https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.htmls dla mężczyzn

Antyperspirant Jack Black, Kiehl 's i Mitchum na niebieskim tle z nakładką na plakietkę AskMen Editor' s Choice

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.htmls dla mężczyzn

10 antyperspirantów gotowych do walki o Pachy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jesteś spocony? Czy stresujący dzień lub nawet stosunkowo wysokie temperatury powodują, że Pachy stają się coraz bardziej nadpobudliwe? Czy “naturalny dezodorant” nie działa na pot pod pachami? Radzenie sobie z potem pod pachami wydaje się, że powinno to być jednym z łatwiejszych kroków w rutynowej higieny, więc jeśli już stosujesz i ponownie stosujesz jakiś rodzaj produktu do pielęgnacji ciała, który działa na wszystkich innych, dlaczego nie działa dla Ciebie?

Powiązane: Mam Botoks, żeby przestać się pocić i tego się nauczyłem

Możesz nie rozwiązywać problemu właściwie. Jeśli jesteś ciężkim swetrem i używasz standardowego dezodorantu w sztyfcie zamiast antyperspirantu, już zaczynasz krok w tył. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zapoznanie się z różnicą między dezodorantem a antyperspirantem.


Dezodorant męski a antyperspirant męski


  • Dezodorant: Zapach jest połączony z kwaśnymi lub słonymi składnikami, takimi jak alkohol, drzewo herbaciane, oczar wirginijski, tlenek cynku i soda oczyszczona, aby zabić bakterie powodujące zapach i absorbować pot, chociaż główną funkcją dezodorantu jest zapobieganie zapachowi potu. Podczas gdy dezodoranty są zazwyczaj bezpieczniejsze dla wrażliwej skóry, niektóre składniki występujące w popularnych dezodorantach zapachowych, takich jak olejki eteryczne, mogą podrażniać wrażliwą skórę. 
  • Antyperspirant: Związki glinu, takie jak chlorek glinu lub chlorohydrat glinu, są używane do fizycznego blokowania gruczołów apokrynowych (powszechnie określanych jako kanał potowy do nas), zapobiegając przepływowi potu. Wcześniej uważano, że aluminium zwiększa ryzyko choroby Alzheimera, ale zostało to w dużej mierze i wielu może twierdzić, z powodzeniem, obalone. Obecnie antyperspiranty bez aluminium (inaczej znane jako dezodorant bez aluminium) mogą pomóc wchłonąć pot i sprawić, że poczujesz się suchy, ale to aluminium jest udowodnione, że faktycznie zatyka gruczoły potowe i zapobiegać od pocenia się, a co kwalifikuje go jako prawdziwy antyperspirant, co czyni go złotym standardem dla nadmiernego potu.

Kiedy należy stosować antyperspirant? Prezydent Amerykańskiej Akademii Dermatologii, David Pariser, M. D. powiedział, że najlepszy czas na stosowanie antyperspirantu jest w nocy. Nie oznacza to, że nie możesz go uprawiać o każdej porze dnia — jest po prostu bardziej skuteczny, gdy jest noszony tuż przed snem, ponieważ gruczoły potowe są mniej aktywne, a aluminium ma lepszą okazję do osiedlenia się.

Pot sam w sobie jest praktycznie bezwonny. Szybkie namnażanie się zapachów powodujących rozwój bakterii w pocie powoduje taki smród, dlatego pod koniec spoconego dnia pachniesz znacznie gorzej niż na początku. Badania opublikowane w 2016 roku pokazują, że osoby stosujące antyperspirant regularnie mają mniej bakterii rosnących w ich jamach niż ci, którzy po prostu używają dezodorantu.

Jest rzeczą oczywistą, że nie wszystkie antyperspiranty są równe. Rzeczywistość jest taka, że możesz szukać innych funkcji najlepiej pasujących do pachy. A to może pochodzić z różnych produktów w zależności od sytuacji. Znalezienie najlepszego wymaga nieco obserwacji, badań i testów. Nic, w czym nie możemy Ci pomóc.

Więc bez dalszych ceregieli, przejdźmy do najlepszego antyperspirantu dla mężczyzn.


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.htmls dla mężczyzn


Najlepszy Ogólny Antyperspirant

Jack Black Pit Boss

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html

Antyperspirant godny swojej nazwy, Wielofunkcyjny sztyft Jack Black pozostaje bestsellerem odstraszacza zapachów. Ładnie pachnie i utrzymuje się dłużej niż przeciętny dezodorant lub antyperspirant. Uwielbiamy również to, że zapewnia świetne działanie ślizgowe. Pit Boss wspiera bogate składniki wolne od barwników i parabenów, aby kondycjonować skórę. Połączenie go z balsamem do ciała Cool Moisture firmy podniesie profil zapachu i ochłodzi przegrzane ciało, pomagając jeszcze bardziej wyeliminować wilgoć.

Obiecująca Recenzja: “Podczas gdy całkowicie zabrania potu, jego niesamowity czas trwania w połączeniu z bardzo męskim zapachem sprawia, że ten antyperspirant-dezodorant jak żaden inny. Nowoczesny i intensywnie odświeżający, to kompletna Aktualizacja od długoletnich konkurentów w sklepach spożywczych. Dwa dni później, jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie brałam prysznica, nadal tak śmierdzę, nadal się nie pocę i nie ma u nas żadnego zapachu ciała. Naprawdę znakomity. Nie pozostawia również białych pozostałości na ubraniach, które są ogromne. Uważaj, jeśli chcesz nosić wodę kolońską, ponieważ nie wszystkie zapachy będą pasować do intensywności tego produktu. Wszystko biorąc pod uwagę, naprawdę elitarny produkt oferowany w wielkiej wartości.”- Wszyscy Widząc I

$19 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html Dezodorant

Dove Men + Care Clean Comfort Antyperspirant Dezodorant W Sztyfcie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dove20men20plus20care20clean20comfort20antiperspirant20deodorant20for20men.html

Jeśli chcesz pozbyć się zapachu ciała przez pełne 48 godzin i nie musisz się martwić, że Twoi znajomi wyczują zapach, to świeżo pachnący dezodorant Dove Men+Care jest skutecznym dezodorantem, który powinien znaleźć się na szczycie twojej listy. Wykorzystuje formułę bezalkoholową i dołączony krem nawilżający, dzięki czemu nie musisz się martwić o podrażnienia wrażliwej skóry. Usuwa również siarczany, fluorki i parabeny — wszystkie podejrzane składniki, na których może polegać mniej antyperspirantowy dezodorant — bez uszczerbku dla jego zapachu Clean Comfort.

Obiecująca Recenzja: “Ten dezodorant świetnie nadaje się dla osób o wrażliwej skórze pod pachami. Wiele innych produktów podrażnia lub powoduje pieczenie, ale nie te rzeczy. Lubię ten zapach, ale wolę ekstra świeży zapach. To naprawdę pomaga kontrolować nadmierne pot i utrzymuje zapach z dala.”- Kyle

$6 at Amazon.com

Najlepszy Dezodorant O Sile Klinicznej

Niektóre Dri Recepta Siła Antyperspirant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html Certain Dri

Ten silnie działający antyperspirant na bazie wody pozostaje bez recepty ulubionym środkiem do intensywnego pocenia się, dzięki łagodnemu stosowaniu w nocy i skuteczności. Pomimo tego, że nie ma zapachu, użytkownicy mają luksus stosowania antyperspirantu lub dezodorantu o ładnym zapachu w ciągu dnia, jeśli chcą. Firma twierdzi, że produkt został stworzony, aby utrzymać pot na dystans przez 72 godziny, a wiele recenzji online potwierdza to twierdzenie.

Obiecująca Recenzja: “To pierwszy dezodorant anty-perspirant, który naprawdę działa dla mnie ! Mam lęk i przypadkowo zaczynam się pocić i to jest niesamowicie żenujące. Zawsze mam spocone pachy. Ubieram się strategicznie, aby uniknąć oczywistych spoconych dołów. To żenujące i jeszcze bardziej mnie niepokoi. W każdym razie, to działało od pierwszej aplikacji! Nakładam go w nocy, noszę rano mój zwykły dezodorant i utrzymuje mnie suchym przez tydzień! Jestem śmiesznie podekscytowany, mam ten problem od liceum!”- MLK77

5,67 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html zapach dla zapachu ciała

Helmm Antyperspirant Wielokrotnego Napełniania

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html

Dlaczego poranny antyperspirant nie powinien sprawiać wrażenia luksusu? Antyperspirant do wielokrotnego napełniania Helmm oferuje wybór luksusowych zapachów, jednocześnie nie oszczędzając na wilgoci i ochronie przed zapachami ciała, aby Twoje pestki były suche i wyjątkowo wygodne. Ale to podwyższone opakowanie oddziela ten antyperspirant od opakowania. Prawdziwe piękno tego pięknego projektu polega na tym, że redukuje odpady plastikowe o ponad 60 procent na jednostkę, a wszystkie kartridże nadają się do recyklingu.

