Kiedy nie podoba Ci się irytująca dziewczyna Twojego przyjaciela

Para i przyjaciel

Kiedy nie podoba Ci się irytująca dziewczyna Twojego przyjaciela

Co zrobić, gdy Twój najlepszy przyjaciel jest najgorszy

To naturalne, aby Twój najlepszy przyjaciel umówił się z kimś, kogo ostatecznie lubisz. Oczywiście, myślisz, że zasługują na kogoś tak niesamowitego, jak są, ale będziesz także musiał spędzić z nimi trochę czasu, gdy staną się przedmiotem.

Powiązane: Rzeczy, Które Robi Twoja Dziewczyna, Które Doprowadzają Cię Do Szaleństwa

Jednak nie zawsze tak się dzieje. Czasami wasza dwójka po prostu się nie zazębia, co prowadzi do niechcianego napięcia, jeśli jesteście w tym samym pokoju. To może być naprawdę trudne dla innych swoich najlepszych przyjaciół, aby spełnić oczekiwania już ustawione, co dla bardzo niezręcznej dynamiki, gdy są w pobliżu.

Co zrobić, jeśli nie lubisz dziewczyny swojego najlepszego przyjaciela

Maria Sullivan, ekspert ds. randek i wiceprezes ds. Dating.com, mówi, że źródłem większości konfliktów między tobą a romantycznym partnerem twojego przyjaciela jest zazdrość.

“Kiedy jesteś singlem, Twój najlepszy przyjaciel jest twoim wyborem na sobotnie plany lub porady, ale kiedy znajdziesz inną znaczącą rolę, te role się zmieniają. Możliwe, że najlepszy przyjaciel stanie się zazdrosny, nawet o tym nie wiedząc” – wyjaśnia. “Chcą po prostu, aby wszystko wróciło do poprzedniego stanu, więc wyładowują to na partnerze, który jest przyczyną wszystkich tych zmian.”

Oczywiście są od tego wyjątki, ponieważ ta niechęć do partnera może również opierać się na prawdziwej trosce. Dr Dara Bushman, licencjonowany psycholog kliniczny, uważa, że w tej sytuacji warto zwrócić się do znajomego, ale tylko wtedy, gdy ta odpowiedź jest naprawdę, w 100 procentach pozbawiona jakiejkolwiek zazdrości.

“[Podejdźcie do rozmowy] autentycznie, bezpośrednio i zwięźle. Powiedz: “moje obawy są puste, ponieważ …” – radzi. “Mów do nich tak, jak byś chciał.”Bushman uważa tę rozmowę za szczególnie konieczną, gdy twój przyjaciel spotyka się z kimś tak złym dla niego, ale jest zaślepiony seksem, namiętnością lub w inny sposób.

Buszman uznaje również, że przyjaciele mogą obawiać się zbliżania się do rozmowy w obawie, że nikt nie zrozumie ich punktu widzenia na sytuację. “Nie omawianie tego jest nieszczere i wpłynie na integralność twojego związku”, mówi, ale powtarza, że musisz mieć szczere obawy, ponieważ każde poczucie zazdrości ze strony twojego przyjaciela unieważni twoje obawy i przyniesie odwrotny skutek.

Jasne, otwarcie dialogu może być szczególnie trudne dla mężczyzn, ale to nie powinno być używane jako wymówka.

“Mężczyźni nie zawsze są tak słowni na temat problemów, z którymi się borykają, ale jeśli naprawdę cenią swoje relacje, ważne jest, aby odłożyć na bok swoje ego i otworzyć głos na uczciwą dyskusję”, mówi Sullivan. “Najlepszym sposobem radzenia sobie z problemami między przyjaciółmi i partnerami, niezależnie od płci, jest bezpośrednie zajęcie się sytuacją, zanim stanie się ona większym problemem.”

Co zrobić, jeśli Twój najlepszy przyjaciel nienawidzi Twojej dziewczyny

Niestety, nie ma miejsca na szczerą rozmowę. Znajomy prawdopodobnie może powiedzieć, czy jego kumpel nie lubi swojego nowego partnera, a równie ważne jest, aby ta osoba wiedziała, jak zarządzać tą dynamiczną zmianą i była przygotowana na konfrontację z nią po swojej stronie.

“W przypadku zazdrości ważne jest, aby uznać, że ich krytyka i niesmak do partnera pochodzą z miejsca zazdrosnego, a nie z miejsca prawdziwej troski”, wyjaśnia Sullivan. “Zwróć się do swojego przyjaciela z góry i daj mu znać, że planujesz zostać ze swoim partnerem,a postarasz się zorganizować czas i wydarzenia, aby nie mieli zbyt wielu interakcji. Jeśli czas spędzony razem nadal obejmuje rozmowę na temat tego, dlaczego powinniście zerwać, skonfrontuj się ze swoim przyjacielem i daj mu znać, ponownie, że planujesz pozostać razem. Jeśli jasno to wyjaśnisz, ale twój przyjaciel nie da, może nadszedł czas, aby znaleźć nowego przyjaciela, który ceni Twoje opinie i szczęście.”

Jeśli obawiasz się, że konfrontacja będzie nieco trudna dla przyjaciela, równoważąc zarówno najlepszego przyjaciela, jak i innych znaczących, Sullivan sugeruje, aby było to proste: zapytaj, co jest nie tak i wyrażaj, że chcesz, aby byli przyjaciółmi i chętnie naprawisz wszelkie problemy między nimi.

Ale kiedy to naprawdę jest przypadek znalezienia swojego przyjaciela So. o. irytujące, irytujące lub czysto niesympatyczne, ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteś jeden z nich randki. Sullivan zauważa, że jako przyjaciel powinieneś rozpoznać jego szczęście. Nie pozwól, aby to przeszkadzało w ich związku, lub Twoim z nimi. Czy warto przez to stracić przyjaciela?

Z drugiej strony, jeśli jesteś jednym w związku, trzeba uznać, że nie zawsze jest mnóstwo można zrobić, jeśli chcesz pozostać w tej przyjaźni i romantyczny związek, zwłaszcza jeśli twój przyjaciel nie może zidentyfikować solidny problem raz skonfrontowany.

“Jeśli twój znaczący inny nie zrobił nic złego, nic nie możesz zrobić poza utrzymaniem przyjaźni przy życiu, znajdując czas, aby zobaczyć ich jeden na jeden, aby uniknąć dalszego konfliktu”, wyjaśnia Sullivan. “Zachowaj swoje relacje tak oddzielne, jak to możliwe. Jeśli jedna osoba ma złe intencje, czy to twój partner, czy najlepszy przyjaciel, w końcu się ujawni. Jest prawdopodobne,że ta osoba nie będzie już w twoim kręgu.”

Według Buszmana, jeśli zarówno znaczący inny, jak i przyjaciel naprawdę kochają swoją wspólną osobę, ” obaj lub jeden z nich znajdą sposób na kompromis.”

I to jest najlepsze, co możesz zrobić, jeśli chcesz je w swoim życiu na dłuższą metę.

Możesz Też Kopać:

  • Rzeczy, Które Jej Przyjaciele Zauważą O Tobie
  • Irytujące Rzeczy, Które Robią Faceci
  • Top 10 Ways to Melt her Heart
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts