Kobiety Ujawniają, Jak Lubią Być Podchodzeni

Kobiety Ujawniają, Jak Lubią Być Podchodzeni

Kobiety Ujawniają, Jak Lubią Być Podchodzeni (Podpowiedź: Linie Odbioru Są Bezużyteczne)

Zbieranie odwagi, by zbliżyć się do tej ślicznotki w sklepie spożywczym tylko po to, by zostać zestrzelonym, może być brutalne dla twojego ego. Ale może być wiele powodów odrzucenia kobiety: może być w związku, może nie być w nastroju do rozmowy, może po prostu nie być zainteresowana — coś, co należy szanować bez nalegania lub nękania jej. 

Temat: Poczuj się pewniej rozmawiając z Kobietami dzięki tym prostym wskazówkom

Biorąc to pod uwagę, są chwile, kiedy twoje podejście jest jedynym problemem. I bez zawracania w cringeworthy pickup terytorium kultury, mogą istnieć sposoby, aby dostosować swoje podejście, aby skutecznie angażować się w rozmowy z atrakcyjnymi kobietami, które napotykasz. 

Kobiety z guyQ, Platforma pytań i odpowiedzi AskMen, mają wiele porad, z których możesz się uczyć:  

Jasne, zanim wyszłam za mąż, dałam szansę Przypadkowi. Poznałem go w pubie na kampusie. Był trochę opanowany i nie polecam jego pierwszej linii, bo tak wiele zależy od tego, jak to powiedział. 

Bardzo formalnie i wyciągając rękę, aby uścisnąć moją: “Cześć, mam na imię sam i mam penisa.”

To mnie rozśmieszyło, uścisnąłem mu dłoń i powiedziałem: “Dobry wieczór, Nazywam się Wilde i mam przeciwny i uzupełniający sprzęt.”

Zapytał, Czy mogę się z nim napić. Powiedziałem mu, że nie tamtego wieczoru, ale dałem mu mój numer. Pomyślałem, że jeśli przypomni sobie mnie następnego dnia, Dam mu wir. 

Muszę powiedzieć, że krzyk na mnie na ulicy doprowadzi mężczyzn donikąd.

Zobacz Odpowiedź

Byłam żoną mojego (teraz byłego) męża przez 11 lat (razem przez 14 lat) i poznałam go w metrze.

Kobiety mogą czuć straszny zapach na milę. Jeśli człowiek jest tylko sobą, zachowuje bezpieczny dystans fizyczny, jest zabawny i prowadzi rozmowę, która nie brzmi jak tania linia, może mieć szansę.

Zobacz Odpowiedź

Musi być podobny. Jeśli on ma 4, a ona 8, przepraszam, mało prawdopodobne, że będzie zainteresowana. Nikt nie chce tego słuchać, ale to prawda. 

Musi mówić do niej jak osoba, a nie tylko przedmiot pożądania. Bądź zrelaksowany, porozmawiaj o czymś, co zauważyłeś, że masz ze sobą coś wspólnego, jakbyś rozmawiał z każdym. 

Bądź zrelaksowany i pewny siebie(nie mylić z bezinteresownym / rozproszonym i zarozumiałym).

Zobacz Odpowiedź

Myślę, że nie chodzi o to, co mówią. To raczej podświadoma decyzja, czy go lubię, czy nie.

Zobacz Odpowiedź

 

Radzę podejść lekko, nie oczekując niczego więcej niż uprzejmego zwrotu lub gestu w zamian, a nawet okazjonalnego jelenia w reflektorze oniemiałego transu. Nie przywiązuj swoich nadziei i marzeń do przypadkowego spotkania, ponieważ większość z nich nie doprowadzi do dalszych zaręczyn. Zrozum szanse, nie przesadzaj i nie pod żadnym pozorem nie bierz do siebie odrzucenia. 

Zobacz Odpowiedź

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts