Jak aplikacje Layaway zmieniają sposób, w jaki robimy zakupy

Mężczyzna patrzy na telefon z kartą kredytową

Jak aplikacje Layaway zmieniają sposób, w jaki robimy zakupy

Czy Layaway Apps to nowa metoda płatności?

Niektórzy ludzie znajdują się zakupy online w potrzebie produktów, ale nie od razu o fundusze dla nich. Nie musisz się już martwić o ten problem przy korzystaniu z aplikacji typu layaway. Usługi te pozwalają klientom podzielić jedną płatność na cztery raty.

Firmy jak https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html, Afterpay, oraz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html wszystkie oferują alternatywy” Kup teraz “i” zapłać później”. Usługi te pozwalają na zakup przedmiotów i otrzymanie ich bez płacenia za to całkowicie. Dzisiaj, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html ma ponad 90 milionów klientów na całym świecie i współpracuje z ponad 200 000 sprzedawców na całym świecie.

Powiązane: Jak Kupić Denim

Jeśli zastanawiasz się, czym są te usługi ratalne i jak możesz z nich zacząć korzystać, Czytaj dalej. Oto mały przewodnik, który pomoże Ci zrealizować kolejne zamówienie online dzięki przerobionej usłudze layaway.


Czym Są Aplikacje Typu Layaway?


Aplikacje takie jak https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html, Afterpay, oraz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html są podobne do tradycyjnych planów rozmieszczenia, które można znaleźć w sklepach detalicznych. Z wyjątkiem tego, że jest jedna rzecz, która wyróżnia te usługi: otrzymujesz przedmioty, zanim całkowicie za nie zapłacisz.

“Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić ludziom płynne zakupy, bez żadnych odsetek lub ukrytych opłat, które mogą być dostosowane do ich życia”, powiedział https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html rzecznik prasowy. 

Każda z tych firm oferuje cztery, nieoprocentowany plan ratalny jako metodę płatności za produkty. Daje to kupującym możliwość zarządzania swoimi pieniędzmi, aw niektórych przypadkach splurge na produkty, których zazwyczaj nie kupują. 

“Korzyścią dla konsumenta jest to, że usługi te nieco ułatwiają kupowanie zazwyczaj średnich i wysokich towarów biletowych i rozkładają te koszty na pewien okres czasu”, powiedziała starsza analityk Lily Varon z Forrester Research. “A korzyści kupców jest to, że klienci są bardziej skłonni wydać i kupić więcej.”

Przede wszystkim usługi te zostały znalezione tylko w Internecie, ale mogą być teraz używane w wybranych sklepach. Wszystkie trzy firmy współpracują z różnymi detalistami, takimi jak ASOS, Target, Nordstrom i Ulta.

“Mamy około 4 milionów klientów w USA, które pozyskaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat” – powiedziała Shira Schwartz, wiceprezes ds. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html. jak na razie istnieje 5.6 milion aktywnych użytkowników w USA korzystających z Afterpay. “https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html ma ponad 9 milionów klientów w USA, z których jeden milion dołączył tego lata,” mówi a https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html rzecznik prasowy. 

Może się to wydawać dużą liczbą użytkowników dla każdej usługi, ale nadal jest tak wiele osób, które nie są z nimi zaznajomione. Według danych Forrester ” 2% amerykańskich dorosłych online skorzystało z usługi Afterpay przy ostatnim zakupie (w ciągu 3 miesięcy) w 2020.”


Możliwość korzystania z aplikacji Online i w sklepie


Zanim zaczniesz korzystać z usług płatniczych, musisz utworzyć konto. Afterpay i https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html zatwierdzanie klientów na podstawie każdego zakupu. Klienci muszą mieć co najmniej 18 lat i mieć ważną kartę kredytową lub debetową, aby dokonać płatności. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html zatwierdza swoich klientów, których tożsamość została zweryfikowana i którzy spełniają wytyczne systemu. 

Wszystkie trzy firmy dzielą płatności za produkty na cztery równe części i rozkładają je w ciągu sześciu tygodni. Pierwsza płatność jest należna przy kasie. Płatności są pobierane z karty automatycznie, a otrzymasz powiadomienie SMS-em lub e-mailem przed i po wypłaceniu środków.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html

Po pierwsze, musisz zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się, jeśli go nie masz. Po uzyskaniu dostępu do konta przejdziesz do kasy, aby zapłacić za zamówienie. 

Tutaj otrzymasz możliwość wyboru metody płatności. Zamiast wybrać kartę kredytową lub Paypal, wybierzesz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html cztery raty. Następnie połączysz kartę kredytową lub debetową, aby dokonać pierwszej płatności. Otrzymasz swoje przedmioty natychmiast i musisz nadal dokonywać płatności co dwa tygodnie, dopóki zamówienie nie zostanie opłacone. 

Jeśli musisz od razu skorzystać z usługi płatniczej, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html jest akceptowane w sklepach dla wybranych sprzedawców. Musisz mieć aplikację na telefonie komórkowym, aby skorzystać z tej okazji. Klienci muszą tylko otworzyć aplikację i wybrać kartę w sklepach. Tutaj otrzymają wirtualną kartę z kwotą, o którą się ubiegają i mogą z niej korzystać w dowolnym punkcie sprzedaży. Kupujący muszą dodać wirtualną kartę do swojego portfela Apple Pay lub Google Play i zapłacić za przedmioty za pomocą telefonu.

