Andis T-Outliner Trimmer Review

Andis T-Outliner Trimmer Review

Andis T-Outliner Trimmer Review

Ten Trymer Zmieni Sposób, W Jaki Podchodzisz Do Golenia Na Zawsze

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Świetny trymer do brody i włosów jest trudny do zdobycia. Askmeni mieli szczęście natknąć się na garść klejnotów, z których najbardziej imponującym okazał się Andis T-Outliner. Dzięki potężnym funkcjom i opatentowanemu systemowi ostrzy, stał się on charakterystycznym narzędziem dla fryzjerów, stylistów włosów i miłośników primowania twarzy.

Siedząc na ósmym miejscu pod Amazon Bestsellery Do Strzyżenia Włosów i Maszynki Do Strzyżenia, T-Outliner oferuje 5-gwiazdkowe ocena (68%) w porównaniu do wyżej ocenianych modeli, takich jak Philips Norelco QT4070 (49%). Jest nawet o 1% niższy niż korzystniejszy Chromowany Trymer Wahl 79524-2501 (69%). Liczby nie kłamią. Podobnie jak wszechstronne osiągi T-Outlinera.

Wyróżniając się na tle konkurencji, trymer posiada ostrza ze stali węglowej, aby zapewnić dłuższą żywotność cięcia, oferując jednocześnie takie same gładkie rezultaty jak standardowa Maszynka Do Golenia zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach. Ergonomiczny kształt, przedłużony kabel zasilający i możliwość golenia na sucho dodają wrażenia. Chociaż jego najbardziej znacząca cecha pochodzi z opatentowanej konstrukcji ostrza T, ponieważ upraszcza rysowanie twarzy, zapewniając dokładne, ostre cięcia w tym procesie. Opłacalna cena 51,93 USD pomaga ugruntować swoją pozycję wśród elitarnych modeli na rynku.

Ale dość gadania. Przetestowaliśmy popularny trymer, aby zobaczyć, jak trzyma się w działaniu. Zobacz, dlaczego Andis Outliner zasługuje na miejsce na ladzie w łazience.
 


Doświadczenie

Nie bez powodu ten trymer pozostaje ostoją w salonach fryzjerskich i łazienkach. T-Outliner to pielęgnacja stalwart obdarzony wieloma aspektami wydajności.


Specjalistyczne ostrza, które zostały naostrzone na zawsze, sprawiają, że urządzenie jest elitarnym trymerem przeznaczonym do kształtowania brody, wąsów i wszystkich innych potrzeb związanych z strzyżeniem. Kadrowanie goldtee wydawało się czasem łatwe, gdy zęby tnące T-Outlinera usuwały zbędne włosy w bezproblemowy sposób. Regulowane ostrza ułatwiły dotarcie do trudnych miejsc, takich jak za uszami i okolice dekoltu. Przyznamy, że potrzebna była druga para oczu, aby uzyskać nowy kształt.

Biorąc to pod uwagę, rozczarowujące jest to, że tak wykwintna maszyna do pielęgnacji jest stale eksponowana w formie nagiej, ponieważ jej opakowanie nie zawiera etui podróżnego dla wygody przenośnej. Brak akcesoriów grzebieniowych uderzy również w sznur wśród drwali, którzy chcą ściąć brody. Co ciekawe, oba pominięcia niewiele odbierają nienagannej stylizacji T-Outlinera.

Jego zdolność do przycinania pod powierzchnią bez skrobania skóry i powodowania podrażnień stanowi świadectwo wyrafinowanej inżynierii Andis. Jakość cięcia jest wystarczająco czysta i ostra, aby przyciągnąć wzrok od lokalnej stylistki.

Wady

 • Przegrzewa się po długotrwałym użytkowaniu
 • Bez przechowywania lub walizki podróżnej
 • Wyprofilowana obudowa może czasami być niewygodna
 • Należy zakupić dodatkowe grzebienie oddzielnie
 • Nieco cięższe niż inne trymery

Plusy

 • Kształtowanie i przycinanie
 • Niezwykle trwała konstrukcja
 • Regulowane ostrza do wyprofilowanego golenia
 • Cicha wydajność
 • Doskonały dla skóry wrażliwej
 • Długi przewód zapewniający elastyczność

Konkurs

Największym zagrożeniem dla T-Outlinera jest Trymer Do Brody Philips Norelco 7300. Unikalny system próżniowy Philipsa, który zasysa włosy po czystych cięciach, wraz ze skuteczną funkcją Turbo Boost, która powoduje szybsze przycinanie, z pewnością zdobywa uznanie krytyków 7300. Jednak T-Outliner okazuje się bardziej skutecznym rozwiązaniem przycinania, z systemem ostrzy shaper, który dodaje więcej elastyczności buzzom twarzy lub głowy.
 


Werdykt

Niezależnie od tego, czy chodzi o fryzjera, czy o samo-pielęgnację, t-Outliner to doskonały trymer wszechstronny oferujący trwałość i wszechstronność nieobecną w większości, jeśli nie we wszystkich innych opcjach dostępnych na rynku. Jego potężny silnik połączony ze skutecznym systemem ostrzy pracuje w zgodzie, aby opanować sztukę rysowania twarzy, ustawiając poprzeczkę dla dokładności cięcia. Więc zasadniczo, jesteś shapeup nic nie znaczy, chyba że jest to zrobione przez T-Outlinera.


Cosigns Przemysłu

Beard, Trim & Groom chwali swoją wielofunkcyjność, a także sugeruje: “to również wiarygodna golarka dla tych mężczyzn, którzy chcą czystego golenia bez brzytwy, a także świetna golarka do golenia głowy, aby utrzymać łysy wygląd.”

Trymer T-Outliner średnie 4.3 z 5 gwiazdek na Amazon z ponad 1,500 opinii do tej pory.

Buzzcut Guide zgadza się z tłumem: “trudno jest uzyskać znacznie lepszą jakość, wytrzymałość, cięcie, koszt i wytrzymałość. Zdecydowanie wszechobecny zwycięzca.”


Trymer Andis T-Outliner przeznaczony jest do:
51.93 zł Amazon.com


Podobne Lektury
Najlepsze Golarki Elektryczne
Najlepsze Olejki Do Brody


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts