Kiedy pocałować randkę

Kobieta trzymająca twarz Spidermana do góry nogami i całująca go w usta.

Kiedy pocałować randkę

Kiedy całować swoją randkę, żeby nie schrzanić wszystkiego

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

W książkach, telewizji i filmach pierwsze pocałunki są przedstawiane jako wspaniałe rzeczy.

Postacie zawsze wydają się znać dokładny czas, aby pocałować swoją datę. Bohater pochyla się, ich Data pochyla się — ich usta spotykają się. I zawsze wydaje się, że dzieje się to w jakiejś malowniczej scenerii — może w rustykalnym ogrodzie, z lekkimi opadami śniegu i puchnącymi akordami fortepianu w tle.

Niestety, rzeczywistość jest o wiele bardziej niezręczna i nieorganiczna. Nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, kiedy ktoś chce być pocałowany, więc najlepiej zapytać.

Temat: Jak całować dziewczynę

Mając to na uwadze, pytanie może być przerażające i niewygodne, nawet w najlepszych okolicznościach! Nie ma dokładnej formuły, ale oto kilka sposobów, aby proces był tak płynny, jak to możliwe, i aby następnego dnia napisała do wszystkich swoich dziewczyn o tym, jak wielki był ten pierwszy pocałunek.

1. Timing, Timing, Timing

Złotą zasadą jest prosić o pocałunek, kiedy jest tak zrelaksowana, jak to możliwe. Ta klasyczna okazja-koniec Randki, czy to pierwsza randka, czy późniejsza-jest idealna. Poznaliście się, odprowadziliście ją do domu i nagle zapadła długa cisza. Pewnie nie będzie zaskoczona, jeśli zapytasz teraz. Może się tego spodziewać!

Nie wygłupiaj się. Nie ma potrzeby dobrych przemówień, chyba że jesteś Lordem Byronem. Powiedz coś prostego i słodkiego, takiego jak:

“Spędziłem z Tobą wspaniałą noc. Mogę cię pocałować na pożegnanie?”

(Dokładną frazę pozostawiam tobie, ale unikaj zbyt formalnego ” Czy mogę się pocałować?’)

Może nie odprowadzasz jej do domu. Może złapie taksówkę. Ale to nadal dobry pomysł, aby poczekać, aż będziesz poza restauracją lub barem. Publiczne sesje są trochę jak cilantro-nie wszyscy je lubią! Może nie wstydzisz się całować w zatłoczonych miejscach, ale wielu ludzi jest. Wyprowadź ją tam, gdzie jest ciszej, weź ją za rękę i zapytaj tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że żadne Nastolatki Nie gapią się na Was dwoje.

2. Najpierw Przetestuj Wody

Powiedzmy, że chcesz iść na randkę, bo myślisz, że randka idzie świetnie, a ona naprawdę na Ciebie leci. Może z entuzjazmem flirtuje z tobą, albo dotyka Twojej ręki i kręci włosami. Świetnie! To wszystko są dobre znaki. Ale to nadal najlepsze (i najmniej przerażające podejście dla ciebie), aby przetestować wody.

Zamiast od razu sformułować to jako pytanie, możesz powiedzieć coś w stylu:

“Wyglądasz dziś tak pięknie. Ciągle myślę o pocałowaniu Cię.”

Nie tylko jest to gładkie i seksowne podejście, ale także to, które wywiera na nią najmniejszą presję. Kluczową rzeczą do zapamiętania jest to, że kobiety nie komunikują się tak bezpośrednio, jak mężczyźni: to ukośne stwierdzenie pozwala jej reagować w dowolny sposób. Jeśli się z tego wyśmieje, albo zmieni temat, prawdopodobnie nie powinieneś prosić o pocałunek. Jeśli wydaje się wykazywać zainteresowanie, lub odpowiada z ” Och, naprawdę? Może powinieneś!”, wtedy masz swój sygnał.

3. Nie pytaj, jak rzucasz

Przez Ciebie?“nie jest” Ostrzeżenie, Moje usta zmierzają w twoim kierunku!”Wiem, że chcesz jak najszybciej zakończyć pytanie, ale zwolnij. Nie ma nic gorszego niż ten moment, kiedy jesteś sam w samochodzie, i rzucasz się niezręcznie na randkę, pytając. Czy to naprawdę pytanie, jeśli nie dasz im czasu na odpowiedź?

Zasadzki nigdy nie są Romantyczne. Pamiętaj, czego nauczyłeś się z tych wszystkich filmów, telewizji i książek: im dłużej czekasz przed pocałunkiem, tym dłużej buduje się napięcie seksualne. Oznacza to, że bez względu na wszystko, powinieneś zostać na krześle, dopóki nie da ci zielonego światła.

Powiedz coś w stylu:

“Chciałam cię pocałować. Mogę?”

Więc poczekaj. Daj jej chwilę, żeby to przyjęła i odpowiedziała, zanim się ruszysz. Pocałunek będzie tym lepszy.

4. Weź” Nie ” W Kroku

Więc pociągnąłeś za spust i poprosiłeś o pocałunek. Ale co zrobić, jeśli powie “Nie”, potrząśnie głową lub delikatnie odwróci rozmowę?

Pamiętaj, to bolesne i żenujące odmówić, gdy ktoś prosi Cię o pocałunek. Jeśli powie Ci ” nie ” lub sygnalizuje ci, że się w to nie angażuje, Rzuć to natychmiast. Nie udawaj zaskoczonego (“naprawdę? Ale mieliśmy taką dobrą randkę!”); nie pytaj jej dlaczego (“czy to z powodu restauracji, którą wybrałem? Prawda?”) i nie próbuj zmieniać jej zdania (“Aw, but I know we’ d have chemistry.”)

Tematy pokrewne: 10 bezpiecznych tematów rozmów na pierwszej randce do wyboru

Dam ci tę samą radę, jaką daje nauczyciel WF, kiedy upadasz: odchodź natychmiast. Uśmiechnij się i powiedz ” OK!”or say something light like:

“Bez obaw-po prostu chciałem sprawdzić.”

Następnie zmień rozmowę na coś zupełnie innego. Chcesz wyjść jak dojrzały, zrelaksowany facet, który nie uważa, że pocałunek to wielka sprawa — nie dziecko, któremu po raz pierwszy powiedziano “nie”.

5. Co Zrobić W Najgorszym Przypadku

Najgorzej, koszmarnie, nie-dobrze-bardzo-źle, jest to, że jest obrażana lub odpowiada czymś w rodzaju ” nie ma mowy, żebym cię całował.”Jest to bardzo mało prawdopodobne (chyba, że zapytałeś ją w obraźliwy sposób! Nie rób tego), więc nie musisz się o to martwić!

Ale jeśli to czy powstań, zajmij się tym z gracją i aplombą. Powiedz:

“Nie chciałem cię obrazić, przepraszam.”

Więc idź dalej. Randka wkrótce się skończy, a potem już nigdy nie będziesz musiał widywać tej osoby. Co za piękna myśl.

Wreszcie-nie obwiniaj się za to, że się denerwujesz! To część uroku pierwszego pocałunku vs. pocałunku “byliśmy-razem-osiem lat”. Baw się dobrze — i nie zapomnij zabrać ze sobą miętówek.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts