Kennedy Summers-Things Not To Do On A First Date

Kennedy Summers-Things Not To Do On A First Date

Playmate Kennedy Summers On What You Should *Never * Do On A First Date

Pierwsza Randka. Nie ma nic bardziej romantycznego dla kobiety niż bycie porwanym przez dżentelmena, który jest gotów położyć to wszystko na stole, aby ją poznać. Nawet jeśli data kończy się nie jest materiałem małżeństwa, randki ma być zabawne i ekscytujące i zapewnia wielkie możliwości towarzyskich i poszerzyć swój krąg. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na dorywczą randkę, gdy jesteś na wakacjach, czy spotykasz potencjalną miłość swojego życia, istnieje dobry i zły sposób zachowania się na randce. Podczas gdy kwiaty i tradycyjne gesty (np. trzymając otwarte drzwi i wyciągając krzesło) to świetny sposób, aby rozpocząć, ważne jest, aby zachować kilka zachowań i czynników rozmowy na uwadze, gdy na randkę.

Kobiety wiedzą i akceptują, że nie wszyscy są idealni i że rzeczy dzieją się, zwłaszcza pod presją, ale unikanie dużych błędów od samego początku może przybliżyć cię do “szczęśliwego końca” — zamiast wypić drinka lub być upiorem.

Aby upewnić się, że następna data jest sukcesem, ustanowiony model i 2014 Playboy Playmate roku, Kennedy Summers, wziął czas z jej zajęty, przedsiębiorczy harmonogram, aby sporządzić listę błędów żaden człowiek powinien kiedykolwiek dokonać na pierwszej randce. Mam nadzieję, że ta lista pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu i wstydu – kontynuuj przesuwanie palcem w prawo i testuj wody pod kątem następnej historii miłosnej.

Kennedy Summers

Narkotyki

Ten jest oczywisty, ale wciąż zasługuje na wzmiankę. Na wypadek, gdybyś myślał inaczej, tak, wiem.

Netflix I Chill

To takie nudne mieć randkę, która chce robić dokładnie to samo, co ja, gdybym nie był teraz na randce. Jeśli interesuje Cię Netflix i chłodzenie, zakładam, że oszczędzasz noce randkowe dla swojej prawdziwej dziewczyny. Netflix i Chill są dopuszczalne tylko dla bocznych piskląt i długotrwałych związków.

Powiedz,”Wygooglowałem Cię”

Skoro już wiesz o mnie wszystko, to chyba nie ma sensu być na tej randce, amirite?

Spóźnij Się

Pewnie spóźnię się piętnaście minut, ale jeśli ty się spóźnisz, to Uznam to za niegrzeczne. Podwójne standardy? Oczywiście, ale dżentelmen zawsze jest na czas.

Powiedz “Kocham Cię”

To powinno być oczywiste i nie problem, ale prawda jest taka, że to się stało … i było niewygodne. 

Rozpocznij datę zaraz po opuszczeniu ostatniej daty

Właściwie to mi się to przytrafiło. Dwa razy. Przez tego samego faceta. Przekonał mnie, że za pierwszym razem była jego asystentką, ale drugi wyszedł z torbą na noc. Nawet trzymała dla mnie otwarte drzwi wychodząc.  

Porównaj Z Ex Girlfriends

Szczególnie nie jestem fanem ” bullet points.”Ponadto, jeśli powiesz mi, jaka ona jest okropna, zła osoba, będę wyłączony, ponieważ nikt nie lubi kogoś, kto gra ofiarę.  To nie jest Męskie. To tylko mówi, że jeszcze z nią nie skończyłeś.

Zaangażuj Się W Długą Rant

Angażowanie się w długą rant lub mówienie mi każdego powodu, dla którego nienawidzisz Johna Cusacka, zaczynając od dzieciństwa, a kończąc dwadzieścia minut później, po czterdziestce, nie jest dobrym sposobem na angażowanie się w rozmowę. Gdybym chciał przez 20 minut słuchać czyjegoś kazania, byłbym w Improv, gdzie przynajmniej te kazania są zabawne.

Zapytaj, Czy Klatka Piersiowa Jest Prawdziwa Lub Jaki Rozmiar Nosi Biustonosz

Po pierwsze…najwyraźniej nie. Po drugie, jeśli nie możesz powiedzieć i nie jesteś prawnie ślepy, jesteś za głupi, żeby tu być. Po trzecie, kto pyta kobietę o rozmiar stanika?  Dlaczego muszę wyjaśniać, dlaczego to nie jest właściwe?

Kennedy Summers

Spróbuj Ją Ubrać

“Zabiorę cię na zakupy” jest jak męski kod na ” nienawidzę twoich ubrań. Jak mogę zakryć twoje ciało jak dziewczyna z prerii z 1800 roku, nie prosząc Cię o to, żebym nie wyglądał na kontrolującego?”Nie podoba mi się to. Facet mi to zrobił i po tym, jak przestaliśmy się spotykać, wymieniłem te ohydne rzeczy, które mi kupił na kilka par bardzo ładnych okularów przeciwsłonecznych.  

Niegrzeczny Dla Kelnerów

Mówią, że sposób, w jaki ktoś traktuje neutralną osobę trzecią, będzie taki, w jaki potraktuje Ciebie w ciągu sześciu miesięcy. To znak ostrzegawczy dla potencjalnie obraźliwego związku, więc jeśli jesteś niegrzeczny dla ludzi, odpadam.

Upić Się Upadkiem

Pozwól, że to wyjaśnię-Nie będę niósł twojego dużego $ $ z tej restauracji. Będziesz odpowiedzialny za zabranie się do domu później. W tej samej nucie — nie pij przy kolacji, a następnie Zasiądź za kierownicą samochodu. Nie pójdę z Tobą i nie zobaczę cię więcej. Mam zbyt wiele innych rzeczy do zmartwienia niż to, czy mój człowiek zachowuje się jak licealista w noc balu maturalnego, kiedy pije.

Spróbuj Ją Upić

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: Pijana mnie jest jeszcze mniej skłonna do powrotu do domu z Tobą niż trzeźwa. Dlaczego? Bo jedynym człowiekiem, który mnie upił, jest mój pies…a ty nim nie jesteś. Nie zostawię go samego w domu, żeby przenocował u Ciebie.

Powiedz jej, że nie jest w twoim typie.

Rozumiem, że zazwyczaj umawiasz się z opalonymi brunetkami. Dlaczego czujesz potrzebę mówienia mi o tym? Chcesz, żebym czuł, że powinienem mieć szczęście będąc z Tobą? To nie działa. Myślę, że jesteś trochę dupkiem.

Powiedz,”szkoda, że nie jesteś weganinem”

Chciałbym, żebyś nie był ignorantem, ale oto jesteśmy. Z drugiej strony, proszę, nie zamawiaj przy mnie cholernych steków, bo stracę apetyt … chyba, że próbujesz zaoszczędzić pieniądze na moim posiłku, w takim przypadku to działa.

Niech Znajomi “Przypadkowo” Pojawią Się Na Randce

Będę uprzejmy, ale nie wierzę, że twoi przyjaciele “przypadkiem” tu są. Nie powiem tak do daty # 2, albo, ponieważ data # 1 był bardziej hangout, tak czy inaczej. Zakładam, że nie byłeś zainteresowany lub chciałeś pokazać mnie swoim braciom — i nie podoba mi się żadna opcja, TBH.

Całowanie

Nie zakładaj, że będziemy spędzać noc na całowaniu się. Nie całowałam się na pierwszej randce od lat i nie zamierzam zaczynać teraz — chyba, że jest w tobie coś naprawdę wyjątkowego. 

Ubierz Się Jak Slob

Proszę nie nosić dresów na kolację.  Jeśli ubrałam się w obcasy, a Ty pojawiłeś się w dresach, to myślę, że ta randka nie była dla ciebie ważna.  

Idź Na Niekończącą Się Polityczną Rant

Tak, wszyscy nienawidzimy Trumpa, ale to nie znaczy, że to świetne spotkanie na pierwszej randce. Nie chcę też rozmawiać z tobą o religii lub finansach, chyba że jesteś pastorem / rabinem / szamanem lub maklerem giełdowym.


Powiązane Lektury

Najlepsze Prezenty Dla Niej Pamela Jean Noble

Najlepsze pomysły na prezenty według Ashley Alexiss

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Zrozumienie Wędrownego Oka

Zrozumienie Wędrownego Oka Czy Posiadanie Błądzącego Oka Naprawdę Jest Takie Złe? Przyjrzymy Się Bliżej Randkowy Nerd 18 września…