Konserwacja Wąsów

Konserwacja Wąsów

Konserwacja Wąsów

Czas, Aby Rock Najbardziej Kickass Wąsy Z Nich Wszystkich Ten Ruch

Zapuszczanie wąsów to rytuał przejścia podobny do zaproszenia dziewczyny na bal lub spłacenia pierwszego mandatu za przekroczenie prędkości pieniędzmi, które zarobiłeś sprzedając kawę. Biorąc na własne życie w momencie, gdy pojawia się na twarzy, wąsy mogą być postrzegane jako młodociane, jeśli nie są prawidłowo uprawiane i brzydkie, gdy nie są ściśle utrzymywane.

Jeśli chodzi o golenie lub przycinanie tego stale rosnącego akcesorium do twarzy, większość mężczyzn bierze lekcje, których nauczyli się od swoich ojców i dziadków i beztrosko włamuje się do ich nowo odkrytej włochatej dumy i radości, nie biorąc pod uwagę kluczowych lekcji inteligentnego golenia.  

Niektórzy mężczyźni uważają, że jedynymi czynnikami przyczyniającymi się do doskonałego golenia jest woda, maszynka do golenia i zdrowa dawka kremu do golenia. Pomimo rzekomo żelaznych dowodów na korzyść tej teorii, świetne golenie to coś więcej niż ostre ostrze i szybki nadgarstek. Istnieje kilka prostych kroków, które należy podjąć, zanim nawet położy palec na brzytwie, a gdy będzie się uważnie śledzić, te kroki staną się nie tylko drugą naturą dla ciebie, będą one chronić twoją twarz i twoje wąsy świecące.

Szampon The Flavor Saver

Trochę stereotypem jest myślenie, że prysznic z szamponem należy do Pani Domu — pojęcie, które musisz wypchnąć z mózgu, jeśli chcesz odnieść sukces w goleniu. Mężczyźni mogą — i powinni-posiadać tak wiele szamponów i odżywek niezbędnych dla ważnych części ciała.

Szampon jest do włosów, tak? Zgadnij z czego są Twoje wąsy. Artykuł w DailyMail nakreślono, jak wiele bakterii może zostać złapanych w zarost na twarzy, ze względu na jego kształt: “Włosy z brody, są bardziej delikatne. Ma kształt bagnetu, okrągłe, wypukłe dno, a następnie podnosi się z boku do punktu”, mówi Carol Walker, konsultant tricholog z Birmingham Trichology Center. Zasadniczo jest to rodzaj kształtu bakterii i brudu, który przypomina trzymanie się, co oznacza, że powinieneś myśleć o wąsach jako przedłużeniu włosów głowy podczas prysznica.  Szampon, który wysysa energicznie i nigdy nie będziesz musiał dwa razy myśleć o noszeniu małej armii brudu tuż nad ustami.  

Steam Your Face

Ważnym elementem golenia jest oczyszczanie i zmiękczanie włosów na twarzy; włosy, które są niesamowicie twarde, grube i tak trudne do przebicia, jak Amazoński Las deszczowy. Najprostszy sposób na oswojenie tych włosów jest następujący:

  1. Poświęć dodatkową minutę lub dwie — dosłownie 120 sekund-aby stanąć pod gorącą wodą pod prysznicem; otwiera pory, co jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby Twoja Maszynka z łatwością przesuwała się po twarzy.

  2. Zasłoń twarz gorącym ręcznikiem. Ta metoda jest dokładnie tak prosta, jak się wydaje. Namocz myjkę w gorącej wodzie i nałóż ją na twarz, aż ostygnie.  

  3. Użyj starego, dobrego mycia twarzy.  

Sprawiasz, że twoje włosy stają się Twoim najlepszym przyjacielem, traktując je jak księcia i zdejmując krawędź. Twoja brzytwa nie zostanie złapana w dżungli, którą są wąsy, a Twoja szansa na skaleczenie się znacznie spadnie.

Przycinanie Przy Wilgoci

Wilgotne włosy są łatwiejsze do cięcia i zarządzania. Podczas gdy wąsy są w stanie suchości, zgrabiaj je grzebieniem o drobnych zębach, upewniając się, że każdy z tych małych włosków idzie w tym samym kierunku. Miej oko na tych gnojków, upewniając się, że wszyscy są rozliczeni. Zarost na twarzy jest trudny w tym sensie, że ziarno może się zmienić z niewielkim wyprzedzeniem, ale wąsy powinny być jednolite w całym.

Następnie, za pomocą nożyczek fryzjerskich, przyciąć długie lub bezpańskie włosy na zewnętrznej krawędzi i dolnej linii wąsów. Wizualizuj przerywaną linię przechodzącą przez dno ‘ wąsy i cięte wzdłuż niego, pamiętając, aby być konserwatywne w swoich wycinków-zawsze można przejść nad nim ponownie.

Pianka I Golenie

Nadszedł czas, aby przynieść brzytwę do skóry i sprawić, że wąsy pop jak twarz pawie pióro to powinno być. Czy szukasz, aby zachować ‘wąs pod kontrolą przez światła krajobrazu lub zainteresowany ciągnąc Off all-out-end-of-Movember Clean sweep, aby’ wąs twarzy w centrum uwagi, uruchomić ostrą brzytwą wzdłuż zewnętrznej krawędzi, jak gdybyś robi z dekoracji otaczających pyszne indyka. Nie dotykaj indyka, ale pozbądź się każdego ziemniaka, który odwraca uwagę od posiłku.

 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts