Ci Faceci Mówią, Że Seks Za Pomocą Tinder Jest Zbyt Łatwy

Mężczyzna leżący, patrząc na dziewczynę, która siedzi na końcu łóżka.

Ci Faceci Mówią, Że Seks Za Pomocą Tinder Jest Zbyt Łatwy

Wiadomości: faceci porzucają Tindera Because…It za łatwo?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Krótka Historia

Zmęczony Tinder? Oni też, ale pewnie nie z tego samego powodu co Ty.

Długa Historia

Bez końca wysyłasz wiadomości tam iz powrotem na Krzesiwie, nie docierając nigdzie? Chodzenie na randki, ale rzeczy po prostu nie klikają? Więc twoje doświadczenie z aplikacjami randkowymi nie jest takie jak ci faceci.

Badanie 2000 mężczyzn na temat męskości państwa w 2017 r. przeprowadzone przez University College London i Harry ‘ s razors wykazało szereg wniosków, w tym, że starsi faceci są szczęśliwsi niż młodsi — ale najbardziej soczyste informacje ujawniono w artykule w Słońce napisany przez jednego z głównych autorów.

Podczas wywiadów do badania, współautor Martin Daubney powiedział, że spotkał kilku facetów, którzy byli zmęczeni Tinderem. Nie dlatego, że randki są do bani i trudno się z nimi połączyć, ale dlatego, że jest to cholernie łatwe.

“Kiedy pierwszy raz dostałem Tindera dwa lata temu, to było niebo” – powiedziała podobno 25-letnia Simone Ippolito. “W ciągu trzech miesięcy mam 300 zapałek. Jechali tak szybko, że nie mogłem nadążyć.”

Ale pomimo jego sukcesu, Ippolito powiedział, że Tinder jest tym, co uważają twoi rodzice i przyjaciele w związkach.

“Ludzie na krześle są tam tylko dla seksu. Byłem na 200 randkach, i mam wynik 99% czasu. Seks jest zbyt łatwy. Znudzi ci się to. Tinder czerpie przyjemność z flirtu. To już nie jest zabawne. Tinder to dosłownie dwa kieliszki wina i powrót do domu na seks. Nie ma emocji… Teraz chcę to zatrzymać i ustatkować się.”

Inny facet, 34-letni Gary Barnett, powiedział z Tinderem: “seks jest na podsłuchu.”

“Jeśli jesteś w połowie atrakcyjny, jesteś bombardowany ofertami” “Możesz chodzić na randki w każdą noc w tygodniu… Zawsze zadają te same trzy pytania. Cześć, jak się masz? jak minął tydzień?”lub” Kocham twoją brodę / Tatuaże.”To jest dosłownie kod NA” chcesz K***?… Po 50 randkach, w tym 20 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy bez śladu “opiekunów”, mam to za sobą. Dochodzisz do punktu, w którym nie możesz się już tym przejmować.”

Barnett powiedział również, że aplikacje randkowe zmieniły dynamikę randek. “Role płciowe w randkach są całkowicie odwrócone. Kobiety mają władzę, a to może być trudne, dziwne i dziwaczne.”

Inna para facetów powiedziała, że Tinder sprawił, że poczuli się” bardziej samotni”, a także ” pusti i niespełnieni.”Obaj usunęli Tindera na pewien czas.

Pierwsze, co powiem, to że ci goście są tego całkowicie przepełnieni. Millenialsi uprawiają średnio mniej seksu niż starsze pokolenia, nie więcej. Miłość można znaleźć na Krzesiwie, jak to jest osobiście. To naprawdę irytuje mnie, że to głupie piętno na portalach randkowych nadal jest wypluwane

Następną rzeczą, którą powiem jest to, że jeśli Tinder chce cię ściągnąć z tego czy innego powodu, to pozbądź się tego! Istnieje wiele świetnych aplikacji randkowych i witryn niszowych, aby znaleźć kogoś, kogo lubisz — i tak, miłość. Poza tym, nie wszyscy trzymają piętno, które trzyma Tinder. Oto kilka świetnych opcji:

Zoosk 

Istnieje wiele świetnych serwisów randkowych, ale nie wszystkie mają wielu użytkowników. Zoosk ma 38 milionów aktywnych użytkowników, w tym więcej kobiet niż mężczyzn (52% w porównaniu do 48%). Ponadto jest łatwy w użyciu, a doświadczenie użytkownika nie jest spadkiem od Tinder.

Spróbuj Zoosk.

eHarmony

eHarmony jest jednym z najbardziej znanych witryn randkowych nie bez powodu. Istnieje już od 17 lat w tym momencie, z wieloma podziękowaniami za jego algorytm, który łączy cię z kimś, z kim naprawdę się dogadujesz. Nie musisz losowo przesuwać palcem. Dodatkowo możesz spróbować za darmo.

Wypróbuj eHarmony

Match.com

Mecz jest OG portali randkowych. Ma ogromną bazę użytkowników i faktycznie jest właścicielem Tindera. Dlaczego mieliby posiadać aplikację randkową i serwis randkowy? Domyślam się, że oczekują, że w końcu znudzisz się Tinderem i przeniesiesz się na płatną usługę. Mam nadzieję, że miłość czeka.

Spróbuj Match.com

XMatch

Nie dla nieśmiałych wśród nas, Xmatch jest miejscem, w którym idziesz, jeśli wyraźnie szukasz połączenia. Kto i tak potrzebuje bólu głowy długotrwałych związków!?

Spróbuj XMatch.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts