Jak Poznać Kobiety po 30-tce

Mężczyzna ubrany w gówniane krótkie przytulanie kobiety w czerwonej koszuli. W tle trzy kobiety i jeden facet patrzący na nie z pomarańczowymi światłami

Jak Poznać Kobiety po 30-tce

Sekret poznawania wspaniałych kobiet po trzydziestce, ujawniony

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Twoje 30-te z pewnością nie są randki Pustkowie, że kultura popularna czyni je się, ale randki w 30-tych wymaga pewnych rozważań i wysiłku. Z jakiegokolwiek powodu, może nie spędzić swoje 20s zanurzone w scenie randki-być może były skupiając się na swojej karierze zamiast, lub poruszanie się dużo, lub randki po prostu nie było priorytetem podczas dzikich, młodzieńczy imprezowania dni.

Teraz jednak minęłaś duży wynik 3-0 i postanowiłaś zanurzyć palec w wodach randkowych. Ale to tak różni się od tego, jak myślałeś, że będzie-wszystko jest teraz online, jesteś zdezorientowany, czy należy uderzyć na kobiety w miejscach publicznych, czy nie, i istnieją nowe zasady i kody regulujące każdy aspekt randki. Ciężko wiedzieć, od czego zacząć.

Cóż, nie martw się-jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć ci o tym, jak poznawać kobiety po trzydziestce, a to nie jest takie trudne, jak myślisz. Zaczynajmy.:

1. Poproś Znajomych, Aby Ci Pomogli

Poznawanie ludzi za pośrednictwem istniejącej sieci społecznościowej jest jednym z najlepszych sposobów na spotkanie partnera o podobnych wartościach do osób, z którymi lubisz spędzać najwięcej czasu. Czasami może być niewygodne przyznać się do znajomych, że jesteś aktywnie poszukuje związku (wrażliwość emocjonalna, ughhhhhh), ale ludzie, którzy dbają o ciebie najbardziej najprawdopodobniej będą zachwyceni możliwością ustawić cię na randki ze wspólnymi przyjaciółmi i pomóc warsztacie najlepsze możliwe strategie randkowe dla ciebie-po tym wszystkim, kto zna cię lepiej niż Twoi najbliżsi przyjaciele?

Randki przyjaciół znajomych wymaga trochę dodatkowego taktu, choć: będziesz musiał być bardzo dyplomatyczny, gdy odrzucając kogoś w sąsiedztwie własnego kręgu społecznego, na przykład, i trzeba również uważać, aby uniknąć niezręcznej pozycji o romantyczny związek jest stale pośredniczy przez nad-chętny przyjaciel chętny na ciągłe aktualizacje na “jak to wszystko idzie”. Jednak może to być naprawdę silny sposób na spotkanie przyzwoitych ludzi, którzy są już w połowie sprawdzeni pod kątem kompatybilności, i nadal jest to najpopularniejsza metoda spotkania romantycznych partnerów, więc powinien to być twój pierwszy port zawinięcia.

2. Poznawaj Ludzi Poprzez Aktywności I Hobby

Jedną z kolejnych najlepszych opcji po spotkaniu potencjalnych partnerów za pośrednictwem przyjaciół jest poznanie ich poprzez wspólne zainteresowanie wzajemnymi działaniami i Hobby. Ponownie, jest to rodzaj wbudowanego mechanizmu filtrowania: wiesz już, że kobieta, która co tydzień pojawia się na zajęciach cyklu duszy, ma interes na przykład w osobistej poprawie i zdrowiu, lub że nowa dziewczyna na twojej klasie malarskiej jest kreatywna i alternatywna — krótko mówiąc, ludzie, których spotykasz podczas zajęć pozalekcyjnych, są po prostu bardziej skłonni do bycia Twoimi ludźmi.

Uważaj na uderzanie do kobiet w tych ustawieniach-nie każdy będzie oczekiwać, że ich Klasa siłowni będzie singli mieszają, więc upewnij się, że podchodzisz z szacunkiem i być cool o odrzuceniu, jeśli ona nie jest rzeczywiście patrząc na bieżąco teraz. Być z góry o swoich zamiarach — ” chciałbym zabrać cię na randkę, jeśli jesteś zainteresowany?”jest dobre, jasne sformułowanie-i weź to stamtąd. Najlepsze jest to, że masz już o czym rozmawiać, jeśli pozwoli Ci ją zabrać!

3. Nie podrywaj Kobiet na ulicy

Większość kobiet nie chce się przejmować podrywaniem i agresywnym flirtem, gdy po prostu zajmujemy się codziennymi sprawami. Koliduje z narracją propagowaną przez Filmy i powieści romantyczne, ale naprawdę lepiej nie zawracać sobie głowy tej dziewczyny w metrze wyraźnie zanurzonej w książce, ani wzburzonej studentki szukającej dojrzałych awokado w supermarkecie.

Podobnie krzycząc na kobiety Na ulicy-zbiorowo, jesteśmy o wiele bardziej świadomi tych dni, że liczy się to jako nękanie na ulicy, a nie nieszkodliwy flirt, więc jeśli naprawdę musisz podejść do kobiety, którą widzisz publicznie, bądź bardzo uprzejmy i uprzejmy, i absolutnie szanuj jej prawo do powiedzenia ci, że jest w środku czegoś i idź dalej. Naprawdę najlepiej jest trzymać się innych metod opisanych tutaj, więc zostaw tę jedną banalnym komunikatom rom.

4. Bądź Ostrożny, Jeśli Chodzi O Współpracowników

Ponieważ tak wiele czasu zajmują nasze 9-5, często romanse rozkwitają w miejscu pracy — w rzeczywistości prawie jedna piąta z nas spotyka się w ten sposób z partnerami, według Mic.

Jednak, jest to ustawienie dojrzały do Dating katastrof: niezręcznie siedzi dwa biurka nad od kogoś, miał krzyczący rozstanie z ostatniej nocy nie jest zabawa w ogóle, i HR może trzeba być zaangażowane, jeśli jesteś bezpośrednim kierownikiem linii kogoś spotykasz (poważnie, choć: nie umawiaj się z ludźmi jesteś w niezrównoważonej relacji władzy z, to nie jest fajne.)

Tak więc, chociaż nie będziemy całkowicie odrzucić randki w miejscu pracy, zdecydowanie sugerujemy, aby zachować szczególną ostrożność tutaj. Upewnij się, że jesteś w różnych zespołach lub działach i rozmawiaj szczerze ze sobą o tym, jak będziesz pośredniczyć w niezręczności w miejscu pracy, zarówno podczas gdy jesteś razem, jak i w nieszczęśliwym przypadku rozstania.

5. Wypróbuj Internetowe Serwisy Randkowe I Aplikacje

Jest to takie bezmyślne, że zostawiliśmy go do końca: te dni, będziesz musiał być otwarty na pomysł randek online i / lub za pomocą aplikacji randkowych. Jest to rozwijająca się scena, a dla coraz bardziej głodnych czasu wśród nas, jest to skuteczny sposób na poznanie potencjalnych partnerów-pozwalający ci na silny stopień kontroli nad swoją prezentacją i narażający Cię na znacznie szerszą pulę opcji, niż normalnie napotkasz IRL.

Po pierwsze, będziesz musiał stworzyć wciągający i atrakcyjny profil. Upewnij się, że masz różnorodną gamę zdjęć, które dokładnie wyrażają Twoją osobowość i zainteresowania; dowcipny, angażujący życiorys, który nie jest długością Biblii; i wystarczająco dużo podstawowych informacji o sobie (lokalizacja, kariera, religia itp.), że kobiety mogą zdecydować, czy warto cię ścigać.

Tinder i OKCupid to klasyczne, dobrze przetestowane opcje, ale AskMen poleca Zoosk: jest to najwyżej oceniana opcja, którą AskMen zrecenzował i oferuje prawdziwie luksusowe doświadczenie randkowe. Jest pełen singli i jest niesamowicie dobrze prowadzony i łatwy w użyciu. Nie będziesz miał problemów ze znalezieniem odpowiedniego dopasowania dla siebie, a na szczęście jest pozbawiony wszystkich kont botów i wpół wypełnionych profili, które możesz napotkać na stronach o niższej jakości-Zoosk to prawdziwa okazja, dlatego naszym zdaniem absolutnie warto spróbować.

Zobacz Zoosk

Jednak zdecydujesz się iść o randki kobiet w wieku 30 lat, nie można pójść zbyt daleko źle, zachowując powyższe wskazówki w umyśle. Pamiętaj, że istnieje wiele pożądanych kobiet tam w każdym przedziale wiekowym, więc nie musisz czuć się jak scena Randki jest bardziej zniechęcające niż gdybyś był młodszy: to naprawdę tylko ta sama stara gra, z kilkoma dodatkowymi względami. Powodzenia!


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts