Jak Umawiać Się Ze Współmałżonkiem (I Żyć) Po Dzieciach

Jak Umawiać Się Ze Współmałżonkiem (I Żyć) Po Dzieciach

Umawianie Się Z Żoną Po Dzieciach-Pisarz Komediowy James Breakwell Dzieli Się Swoimi Wskazówkami

Istnieje mit o małżeństwie po urodzeniu dzieci. Wygląda to mniej więcej tak: po rozmnażaniu romans umiera, a Ty i twój partner powoli się nienawidzicie, dopóki wasze życie nie stanie się podstawą do życiowej zagadki morderstwa. Nie bez powodu małżonek jest zawsze pierwszym podejrzanym i zwykle wiąże się to z praniem. Złożyć go prawo, aby uratować życie.

Ale każde małżeństwo nie może się tak skończyć. Na początek, życie nie ma budżetu. Co ważniejsze, sprowadzenie dziecka do życia nie prowadzi do zabójstw małżeńskich – przynajmniej nie zawsze. Gdyby jedno dziecko zniszczyło miłość (i pożądanie) w małżeństwie, świat byłby pełen tylko dzieci. Ale jest mnóstwo rodzin z dwójką, trójką, a nawet czwórką dzieci. Najwyraźniej przynajmniej jakaś prokreacja wciąż trwa. Więc jaki jest sekret, aby utrzymać romans przy życiu i obu partnerów bez przeszkód, nawet w dzień prania?


Randki Ze Współmałżonkiem


Wejdź na randki. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nadal istnieje po ślubie i posiadaniu dzieci. Jego cel jest tylko trochę inny. Zanim wyjdziesz za mąż, spotykasz się z kimś, kogo wady możesz niechętnie tolerować do końca życia. Ale po ślubie, umawiasz się, aby potwierdzić, że godzenie się z tymi wadami jest nadal tego warte. Romantyczne wspólne wieczory przypominają, dlaczego zakochałeś się w pierwszej kolejności i dlaczego pozbycie się ciała jest większym kłopotem niż jest warte.

Nie, żeby Umawianie się było łatwe po urodzeniu dzieci. Dzieci zajmują cały twój czas, bez względu na to, ile lub mało masz. Ty i twój partner musicie jakoś wcisnąć romans w pozostałe zero minut dnia. To wykonalne, a ty nawet nie potrzebujesz wehikułu czasu ani wstecznej kontroli urodzeń, aby to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić definicję daty.

Jeśli zawsze oczekujesz kolacji przy świecach w eleganckiej francuskiej restauracji, będziesz rozczarowany. A także głodni i biedni. Nie ma nic bardziej nieamerykańskiego niż płacenie najwyższego dolara za małe porcje. Formalne daty kolacji stworzyć zbyt wiele presji do zabawy. Musisz wyczyścić swój harmonogram, dokonać rezerwacji i ustawić opiekunkę na określony blok czasu, kiedy musisz cieszyć się na tyle, aby uzasadnić koszty. W rzeczywistości prawdopodobnie zapłacisz wygórowaną kwotę za przeciętny wieczór. Mogłeś zostać w domu i zostać zawiedziony za darmo.


Low-Key Data Pomysły


Nie potrzebujesz nocy na mieście, żeby uratować swoje małżeństwo. Data może być w każdej chwili zwracać na siebie uwagę i ignorować swoje dzieci. Jednym z moich ulubionych “dat” pobytu w domu jest, gdy moja żona i ja kładziemy nasze cztery córki do łóżka, otwieramy butelkę wina (lub trzy) i oglądamy HGTV. Pijemy za każdym razem, gdy ktoś mówi: “otwarta koncepcja”, “totalna robota” lub ” przestrzeń Na Rozrywkę.”Nie czujemy się zbyt dobrze następnego ranka, ale Tej nocy świetnie się bawimy. Nie ma nic bardziej Potwierdzającego życie niż śmianie się razem z DOROSŁYM, rzucającym furią na kolor pleców. To czyni nas gorszymi ludźmi, ale lepszą parą, i oboje się z tym zgadzamy. To sprawia, że nasze małżeństwo działa.

Ten dźwięk, który słyszysz, to niezliczone Milenium Drżące z przerażenia na piekło, jakim jest moje życie. Ale ja i moja żona nie żałujemy, a przynajmniej nie. Traktuję moje przetrwanie jako potwierdzenie.
Istnieją niezliczone inne daty, które mogą uratować Ci życie bez zmuszania Cię do zatrudniania Opiekunki:

  • Idź Na Spacer: Nie jestem fanem ćwiczeń, ale jestem fanem wolnego. Twoje dzieci będą przeciągać nogi, więc jeśli ty i twój partner pozostaniecie kilka kroków przed nimi, możecie na krótko udawać, że wasze życie jest cudownie wolne od dzieci.
  • Karty Do Gry: Lubimy karty przeciwko ludzkości, ale możesz rzucić sobie wyzwanie w pokera lub blackjacka, jeśli chcesz. Pamiętaj tylko, że hazard traci część emocji, gdy dzielisz Wspólne konto bankowe.
  • Graj W Gry Wideo: Wspólne granie w gry nie jest dla wszystkich, ale para, która razem się chwali. Nie żebyśmy mieli się czym chwalić. Biegamy głównie w przerażeniu, jak wulgarne czternastolatki przypominają nam, że są właścicielami Internetu teraz i na zawsze. Pewnego dnia będą w szoku, kiedy będą mieli dzieci.
  • Rozmawiajcie Ze Sobą: Ten jest radykalny, ale wysłuchaj mnie. Możesz naciskać powietrze na struny głosowe, aby wysyłać wiadomości tam iz powrotem. Użyj tych fal dźwiękowych, aby związać się ze swoim partnerem-lub całkowicie go obrazić. Przynajmniej przypomnicie sobie, dlaczego zwykle nic nie mówicie.
  • Do Prac Domowych: I tak musisz je robić, więc równie dobrze możesz zrobić je razem. To nie jest Romantyczne, ale jeśli wykonujecie przyziemne zadania domowe jako zespół, przynajmniej nie możecie się nienawidzić za to, że ich nie wykonujecie. Zmniejszenie niechęci jest tym samym, co zwiększenie miłości. Prawie.

To nie są idealne rozwiązania, ale nie ma czegoś takiego jak idealne, gdy jesteś żonaty z dziećmi. Zadowalaj się “wystarczająco dobry” lub ” nie do końca najgorszy.”Kluczem do błogości małżeńskiej jest jak najniższe ustawienie oczekiwań, a potem ledwie ich spełnienie. Przynajmniej tyle możesz zrobić.

Nie zawsze trzymam się minimum. Czasami moja żona i ja wychodzimy z domu na prawdziwe randki. Na prezent z okazji dziesiątej rocznicy dostaliśmy pokój hotelowy i stolik w najbardziej ekskluzywnej restauracji w mieście. Było fajnie, ale bawilibyśmy się wszędzie. Nie chodzi o to, gdzie idziesz, czy co robisz, ale o to, z kim jesteś. Przynajmniej tak sobie wmawiałem, kiedy płaciłem rachunek za kolację, który był czymś więcej niż zapłatą za samochód.


Małżeństwo Po Dzieciach


Prawda jest taka, że dzieci nie niszczą małżeństw. Dorośli tak. Zaniedbanie partnera zniszczy twój związek, niezależnie od tego, czy masz zbyt wiele dzieci, czy w ogóle ich nie masz. Dlatego nigdy nie opuszczę nocy Randkowej, nawet jeśli większość naszych randek jest odrobinę nietradycyjna. Nasza dzisiejsza randka, na przykład, polegała na tym, że gorączkowo kończyłem zaległy artykuł o date nights, podczas gdy moja żona gniewnie patrzyła na mnie z drugiej strony pokoju. Nie przeszkadzało mi to. Jeśli zmienią moją historię w film na całe życie, upewnij się, że zagra mnie Chris Evans.

James Breakwell jest zawodowym scenarzystą komediowym i amatorskim ojcem czterech dziewcząt, w wieku siedmiu lat i poniżej. Jest najbardziej znany ze swojego rodzinnego konta na Twitterze @ XplodingUnicorn ,które może pochwalić się ponad 950 000 obserwujących. Jego pierwsza książka, Only Dead on the Inside: a Parent ‘ s Guide to Surviving the Zombie Apocalypse, został wydany w październiku 2017 roku.


Podobne Lektury

Cool Winter Date Activities

Pomysły na randki, które gwarantują dobrą zabawę

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts