Mężczyźni czekają do miesiąca przed spotkaniem z ich dopasowaniem aplikacji randkowej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/askmen20dating20survey.html

Mężczyźni czekają do miesiąca przed spotkaniem z ich dopasowaniem aplikacji randkowej

Chłopaki, nie przejmujecie wystarczającej inicjatywy, jeśli chodzi o randki

Niektórzy mężczyźni po prostu nie są w pośpiechu, zgodnie z nową ankietą AskMen.

Przytłaczające 46 procent z 1045 ankietowanych między 26 lutego a 1 marca stwierdziło, że jest bardziej prawdopodobne, że spotkają się z meczami online na randkę w ciągu miesiąca od rozmowy, w porównaniu do zaledwie 19 procent, którzy spotykają się tego samego dnia i 18 procent, którzy wychodzą po tygodniu. Liczby wskazują na mężczyzn biorąc ich słodki czas, jeśli chodzi o randki, ale gra długa gra szkodliwe dla ich życia randki?

SMS-y przez miesiąc mogą wydawać się sprzeczne z intuicją do tworzenia romantycznej chemii, ale niektórzy mężczyźni mogą rozmawiać tak długo przed spotkaniem osobiście na randkę, aby ustawić scenę dla głębszego połączenia. Osobowość jednostki może naprawdę zabłysnąć w rozszerzonej sesji czatu, a hobby, preferencje polityczne, pozycje duchowe i cele życiowe można omówić, aby pomóc ocenić, czy jesteście kompatybilni bez marnowania niczyjego czasu.

Powiązane: Funkcje aplikacji randkowej, które użytkownicy chcą zobaczyć

Podczas gdy prawie połowa ankietowanych wydawało się, że chce trochę zwolnić, może to być niewłaściwe podejście. Randkowy Nerd, ekspert od relacji rezydentów Askmena, uważa, że idealnie jest umówić się na randkę w ciągu kilku dni od wyczucia pierwszej iskry.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/askmen20dating20survey.html

“Ostatecznie, im szybciej wyłączysz telefon i w jej prawdziwym życiu, tym lepiej” – powiedział. “Dzieje się tak dlatego, że jeśli jest dość atrakcyjną osobą, jej profil randkowy jest absolutnie nasycony kolesiami, z których wszyscy bezlitośnie dają jej komplementy na temat tego, jak jej włosy płyną jak majestatyczny jednorożec lub cokolwiek innego. Oczywiście nie są tak czarujący i przystojni jak ty, ale nie będzie tego pewna, dopóki nie będziesz spędzał czasu w prawdziwym życiu. Nie chcesz przepychać jej uwagi w Internecie, chcesz kultywować prawdziwe połączenie.”

Ponieważ niektórzy Single mają absolutnie okropną grę tekstową lub mogą sprzedawać się krótko przez telefon, randkowy Kujon mówi, że najlepiej jest po prostu zerwać plaster i przejąć inicjatywę.  “Odważne zapraszanie kogoś na randkę pokazuje prawdziwą pewność siebie, podczas gdy czatowanie tygodniami bez wykonywania ruchu sugeruje, że jesteś mięczakiem, małym strachem o wątrobie lilii, który nie może podjąć ryzyka na nic”, dodaje. “Musisz jej pokazać, że masz parę jąder.”

Innymi słowy, nie wygaduj się ze sprzedaży. Biorąc pod uwagę charakter randek online i fakt, że przeciętna kobieta pola znacznie więcej meczów niż przeciętny mężczyzna, to naturalne, aby być trochę nerwowy o biorąc rzeczy z SMS-ów do prawdziwego świata. Spotkanie z kimś w prawdziwym życiu ma potencjał, aby ta nerwowość i strach przed uderzeniem jeszcze silniejsze, co sprawia, że wahasz się, aby dostać się do tego kroku.

Najlepsza rada? Bądź szczery, bądź asertywny i nie bój się zaplanować randkę, gdy czujesz się komfortowo, robiąc to. Po prostu nie przeciągaj go lub – co gorsza – duch swoją potencjalną randkę. Ankieta AskMen mówi, że tylko niewielka część mężczyzn “nigdy” nie wyruszyła, aby spotkać się z rówieśnikami na niskim poziomie 2%, więc przynajmniej większość panów pojawia się w końcu, a nie wcale.

Możesz Też Kopać:

  • Najczęstsze błędy popełniane przez facetów na Tinderze

  • Jak korzystać z Bumble, aby zagwarantować sobie randkę

  • Najlepsze aplikacje randkowe dla związków

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts