub.

Underbite: Ta wspólna niewspółosiowość obejmuje dolne zęby rozciągające się poza górne zęby, gdy usta są zamknięte, co może utrudnić prawidłowe żucie, a nawet może prowadzić do bólów głowy, bezdechu sennego i problemów z mową. Na pewno nie jest to coś do zabawy, więc dobrze, że invisible aligners z SmileDirectClub może skorygować podbródek z udziałem pojedynczych par górnych i dolnych zębów.

Crossbite: Jak sama nazwa wskazuje, ta niewspółosiowość może powodować, że zęby wydają się “skrzyżowane”, a niektóre górne zęby siedzą za dolnymi zębami, podczas gdy inne siedzą z przodu. Może to spowodować, że zęby chip lub nosić nierównomiernie w czasie, a nawet może prowadzić do cofania dziąseł lub utraty masy kostnej, więc jest to zdecydowanie coś, co chcesz uzyskać stałe. Na szczęście SmileDirectClub ma również doświadczenie z tym problemem i może poprawić zlokalizowaną poprzeczkę za pomocą niewidocznych alignerów.


Ile Kosztuje SmileDirectClub?


SmileDirectClub jest zaangażowana w pomaganie ludziom uzyskać uśmiech pokochają bez upuszczania fortuny. Dlatego możesz dokonać jednorazowej płatności w wysokości 1950 USD lub zdecydować się na depozyt w wysokości 250 USD, a następnie miesięczne płatności w wysokości 89 USD w ciągu dwóch lat.

Jeśli jednak masz plan dentystyczny, który zapewnia korzyści ortodontyczne, Twoje niewidoczne alignery mogą być nawet objęte ubezpieczeniem. W takim przypadku pracownicy SmileDirectClub połączą się z pracownikami Twojej firmy ubezpieczeniowej, aby upewnić się, że wystarczy zapłacić zminimalizowane saldo po odliczeniu rabatów i kosztów ubezpieczenia.

SmileDirectClub / ShelbyLynn Cribb

Ogólnie rzecz biorąc, szacuje się, że clear alignery SmileDirectClub są o około 60 procent tańsze niż tradycyjne aparaty ortodontyczne, a także są tańsze niż ich konkurenci w dziedzinie niewidocznych alignerów.


Co Ludzie Mówią O SmileDirectClub?


Do tej pory SmileDirectClub pomógł ponad milionowi osób poczuć się bardziej komfortowo, pokazując swoje uśmiechy. Wśród dziesiątek dziesiątek tysięcy pozytywnych recenzji online użytkownicy zachwycają się fantastycznymi wynikami i tym, jak bardzo docenili łatwość i wygodę całego procesu.

“Miałem wiele pytań, Czy ten produkt działa … Cierpliwie odpowiedzieli na każde pytanie, a ja czułem się komfortowo idąc do przodu. Jeśli naprawią moje zęby, naprawią je każdemu.” – Craig G.

“Zestaw impression przyszedł pewnego dnia i był tak łatwy. Wszystko tam było, łącznie ze wszystkimi rzeczami, które mogły go odesłać. Bardzo łatwo było postępować zgodnie z instrukcjami i robić wrażenia.” – Makayla R.

“Na początku byłem bardzo zdenerwowany prostowaniem zębów bez tradycyjnych aparatów ortodontycznych, ale jestem tak szczęśliwy, że zdecydowałem się spróbować! Moje doświadczenie było ogólnie bardzo pozytywne i wszystko poszło gładko … Obie moje wizyty w SmileShop były przyjemne i pomocne, a za każdym razem, gdy musiałem zadzwonić do obsługi klienta, od razu do kogoś dotarłem i odpowiedziałem na wszystkie moje pytania. Polecam tę firmę każdemu, kto chce bez problemu wyprostować zęby.” – Fawn C.

Przy tak wielu pozytywnych recenzjach widać, że nie jest to już dobry powód, aby ukryć swój uśmiech. Dzięki doświadczeniu premium SmileDirectClub w przystępnej cenie, ty też możesz wykorzystać najwyższą wygodę pewnego i komfortowego uśmiechu.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe
  • Najlepsze Produkty Do Wybielania Zębów
  • Najlepsze produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Callus remover na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Przeprowadzki Callus

Najlepsze Przeprowadzki Callus Zmiękcz szorstkie krawędzie za pomocą Top Callus Remover Ed Virgin 7 sierpnia 2020 Podziel się…