https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html ‘ s Dating Tips

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html ‘ s Dating Tips

Model https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html błaga facetów: “nie używaj żadnych linii Pickup”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html być może nie chodziła po wybiegu projektanta aż do września 2017 roku, ale dwa dni po tym, jak startowała w New York Fashion Week, dowiedziała się, że wylądowała okładką kostiumów kąpielowych Sports Illustrated 2018.  Jest też trzecią Afroamerykanką-wraz z Tyrą Banks w 1996 i 1997 roku. i Beyoncé w 2005 roku-aby mieć to wyróżnienie.

Krótko mówiąc: Herrington podąża śladami takich postaci jak Chrissy Teigen i Kate Upton i widzi, jak jej kariera gwałtownie rośnie po zakończeniu kariery. Co więcej, podczas gdy późny sezon zimowy zazwyczaj oznacza, że nadszedł czas na nowy piękny model, aby ozdobić okładkę Sports Illustrated, tegoroczny numer strojów kąpielowych został opóźniony po raz pierwszy w historii, co oznacza, że Herrington trzyma koronę aż do wiosny.

Powiązane: Alessandra Ambrosio ujawnia największy pierwszy błąd Data Mężczyźni zrobić

I tak panowie, 25-letnia modelka urodzona w Compton jest samotna. Chociaż nie jest prawdopodobne, że pojawi się jako twój mecz na krzesiwo, można dowiedzieć się czegoś z jej insight randki.

Rozmawialiśmy z utalentowaną modelką-znaną z seksownego uśmiechu i krągłości — aby uzyskać jej porady na temat randek i romansów.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.htmlGettyImages

Nie chodzi tylko o wygląd

Oczywiście atrakcyjność jest ważna, ale kobiety można zdobyć dzięki osobowości. W książce Herringtona, bycie szczerym i pozwalanie swoim prawdziwym kolorom zabłysnąć zawsze zwycięży fizyczne pozory. “Pewność siebie, poczucie humoru i życzliwość to cechy, które uważam za najbardziej atrakcyjne w człowieku”, mówi.

Jeśli jednak jesteś trochę zdenerwowany, jak to często bywa na randce, Herrington zaleca toczenie z nim i po prostu próbuje się zrelaksować i dobrze się bawić.

“Kobiety uważają, że zaufanie jest tak atrakcyjne, ale także orzeźwiające jest poznanie faceta, który nie stara się zbyt mocno. I proszę nie używać żadnych linii odbioru-zwykle nie działają.”

Również maniery nie powinny być zaniedbywane, aby wyglądać ” cool.”W rzeczywistości, dla Herringtona, jest to kompletny zerwanie umowy. “Jeśli osoba, z którą jestem na randce, jest niegrzeczna lub lekceważąca dla innych, jest to dla mnie zerwanie umowy”, mówi. “To wiele mówi o ich charakterze i o tym, jak mogą cię traktować w przyszłości.”

Ustaw datę

Dla modelu, jeśli szukasz twardej i szybkiej reguły daty do zastosowania we wszystkich dziedzinach, musi to być planowanie. Jak zauważa Herrington, poświęcenie czasu i wysiłku na zaplanowanie daty będzie miało duży wpływ. “Niekoniecznie mam konkretną działalność, która sprawiłaby, że randka byłaby idealna, ale zdecydowanie coś zabawnego i pełnego przygód”, mówi. “Uwielbiam, gdy facet stara się zaplanować coś wyjątkowego.”

Podczas blokowania tych planów lub śledzenia daty post, instynktem może być zastrzelenie jej SMS-a lub IG im. Ale Herrington sugeruje, żebyś poszedł do starej szkoły i zadzwonił do niej. To odważne posunięcie, które docenia. “Uwielbiam, gdy facet dzwoni. Nikt już nie dzwoni, więc teraz, gdy facet robi, to wyróżnia się dla mnie o wiele bardziej” – mówi. “Myślę, że to pokazuje dużo pewności siebie i że trochę więcej wysiłku robi ogromną różnicę. Teksty są zbyt łatwe!”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/danielle20herrington.html

Powiązane: Złote zasady rozmów telefonicznych

Romantyczne Gesty

Niezależnie od tego, czy jest to specjalna okazja, czy po prostu chcesz dać jej prezent “bez powodu”, aby pokazać, że ci zależy, Herrington lubi, gdy faceci trzymają się przemyślanych, spersonalizowanych prezentów. “Doceniam ręcznie pisane notatki miłosne. Podobnie jak dzwonienie, wydaje się, że w dzisiejszych czasach nie istnieje, ale są one tak osobiste i są wyjątkową okazją, aby naprawdę pokazać innym, co w nich kochasz” – mówi Herrington. “Myślę, że wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że prezenty nie muszą być drogie; uważam, że są one o wiele bardziej znaczące, gdy Wiem, że ktoś włożył w nie dużo myśli. I kiedy dostaję odręczną notatkę, czuję się jak w klasycznym romantycznym filmie, który zawsze jest zabawny.”

Jeśli szukasz bardziej seksownego prezentu, Herrington mówi, że kupowanie jej bielizny nie jest poza stołem, ale wymaga odrobiny finezji. “Najważniejsze jest, aby upewnić się, aby uzyskać coś, co pasuje do stylu partnera,” mówi. “Chcesz się upewnić, że czuje się w nim komfortowo, ponieważ jeśli nie, może nie skończyć w nim. Polecam również dowiedzieć się jej rozmiar, tylko tak można uniknąć obrażania jej za wszelką cenę. Szybką sztuczką jest sprawdzenie szuflady na bieliznę, abyś był przygotowany, gdy dotrzesz do sklepu.”

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nurkujesz w basenie randkowym, pamiętaj o wskazówkach Herringtona. Twoja pani może to zauważyć.

Możesz Też Kopać:

  • Pierwsza Randka Porady Rozmowy
  • Najlepsze Aplikacje Randkowe Podobne Do Tinder
  • Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts