Jak Jej Powiedzieć, Że Oszukałeś

Jak Jej Powiedzieć, Że Oszukałeś

Więc oszukiwałeś i musisz się przyznać-Oto Jak to zrobić dobrze

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

Zdrada w związku jest brzydka, brudna i zdarza się cały czas. OK, więc zdradziłeś swoją dziewczynę, a teraz musicie porozmawiać-co może być gorszego niż to? Nie martw się, będziemy cię wspierać. Oto jak delikatnie przekazać jej tę wiadomość i jak najlepiej wykorzystać złą sytuację.

1. Pamiętaj, Aby Uprzedzić Kogoś, Kto Jej Powie

Nie pozwól, aby twój związek zamienił się w złą fabułę B z serialu Przyjaciele! Nie czekaj, aż dowie się, że oszukiwałeś od kogoś innego. Boli o wiele bardziej usłyszeć to od jakiejś biurowej ploteczki lub wścibskiej osoby o dobrych intencjach niż od własnego partnera.

Powiązane: Pięć różnych poziomów oszukiwania, wyjaśnione

Znajdź jak najwcześniejszy dogodny czas, zabierz ją w prywatne miejsce (kawiarnie lub zatłoczone restauracje są nie idealny do tego rodzaju rozmowy) i powiedz jej delikatnie i wyraźnie, że zrobiłeś coś złego. Nie ma potrzeby wchodzić w zbyt wiele szczegółów w tym momencie — będzie to dla niej ogromny szok, więc dobrze byłoby trzymać się gołych faktów.

2. Reaguj Spokojnie Na To, Co Mówi

Zrozumcie, że jest to niewiarygodnie obarczona rzecz do usłyszenia, i że ludzie reagują na różne sposoby na złe wiadomości. Może płakać, krzyczeć na Ciebie, świrować, albo wyjść. Wszystko jest możliwe – ale na pewno musisz zachować spokój i opanowanie. (To też pomoże jej zachować spokój.)

Nie denerwuj się ani nie denerwuj. Będzie dla niej oparciem. Powiedz jej: “wiem, że trudno to usłyszeć i bardzo mi przykro. Nie spiesz się, aby przetworzyć to jednak trzeba. Będę tutaj.”Musisz być kojącą obecnością, aby jej gniew i żal ustąpiły.

3. Oprzyj Się Potrzebie Usprawiedliwiania Się Lub Przechodzenia Do Defensywy

“Cóż, nie sądzę, że to by się stało, gdybyś nie podróżował tak dużo. Poza tym byłem bardzo, bardzo pijany…nie próbuję tego usprawiedliwiać, ale nie byłem przy zdrowych zmysłach…”

Nie podawaj zbyt wielu wyjaśnień lub uzasadnień dla oszustwa! Twój partner ma prawo być na ciebie zły i nie powinieneś tego minimalizować. Chęć wyjaśnienia swojego złego zachowania jest bardzo ludzka, ale wyrządzi o wiele więcej szkody niż pożytku.

Zamiast tego powiedz:

“Przepraszam, że to zrobiłem. Nie mam nikogo do obwiniania, tylko siebie, ale mogę spróbować wyjaśnić, co się ze mną działo, jeśli to pomoże.”

Oszustwo jest skomplikowane, a najlepsze, co możesz zrobić, to wziąć pełną odpowiedzialność za swoje działania. Gdy będzie wystarczająco spokojna, aby usłyszeć więcej, możesz podać jakiś kontekst. Ale nie zaczynaj rozmowy od wymówki: brzmi to tak, jakbyś obwiniał ją, a nie siebie.

4. Daj Jej Trochę Przestrzeni I Czasu Na Radzenie Sobie Z Emocjami

Po przekazaniu wiadomości, zaproponuj jej kilka praktycznych opcji.

“Jeśli chcesz być sam, aby o tym pomyśleć-rozumiem to, a ja odejdę i zaczekam. Jeśli chcesz, żebym została, Jestem tu dla ciebie. Zrobię wszystko, co Ci najbardziej odpowiada.”

Może nie chcieć z tobą rozmawiać przez jakiś czas, a to zrozumiałe! Ty też byś nie chciał, na jej miejscu. Nie nalegaj na rozmowę z nią lub Tłumacz się, kiedy nie czuje się z tym komfortowo.

Powiązane: Czy Oszukiwanie Może Być Dobre Dla Związku?

Podążaj za nią i pamiętaj: każdy przetwarza w swoim czasie i na własnych warunkach! Kwiaty z przeprosinami i kosze upominkowe nie wymazają tego, co zrobiłeś z dnia na dzień. Jeśli jesteś wyluzowany i pełen szacunku, stanie się to znacznie płynniej.

5. Nie oczekuj natychmiastowego przebaczenia – a nawet poproś o nie

“To było niewybaczalne, wiem i bardzo mi przykro.”

Dla większości z nas idea nie przebaczenia jest nie do pomyślenia. Ale rzeczywistość jest taka, że nikt nie jest nam winien przebaczenia — a proszenie o to często może wydawać się uprawnione. To może rozzłościć drugą osobę.

To zdecydowanie nie jest coś, co powinno być poruszane w tej rozmowie. Przebaczenie-jeśli przyjdzie-zajmie trochę czasu i nie powinieneś jej poganiać! Nie mów takich rzeczy jak ” myślisz, że kiedykolwiek mi wybaczysz?”Sugeruje, że nie doceniasz powagi sytuacji.

6. Możesz Poprosić Ją, Żeby Została, Ale Bądź Przygotowana Na To, Że Cię Zostawi

“Chcę, żebyś wiedział, że nasz związek jest nadal niezwykle ważny dla mnie i jestem świadomy, że naraziłem go swoimi działaniami. Oddałbym wszystko, żeby to odzyskać, i będę walczył o odzyskanie twojego zaufania, obiecuję. Mam nadzieję, że to rozważysz.”

Jeśli chcesz pozostać w związku, musisz złożyć kilka obietnic: musisz zobowiązać się do odzyskania jej zaufania. Musisz być przygotowany na okres zwątpienia i niepewności, dopóki nie zorientuje się, czego chce. Musisz się postarać, by uratować ten związek.

Ale nie powinieneś zakładać, że związek może zostać uratowany. Oszukiwanie jest łamanie umowy dla wielu ludzi, i to jest obraźliwe dla drugiej osoby, aby założyć, że to nie stanie się w tym konkretnym przypadku. Nie udawaj zszokowanego lub zaskoczonego, jeśli mówi, że to koniec — daj jej czas i przyznaj, że jej uczucia są ważne. Musisz uszanować jej ostateczną decyzję.

Przejdź do rozmowy przygotowanej na najgorsze-i mam nadzieję, że przekonasz się, że nie jest tak źle! Powodzenia!

Możesz Też Kopać:

  • Oto Jak to jest rozpocząć romans
  • Never Have I Ever: oszukany w związku
  • Mogę mieć romans emocjonalny – pomocy!
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Blondwłosa kobieta w czarnych spodniach i białym stopie siedzi na kamieniu patrząc na drzewa, rzekę i słońce.
Read More

Czy Mężczyźni Wolą Dziewice?

Czy Mężczyźni Wolą Dziewice? Czy Mężczyźni Naprawdę Wolą Niedoświadczone Kobiety? Oto, co musisz wiedzieć Madeleine Holden 25 listopada…