Chcesz Odzyskać Byłą? 5 Błędów, Które Mogą Zaszkodzić Twoim Szansom

Człowiek z telefonem i kwiatami

Chcesz Odzyskać Byłą? 5 Błędów, Które Mogą Zaszkodzić Twoim Szansom

Unikaj tego, jeśli chcesz ponownie umówić się na randkę z byłym

Można powiedzieć, że jesteś człowiekiem na misji. Ta misja? Żeby odzyskać byłą na dobre. Niezliczeni panowie przed wami wybrali tę drogę, a wielu upada nieszczęśliwie, ponieważ ich czyny i słowa zrobiły przeciwieństwo kuszenia swoich byłych do zjednoczenia. Zamiast tego odepchnęli ich dalej.

Ale cofnijmy się o krok. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, są Twoje intencje. Czy chcesz odzyskać swojego byłego, ponieważ zyskałeś świeżą perspektywę i czujesz się pewnie, że możesz stworzyć silniejszą, zdrowszą więź w oparciu o to, czego nauczyłeś się o sobie lub związku? A może chcesz je odzyskać, bo czujesz się samotny, przygnębiony lub odrzucony i chcesz naprawić te uczucia? Jeśli chodzi o to drugie, istnieje duża szansa, że próbujesz wrócić do siebie, aby uniknąć niewygodnych emocji związanych z rozstaniem — a jeśli chodzi o to, to nie jest to wystarczający powód.

Powiązane: Kiedy twój Ex ruszy dalej (oto co zrobić)

Kiedy już wyjaśnisz swoje intencje, wtedy sformułujesz swój plan. Pamiętaj, że to, co, kiedy i jak mówisz rzeczy, może wpłynąć na reakcję twojego byłego. Jeśli stworzysz nieostrożny SMS lub zadzwonisz w niewłaściwym czasie, możesz bardzo zranić swoje szanse na uzyskanie drugiej szansy.

Według trenera Lee, Guru relacji, który pomaga ludziom realizować dokładnie ten pomysł odzyskania ex, jest sztuką, aby skutecznie wykonać zadanie. Poniżej znajdziesz kilka ruchów, których zdecydowanie powinieneś unikać, jeśli chcesz, aby twój były omdlewał, a nie biegał po wzgórzach.

1. Don ‘ t Jump the Gun

Ustalenie idealnego momentu, w którym skontaktujesz się ze swoim byłym, zależy od wielu czynników, takich jak charakter rozstania i warunki, w których zostawiłeś rzeczy włączone. To powiedziawszy, upewnij się, że nie skontaktujesz się zbyt szybko.

“Bez względu na to, jak bardzo chcesz odzyskać swojego byłego, musisz użyć samokontroli”, mówi Lee. Jego klienci przestrzegają “zasady braku kontaktu” jako punktu wyjścia do odzyskania swojej byłej, nie egzekwując żadnych połączeń, SMS-ów, DMing ani e-maili z nimi. Nawet media społecznościowe “polubienie” i komentowanie są poza stołem. Pozwala to odpowiednio zastanowić się nad związkiem przed reakcją szarpania za kolana (jak w przypadku pełnego napadu złości, błagającego ich, aby cię zabrali), tak że kiedy nawiążesz kontakt, cokolwiek powiesz, pochodzi z miejsca autentyczności.

Jak długo czekasz zależy od twojej roli w rozstaniu. Jeśli to Ty zerwałaś ze swoim byłym, Lee uważa, że nie ma powodu, by długo czekać, zanim przeprosisz i zapytasz, kiedy będą mogli porozmawiać. Z drugiej strony, jeśli twój były zerwał z Tobą, im dłużej możesz znieść unikanie kontaktu, tym lepiej.

“Tęsknota za tobą i refleksja nad dobrymi czasami jest tym, co może ponownie wzbudzić atrakcję”, wyjaśnia. “To może się zdarzyć tylko wtedy, gdy znikniesz, aby mogli poczuć konsekwencje. Muszą czuć stratę!”

2. Nie angażuj przyjaciół i rodziny

Jasne, możesz pomyśleć, że rozmowa z rodzeństwem swojego byłego lub wspólnym przyjacielem pomoże Ci w wysiłkach, ale takie podejście może w rzeczywistości odbić się na wielu sposobach.

“Nawet jeśli myślisz, że są po twojej stronie, nadal podejmujesz wielkie ryzyko, zwierzając im, jak bardzo za nimi tęsknisz i jak zmienisz lub zrobisz wszystko, aby je odzyskać”, wyjaśnia Lee. “Ryzyko polega na tym, że bez względu na to, jak wyraźnie powiesz swojemu przyjacielowi, że nie powinien rozmawiać z twoim byłym, ta osoba może wziąć na siebie próbę pomocy. Ludzie przeceniają swoją zdolność do pomocy lub wpływania na taką sytuację.”

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, że ktoś błaga o kolejną szansę w Twoim imieniu. Lee zauważa, że nie tylko niszczy to tajemnicę, którą zbudowałeś, dając im przestrzeń, ale może również sprawić, że będzie to wyglądało, jakbyś próbował manipulować wzajemnymi bliskimi dla Twojej korzyści.

3. Nie pij i nie pij

Ponieważ wysyłanie SMS-ów do twojego byłego jest już ryzykowne, dodanie kilku wódek do mieszanki na pewno nie pomoże.

“Kiedy wystarczająca ilość alkoholu uderza w nasz system, mamy tendencję do utraty naszego filtra”, mówi Lee. Oznacza to, że alkohol cię zdradza – twój były będzie w stanie łatwo wyczuć desperację przez Twoją niechlujną gramatykę, błagalny ton i nadużywanie interpunkcji. Dodatkowo, jeśli napiszesz coś godnego pożałowania, będziesz miał za zadanie wysłać kolejną wiadomość z przeprosinami, gdy obudzisz się następnego ranka na kacu i upokorzony. Nie za dobrze.

W tym momencie twoim celem jest bycie najlepszą możliwą wersją siebie. Po prostu nie można tego zrobić z nadmierną ilością alkoholu w organizmie.

4. Nie bądź agresywny w swoich działaniach

W przeciwieństwie do tego, co widziałeś w filmach i programach reality TV, wielkie gesty, które polegają na ściganiu osoby, którą kochasz, aby odzyskać ją w swoim życiu, nie są drogą do zrobienia. Nie wolno używać boomboxów, dziękuję bardzo.

“Jako człowiek od najmłodszych lat jesteś zaprogramowany, aby myśleć, że jeśli wylejesz swoje serce i wielokrotnie wyślesz wiadomości o swojej miłości i/lub darach, że zdadzą sobie sprawę, że naprawdę je kochasz i entuzjastycznie zgodzą się przyjąć cię z powrotem”, mówi Lee. “Myślisz, że jeśli możesz być romantyczny i wystarczająco mądry, zmienią zdanie i serce. Niestety, zbyt wielu facetów wpadło na ten pomysł i odepchnęło swojego byłego jeszcze dalej.”

Najważniejsze jest to: nie powinieneś walczyć o kogoś, kto nie chce być walczony.

5. Nie ignoruj ich uczuć

Związki są dwustronne. Niezależnie od tego, jak desperacko chcesz swojego byłego z powrotem, ważne jest, abyś słuchał tego, czego chcą i potrzebują. Jeśli wysyłają ci wyraźne sygnały, że nie są zainteresowani rozmową, musisz to uszanować, wycofując się. W zależności od tego, co usłyszysz, może być tak, że potrzeba więcej czasu i przestrzeni od rozstania, aby to przemyśleć. Jeśli zachowujecie szacunek i przestrzegacie ustalonych granic, jest dużo bardziej prawdopodobne, że będziecie mieli szansę wrócić do siebie.

Zwróć uwagę: tu nie chodzi o przekonanie byłego, aby wrócił do ciebie. Nie możesz namówić kogoś, by czuł się w szczególny sposób, jeśli nie chce. Raczej jest to Twoja szansa, aby dać im wystarczająco dużo miejsca, aby za tobą tęsknić, a następnie pozwolić im dojść do wniosku, że twój związek jest wart ponownego odwiedzenia. Tak długo, jak uniknąć tych typowych błędów, będziesz jeden cal bliżej do ożywienia rzeczy z ex. Misja wykonana.

Możesz Też Kopać:

  • Co zrobić ze swoją byłą dziewczyną
  • 7 Zasad Po Rozstaniu, Których Każdy Facet Powinien Przestrzegać
  • Co ona myśli po Twoim rozstaniu
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts