Jak sprawdzić, czy kobieta będzie rozwojową żoną i świetną kochanką

dobra zona i kochanka

Zanim zwiążemy się z kimś na całe życie, musimy mieć pewność, że wspólnie osiągniemy więcej niż w pojedynkę. W sprawnie działającej maszynie małżeństwa nie ma miejsca na słabe elementy. Jak trafnie ocenić, czy interesująca nas kobieta sprawdzi się jako partnerka zarówno w biznesie, jak i w sypialni?

Życie rodzinne

Nie może funkcjonować w oderwaniu od kariery obu partnerów, a udawanie, że czas pomiędzy 9 a 17 nie istnieje jest krótką drogą do problemów w związku. Aby rozwijać się zawodowo, niezbędna jest towarzyszka zapewniająca atmosferę sprzyjającą nauce, która będzie motywować do dalszej pracy. Ambitna, mądra żona i doskonała kochanka to strzał w dziesiątkę, ale nie wynikający z przypadku, a z wysiłku i pracy włożonej przez mężczyznę i kobietę od początku znajomości.

– Jeżeli za kobietą ciągną się nieprzepracowane kompleksy, czy to związane z urodą czy z pracą, to niektóre prośby partnera odbierze jako osobisty atak na jej niezależność. Z kolei mężczyzna z niskim poczuciem własnej wartości będzie wszędzie widział zagrożenie w postaci innych samców. On będzie postrzegać ją jako kłótliwą, narzekającą, ona jego jako zaborczego. Dlatego tak ważna jest doskonała obserwacja partnera i wyciąganie wniosków z jego zachowań – mówi Agnieszka Zydroń, trenerka biznesowa i autorka szkoleń z obszaru relacji międzyludzkich.

Nie do przecenienia są również wspólne zainteresowania i podobny gust

O ile egzotyczne hobby partnerki może być świetnym tematem do rozmów na pierwszej randce, to na dłuższą metę typ kolorowego ptaka nigdy nie odnajdzie się w związku z biurokratą i poukładanym perfekcjonistą. Więc jeśli długie tygodnie spędzone w górach lub warsztaty rzemiosła artystycznego nie są wymarzonym sposobem na spędzanie wolnego czasu, może warto poszukać innej kandydatki.

Za to kiedy już zamkniemy za sobą drzwi biura, obejrzymy kolejny odcinek serialu na Netflixie i wypijemy razem pół butelki wina rozmawiając o najważniejszych bohaterach Gwiezdnych Wojen, zostanie przed nami kilka najważniejszych godzin dnia.

– Nie oszukujmy się – od partnera oczekujemysatysfakcjonującego życia, także intymnego. Jeśli trafiamy na osobę, która ma zupełnie inny temperament, inne podejście do życia erotycznego – będziemy musieli włożyć dużo wysiłku w znalezienie złotego środka. Frustracja seksualna wpływa na nasz nastrój i może utrudniać funkcjonowanie w pracy i w relacjach z otoczeniem. Słabe życie erotyczne to słabe życie w związku – podkreśla specjalistka.

To, czy kobieta będzie dobrą kochanką , można poznać na długo przed zakończeniem randki i przed nocą poślubną. Zdecydowana i pewna siebie partnerka (nie udająca takiej), która chętnie wyraża to swoim zachowaniem, stylem, klasą, ubiorem sugeruje mężczyźnie, że nie musi on podejmować decyzji za nią. Jeśli do tego jest otwarta, akceptuje wygląd swój i partnera, dobrze czuje się ze sobą i z drugim człowiekiem podczas rozmowy – możemy śmiało ocenić, że nie boi się wyzwań, rozwoju, pogłębiania samoświadomości.

Związek z kobietą świadomą swoich atutów w pozytywny sposób wpływa na ambitnych mężczyzn, chętnych do zdobywania kolejnych szczytów, gotowych do wychodzenia poza strefę komfortu. Z kolei skromne domatorki z pewnością przypadną do gustu partnerom ceniącym sobie stabilizację i życie rodzinne. Widzimy więc, że każdy mężczyzna ma szansę na znalezienie idealnej drugiej połowy, musi jedynie – jak prawdziwy myśliwy – aktywnie zaangażować się w poszukiwania.

Jeżeli mężczyzna nie jest świadomy, jakiej kobiety szuka – najczęściej robi to w zły sposób i w nieodpowiednim miejscu. No i mamy zaborczego domatora z kobietą wampem w toksycznym związku oraz ambitnego biznesmena z kobietą, z którą ciężko porozmawiać na nurtujące go pytania…Klucz do sukcesu? Mądrość i świadomość, a dobry związek stanie się realny na wyciągnięcie ręki.

Total
0
Shares
Related Posts