Obiecująca Recenzja: “Bardzo zadowolony z Helmm – pojemnik wielokrotnego użytku jest wytrzymały, a zapach jest subtelny, ale bardzo przyjemny. Podoba mi się, jak wytrzymały jest pojemnik wielokrotnego użytku — zdecydowanie zbudowany, aby przetrwać całe życie.”- Ryan 

$30 do subskrypcji na Helmm.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html do podrażnień skóry wrażliwej

Dove Men+Care Clean Comfort Dry Spray Dezodorant

Zafascynowały nas suche spraye Dove Men+Care. Zapewniają uczucie chłodu pod pachami, które można najlepiej opisać jako orzeźwiające. Opcja Clean Comfort to nasza ulubiona opcja, która wykorzystuje technologię one quarter moisturizer Dove, aby uwolnić właściwości nawilżające, które zwiększają naturalną barierę nawilżającą skóry, aby uzyskać bardziej miękkie rezultaty. Wchłanianie jest natychmiastowe i zapewnia do dwóch dni ochronę przed wilgocią pod pachami.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem ten pakiet dla mojego męża i nastolatka i kochają go. Będzie zakup ponownie!”- Madelynn

15,49 zł za 3 w Amazon.com 

Powiązane: Zamień Dezodorant w torbie gimnastycznej na jeden z tych

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html chusteczki

SweatBlock Clinical Strength Antyperspirant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html

Half antiperspirant, half body wipe, ten pakiet ręczników SweatBlock specjalizuje się w kontroli potu, opierając się na liście składników aktywnych, takich jak chlorek glinu, olej z witaminy E, różne taniny i fitosterole pochodzące z naturalnych ekstraktów roślinnych, aby zatrzymać ekstremalną Wilgotność przed nadmiernym potem. Aplikacja wymaga więcej wysiłku niż tradycyjne antyperspiranty, sugerując przycinanie włosów pod pachami przed naciśnięciem (nie pocieranie) na skórę. Jednak ci, którzy go przetestowali, zachwycają się jego wysoką jakością.

Obiecująca Recenzja: “Mam ciężką nadczynność twarzoczaszki … przestałam wychodzić z domu, chyba że to absolutnie konieczne z powodu wiader, które pociłabym bez powodu. Nie miało znaczenia temperatura, sytuacja, brak ubrań, które nosiłem, aby zachować spokój, nie było nic w ciągu 10 lat, które powstrzymywały moją twarz i głowę przed kapaniem potu w miejscach publicznych. Cztery tygodnie temu próbowałem potu. Nie mogę szczerze powiedzieć, że zadziałało za pierwszym razem. Nadal się pociłem, choć nie tak bardzo (może źle go użyłem?), ale pomyślałem, że ten produkt nie będzie dla mnie działał. Pomyślałem, że spróbuję ostatni raz w drugim tygodniu, żeby zobaczyć, co się stanie. DOSŁOWNIE ZMIENIA SIĘ ŻYCIE. Po raz pierwszy od ponad 10 lat udało mi się wyjść i załatwiać sprawy i nie było ani kropli potu tego dnia!!! Nie wyobrażam sobie życia bez tego produktu. Jeśli masz pocenie się na twarzy, wiesz, jakie Upokorzenie się z tym wiąże. Te rzeczy przywróciły mi życie, a to jest bezcenne.”- EmElle

19,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html na stany zapalne

Kiehl ‘ s Shaved Pits Anti-Perspirant Deodorant Cream

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html

Ten bezzapachowy krem zawiera ekstrakt z cytryny, siemienia lnianego i oczaru wirginijskiego, który pielęgnuje i łagodzi pod pachami. Zapewnia to ulgę dla typów manscaping, którzy chcą brzęczeć w dół swoich dołów. Kiehl używa suszących cząsteczek, które absorbują pot i nie pozostawiają żadnych pozostałości. To jeden ze sposobów na utrzymanie zapięć i zaoszczędzenie pieniędzy na czyszczeniu na sucho. Jest wystarczająco silny, aby ograniczyć pot przez blisko 24 godziny w umiarkowanie aktywny dzień.

Obiecująca Recenzja: “Używam tego produktu przez ostatnie 10 lat i działa. Bez zapachu. Nie ma sprawy. Nie ma sprawy.”- Lisey

$22 at Macys.com

Najlepiej Pachnący Antyperspirant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/molton20brown20re-charge20black20pepper20antiperspirant20stick.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/molton20brown20re-charge20black20pepper20antiperspirant20stick.html

Molton Brown wypuścił swój własny antyperspirant w sztyfcie o charakterystycznym zapachu London grooming staple. Oferuje płynną aplikację ślizgową i aktywne składniki, które zmniejszają wilgotność pod pachami, blokując pory. Dodanie do mieszanki bogatego w antyoksydanty i olejku z drzewa diroba pomaga ograniczyć podrażnienia do minimum.

