4 powody do Daty bez picia

Para Randka-Turystyka

4 powody do Daty bez picia

Oto dlaczego powinieneś pominąć Alkohol Na pierwszej randce

Jak się starzejesz, odbijanie się od rozpustnej nocy ostrego picia nie jest najłatwiejsze. Ten ból głowy trwa dłużej, aby ustąpić, prawie nie śpisz, i chociaż wiesz, gdzie byłeś, tak naprawdę nie pamiętasz wiele z tego, co did. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się wyciąć z powrotem na gorzałę trochę, nie tylko pozostawi uczucie zdrowsze, ale to również pozostawi cię z jasną głową, kiedy wychodzisz na randki.

Jeśli myślisz: “Jak mam nie pić na randce? Chodzenie przy koktajlach to podstawa, gdy poznajesz kogoś: “musisz się wiele nauczyć. Randki bez picia, czy jesteś po prostu biorąc krótką przerwę lub jesteś na trzeźwo na całe życie, jest coś, co każdy powinien objąć.

“Łatwiej jest wymyślić zabawy i kreatywnych pomysłów daty, gdy alkohol nie jest to, co Data obraca się wokół,” mówi Mike Reed, założyciel i właściciel jednego i trzeźwy. “Naprawdę można lepiej zrozumieć osobę, gdy obie osoby są trzeźwe, na tym samym poziomie i chętne do otwarcia się na siebie. Jest w tym czystość i myślę, że jest to świetny sposób, aby naprawdę postawić się tam.”

Powiązane: Oto, czego nie powinieneś robić na randce, według barmanów

Nadal nie jesteś przekonany? Poniżej, kilka mężczyzn z doświadczeniem opór płynne pokusa dostarczyć cztery solidne powody, dla których więcej osób powinno w pełni objąć randki bez picia.

Będziesz podejmował lepsze decyzje

Bycie trzeźwym na randce oznacza, że Twoja głowa będzie jasna, aby zdecydować, czy naprawdę dobrze się bawisz. Przez nie sportowe gogle piwo, które sprawi, że prawie każdy wydaje się atrakcyjny dla ciebie, to również zaoszczędzić i czas Data i pieniądze, jeśli nie masz prawdziwego zainteresowania w realizacji niczego dalej.

“Będąc w kontroli swoich myśli i emocji na randkę daje solidną szansę, aby naprawdę ocenić, czy to będzie działać po jednej lub dwóch dat,” zauważa Reed.

“Z płynną odwagą, myślę, że niektórzy mogą trzymać się kogoś, z kim się umawiają dłużej niż powinni, mimo że wiedzą lepiej. Myślę, że bycie trzeźwym daje większą szansę na znalezienie bardziej odpowiedniego dopasowania dla siebie, co może zaoszczędzić czas i ból serca na dłuższą metę.”

Możesz być bardziej żądny przygód, gdzie iść

Wybranie miejsca na randkę, gdy nie pijesz, oznacza, że musisz myśleć poza normą … ale to koniecznie nie jest zły rzecz.

Chodzenie do tego samego baru w kółko może być nudne i przyziemne. Nie picie daje możliwość zrobienia czegoś, co będzie nowe doświadczenie dla Ciebie i Twojej daty, co pozwala na związanie się na zupełnie innym poziomie, którego nie czułbyś w lepkim, słabo oświetlonym zakładzie.

Reed sugeruje aktywność fizyczną, taką jak” wędrówki, jazda na nartach, jazda na rowerze lub joga “lub sprawdzanie miejsc, takich jak” parki, Księgarnie, [lub] muzeum”, jeśli nie próbujesz się spocić. Wszystkie bezalkoholowe, ale wszystkie rozsądne opcje na datę jakości.

Będziesz emanować większą pewnością siebie

Nikt nie lubi niechlujnych randek, które są tak nawalone, że potykają się o słowa. Decydując się na wodę zamiast alkoholu gwarantuje, że będziesz ty i każdy zawstydzający flub można uznać za nieudaną próbę bycia słodkim, a nie dlatego, że wypiłeś kilka za dużo.

“Masz pełną kontrolę nad A) sobą i B) sytuacją”, gdy unikasz alkoholu na randce, mówi Eden Blackman, ekspert randkowy i założyciel Would like to Meet. “Będziesz dać prawie doskonałe wrażenie o sobie i być w stanie ocenić, czy data jest ktoś, kogo chcesz zobaczyć ponownie. Naprawdę upijając się na randce daje naprawdę straszne konto o sobie i pokazuje, że jesteś bardzo lekceważący.”

Będziesz miał całkowitą kontrolę nad sobą

Możesz się wiele nauczyć, wychodząc i nie pijąc. Zauważasz swoje otoczenie bardziej, możesz prowadzić sensowną rozmowę i możesz zachować więcej, czego się nauczysz. Fajnie jest siedzieć za kierownicą, kiedy można sterować kierownicą.

Według Blackman, ” kilka whisky w [i] stracisz trochę uwagi ,i miss tych wszystkich ważnych subtelnych wiadomości Data daje.”Jeśli twój czas reakcji jest zbyt wolny, nigdy nie odbierzesz tego, co próbuje odłożyć.

Bycie pod kontrolą oznacza również, że jesteś w stanie umieścić w trochę bardziej naturalny wysiłek niż zwykle. Brak alkoholu oznacza brak stresu, a jeśli jesteś zdenerwowany przed datą bez odrobiny odwagi płynu, Blackman sugeruje biorąc trochę ” ja ” Czas przed spotkaniem.

“Możesz odpocząć, zapoznać się z personelem ,więc masz [wykonane] połączenie, gdy data przybywa,” sugeruje. “Poproś ich o ich zalecenia dotyczące jedzenia, abyś wyglądał jak font wiedzy przyszedł czas zamawiania. Ale co najważniejsze, przybywając tylko głową daty daje kilka minut, aby oddychać i być najlepszym siebie. Nie jest tak trudno przedstawić świetną wersję siebie na trzeźwo, z dala od niej. Wystarczy zrobić kilka kroków, aby sobie na to pozwolić.”

Wkrótce zdasz sobie sprawę, że krótki stint randki bez alkoholu będzie tylko zrobić coś dobrego. Wyrzuć tę nasączoną alkoholem kulę i bądź sobą. Będzie warto.

Możesz Też Kopać:

  • Jak Tinder podczas podróży
  • Znaki chcesz związek ze swoim kumplem Hookup
  • Gentleman ‘ s Guide to Hookups
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts