Trend Wygolonej Głowy

Trend Wygolonej Głowy

Dlaczego Golenie Głowy Jest Najfajniejszą Rzeczą, Jaką Możesz Teraz Zrobić

W ubiegłym roku widzieliśmy kilka ciekawych fryzur u facetów-hello, Man buns i top Suples – a nawet bardziej dzikie kolory (omówiliśmy trend tutaj). Ale teraz wygląda na to, że wahadło kołysze się z powrotem na drugą stronę.
 
Potrzebujesz dowodu? Zapraszamy do zapoznania się z Galą Met, która odbyła się na początku tego miesiąca w Nowym Jorku. Prawdopodobnie największa noc w modzie, jest to wieczór celebrytów, w którym głośni i mocno wychwalani afiszują się swoim stylem.

 Mężczyźni nie zawiedli. Podczas gdy Idris Elba, Nick Jonas, Zayn Malik, Nas i Robert Pattinson zdobyli najwyższe noty za swoje wybory krawieckie, nie mogliśmy nie zauważyć czegoś innego, co łączy ich styl: ogolonych głów i cięć Buzza.

 Być może jest to naturalny Luz do nowszych trendów crazy hair. Ale bardziej prawdopodobne jest, że jest to połączenie tego i cecha, którą ci mężczyźni dzielą: pewność siebie. “To, co sprawia, że jest to takie oświadczenie w stylu, to to, że mówi, że nie potrzebujesz włosów, aby złożyć oświadczenie”, mówi słynny fryzjer męski Garrett Bryant z Garrett Bryant Studio w Nowym Jorku. “Nawet jeśli masz krótszą fryzurę, nadal masz włosy. A to daje poczucie bezpieczeństwa, coś, za czym mamy tendencję do ukrywania się. Ale kiedy go ogolisz, to wszystko obalasz. To pokazuje odwagę i gotowość do podjęcia ryzyka.”

 Jest jeszcze jeden interesujący punkt, o którym mówi Bryant. Wszyscy ci faceci mają zdolność do wzrostu pełnej, zdrowej głowy włosów. (Co oznacza: golenie lub brzęczenie to bardzo celowa decyzja.) Stale ewoluujące fryzury Roberta Pattinsona wywołały na przykład medialny szał, jak Zmierzch siebie. Kiedy przybył na tegoroczną galę Met ze świeżo wybrzuszoną głową, dla niektórych jego fanów czułem się jak policzek w twarz. “Mówił światu, że tego nie potrzebuje” – mówi Bryant.
 
Tak, czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się i zrobić nowy rodzaj Oświadczenia stylu? Doskonale.
 
Po pierwsze: każdy może nosić ten styl. Każdy i każdy. Jedyne, czego potrzebujesz, to zdrowa dawka pewności siebie. “Dopóki posiadasz wygląd i w pełni go akceptujesz, jesteś złoty” – mówi Bryant.

 Ale jeśli pewność siebie nie jest całkowicie po twojej stronie, rozważ swój kształt głowy. Ponieważ gdy twoje włosy znikną, kształt twojej czaszki i rysy twarzy zostaną podkreślone. Podczas gdy Garrett uważa, że silniejsze i bardziej zdefiniowane rysy twarzy działają najlepiej z ogolonymi głowami i cięciami buzz, możesz zrównoważyć miękką lub słabszą linię szczęki z pewnym zarostem na twarzy.
 
Chociaż jest to prosty wygląd, najlepiej zostawić pracę profesjonalistom. “Golenie na całej długości nigdy nie wygląda tak samo, jak ładne wyblaknięcie”, wyjaśnia Bryant. “Twój stylista lub fryzjer jest w stanie stworzyć super subtelny kontrast w długości, aby wyglądał o wiele bardziej dopracowany niż to, co możesz zrobić w domu.”
 
Ale tylko dlatego, że ten wygląd jest niski w utrzymaniu, nie oznacza, że nie ma konserwacji. Puszyste włosy mogą mieć tendencję do rozmycia lub przyklejania się prosto, więc Bryant zaleca użycie odrobiny matowej pasty lub pomady, aby utrzymać wszystko pod kontrolą. “Matowe wykończenie jest kluczowe, ponieważ jeśli użyjesz czegoś z połyskiem lub woskiem, uzyskasz tłustą skórę głowy. Co nie jest seksowne.”I na koniec: zawsze upewnij się, że twój dekolt jest super czysty i schludny.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze fryzury dla mężczyzn

Najlepsze fryzury dla mężczyzn Gotowy na świeże cięcie? Rozważ Te Style Thaddeus Jayaseelan 20 listopada 2020 Podziel się…