Za każdym razem, gdy nie możesz dokonać zaplanowanej płatności, do Twojego konta zostanie dodana opłata w wysokości 7 USD. Klienci, którzy pozostają spóźnieni siedem dni po pierwotnym terminie płatności, QuadPay pobierze dodatkową opłatę w wysokości 7 USD. “Jedna z najlepszych rzeczy o https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html, jest to, że staramy się zachęcać do odpowiedzialnego finansowo zachowania” – mówi Schwartz. “Wyślemy wiadomość e-mail do osób na dwa dni przed wypłatą, aby upewnić się, że na twoim koncie są środki… A po pewnym czasie pobierzemy niewielką opłatę. Ale jeśli nigdy nam nie zwrócisz, nie pozwolimy ci ponownie korzystać z naszych usług.”

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quadpay.html.com


Afterpay

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/afterpay.html

Aby skorzystać z usługi Afterpay, wszystkie zamówienia muszą wynosić co najmniej $35. Przy kasie będziesz miał możliwość wyboru metody płatności. Tutaj wybierzesz plan czterech rat Afterpay, aby zakończyć zamówienie.

Następnie będziesz musiał się zalogować lub zarejestrować, jeśli nie masz istniejącego konta. Po uzyskaniu dostępu do konta musisz połączyć swoją kartę kredytową lub debetową, aby zrealizować pierwszą płatność. Otrzymasz swoje zamówienie od razu i będziesz płacił za nie co dwa tygodnie, dopóki zamówienie nie zostanie opłacone.

Potrzebujesz dziś nowego stroju? Masz szczęście, ponieważ Afterpay właśnie ogłosił swoje plany płatności w sklepie. “Kupujący mogą korzystać z usługi Afterpay, aby kupować przedmioty w wybranych sklepach detalicznych za pomocą karty Afterpay (wirtualnej, zbliżeniowej karty przechowywanej w cyfrowym portfelu)”, mówi Afterpay. 

“Podobnie jak w przypadku korzystania z Afterpay online, klienci mogą płacić za zakupy w sklepie w czterech ratach, bez konieczności zaciągania tradycyjnej pożyczki lub płacenia opłat z góry lub odsetek.”Klienci mają możliwość zakupu przedmiotów w sklepie, klikając aplikację Afterpay i używając swoich wirtualnych kart do dokonywania zakupów za pomocą Apple Pay lub Google Pay.

Brak dokonania płatności na czas za Afterpay spowoduje opóźnienia w opłatach. Otrzymasz powiadomienie, że płatność nie powiodła się. Afterpay da ci dziesięć dni na dokonanie płatności, po dziesiątym dniu zostaniesz obciążony opłatą za spóźnienie w wysokości 8 USD.

Dowiedz się więcej na Afterpay.com


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html ma minimalny zakup $35, a także podobny proces kasowania jak w pozostałych dwóch firmach. Podczas zamawiania produktu zostaniesz poproszony o wybranie metody płatności.

Zamiast wybrać kartę kredytową lub paypal, tak jak zwykle, na dole sekcji płatności wybierzesz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html. ponownie, musisz się zalogować lub zarejestrować, zanim będziesz mógł połączyć swoją kartę, aby przesłać pierwszą płatność. Jak wspomniano, otrzymasz zamówienie od razu i zapłacisz za przedmioty, dopóki nie zapłacisz pełnej ceny. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html oferuje zakupy w sklepach w ponad 15 000 sklepów na całym świecie. Użytkownicy muszą mieć dostęp do aplikacji, aby otrzymać cyfrową kartę do realizacji zakupów. Po zapisaniu karty cyfrowej w wirtualnym portfelu klienci mogą płacić za swoje przedmioty, dotykając telefonu w terminalu kartowym.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html pozwala klientom dziesięć dni dbać o wszelkie nieodebrane płatności. Będziesz otrzymywać powiadomienia tekstowe i e-mailowe z informacją o aktualizacji informacji dotyczących płatności. Po dziesiątym dniu zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości 7 USD przy następnej zaplanowanej płatności. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html oferuje zarówno opcje” Zapłać w ciągu 30 dni”, jak i” zapłać ponad sześć miesięcy”. Każdy działa w taki sam sposób, jak plan czterech rat, ale musisz zapłacić za zamówienia w tych szanowanych ramach czasowych.

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/klarna.html.com


Czy Layaway Aplikacje Zaszkodzić Swój Wynik Kredytowy?


Jeśli nie masz środków na dokonanie jednej ze swoich płatności, skontaktuj się bezpośrednio z firmą, aby powiadomić ją o swojej sytuacji. Mimo że nie ma umów, nadal jesteś odpowiedzialny za dokonanie wszystkich płatności. Mówiąc hipotetycznie, z jakiegoś powodu, jeśli zdecydujesz się nigdy nie dokonywać kolejnej płatności za zamówienia, stracisz dostęp do swojego konta. Wszystkie trzy firmy nie zgłaszają obecnie żadnych nieodebranych płatności biurom kredytowym. Czasami jednak Afterpay może korzystać z usług stron trzecich w celu otrzymywania środków.


Ostatnie przemyślenia na temat Layaway Apps


Pod koniec dnia te aplikacje są bardzo przydatne, gdy ktoś nie ma pieniędzy, aby zapłacić w całości za produkt, którego naprawdę chce. Jeśli jednak korzystasz z usługi w celu zaoszczędzenia pieniędzy, nie zadziała. Nadal będziesz płacić tę samą kwotę (lub więcej, jeśli pozostaniesz w tyle za płatności) za produkt, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z usługi zwolnienia, czy nie.


Możesz Też Kopać:

  • Czy Nasze Standardy Stylu Spadły Podczas Izolacji?
  • Najlepsze Płatne Aplikacje Randkowe
  • Innowacyjne gadżety Fitness można kupić na Instagramie
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna ubrany w marynarkę Mizen+Main Lavelle podczas skoków.
Read More

AskMen Wybiera: Mizen + Main

Ten artykuł jest sponsorowany przez Mizen + Main AskMen Wybiera: Mizen + Main Połączenie komfortu i stylu jest…