Obiecująca recenzja: “nie za dużo zapachu i brak materiałów pędnych, więc zawsze czułem, że jest bardziej troskliwy dla środowiska, chociaż nie jestem pewien, w jaki sposób faktycznie robią rzeczy. Trwa przez wieki i naprawdę utrzymuje suchość przez cały dzień.”- Klient Amazon

$28 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html dla sportowców

Antyperspirant Art of Sport

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html for Athletes Art of Sport Antiperspirant Victory Scent

Sportowcy, którzy muszą dać swoim jamom trochę TLC, mają antyperspirant, który można nazwać własnym. Art of Sport specjalizuje się w pielęgnacji ciała sportowców, stosując formuły wzbogacone o naturalne składniki, które odprowadzają wilgoć. Płynnie ślizga się i pozostawia na skórze piżmowy zapach, aby pobudzić zmysły podczas pocenia się i ćwiczeń. Wybierz spośród wielu zapachów, w tym drzewa sandałowego, cedru i wanilii, eukaliptusa oraz cytrusów i zielonej gruszki.

Obiecująca Recenzja: “Zapach jest sportowy, ale nie tween. Męski, ale nie zrębki i olej z brody. Trwa dłużej niż 48 godzin, dałem mu 72-godzinny test i nadal trzymał. To nie jest ciasto warstwowe, Mogę dodać świeże odtłuszczone w szczypcie i odświeża się jak nowy. Byłem sceptyczny. Produkty męskie wszystkie twierdzą, że są one. A ceny prawie nigdy nie dorównują jakości. Mam bary renomowanych marek, które są śmieciami w porównaniu. To ten. Cieszę się, że spróbowałem z Art of Sport. Uwielbiam zapach AOS o poranku, pachnie zwycięstwem.”- Burke

6,99 zł przy Amazon.com

Najlepszy Antyperspirant Roll-On

Mitchum Men Antyperspirant Dezodorant Roll-On

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant.html

Mitchum to marka, która wcześniej dobrze radziła sobie z twoim tatą i jego ojcem. Zainwestowanie w antyperspirant roll-on nie tylko uhonoruje Twoją patrylinealność, ale także Pachy, zapewniając doskonałą ochronę przed wilgocią w przystępnej cenie. Ekskluzywna formuła firmy “uwalnia czysty tlen”, zwalczając zapach wytwarzany przez bakterie, obiecując do 48 godzin bez potu.

Obiecująca Recenzja: “co dziwne, oboje z mężem używamy tego dezodorantu. Naprawdę nie ma zapachu. Musisz ciężko pracować, żeby mieć to na sobie. Mój mąż może wytrzymać dłużej niż jeden dzień bez nakładania więcej, kiedy to było, że był śmierdzący po pracy. Mogę jechać trzy dni, jeśli trzeba. Przestali go sprzedawać w Target. Tu jest trochę drożej niż w Walmart, ale mam słabość do pierwszej wysyłki. Miło jest też mieć do czynienia tylko z jednym dezodorantem pływającym po łazience.”- valentineslover

4,94 zł na Amazon.com

Jeśli nadal nie jesteś usatysfakcjonowany i musisz wykonać bardziej niepełną analizę, możemy Ci pomóc. Sprawdź nasze najlepsze dezodoranty dla mężczyzn i nasze najlepsze naturalne dezodoranty dla mężczyzn. Jesteśmy pewni, że po przeczytaniu naszych wyczerpujących przewodników na temat tego, jak ładnie pachnieć, znajdziesz coś, co zapewni Ci suchość i radość.

Możesz Też Kopać:

  • Szukasz nowego naturalnego dezodorantu? Spróbuj jednego z tych
  • Jak wyczyścić apteczkę
  • 11 dezodorantów na lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dekodowanie Podciętej Fryzury

Dekodowanie Podciętej Fryzury Szukasz Świeżego Kroju Na Dobry Początek Roku? Spróbuj Tego Wiktor Macias 10 stycznia 2017 Podziel…
Callus remover na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Przeprowadzki Callus

Najlepsze Przeprowadzki Callus Zmiękcz szorstkie krawędzie za pomocą Top Callus Remover Ed Virgin 7 sierpnia 2020 Podziel się…