Andis T-Outliner Trimmer Review

Andis T-Outliner Trimmer Review

Andis T-Outliner Trimmer Review

Ten Trymer Zmieni Sposób, W Jaki Podchodzisz Do Golenia Na Zawsze

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Świetny trymer do brody i włosów jest trudny do zdobycia. Askmeni mieli szczęście natknąć się na garść klejnotów, z których najbardziej imponującym okazał się Andis T-Outliner. Dzięki potężnym funkcjom i opatentowanemu systemowi ostrzy, stał się on charakterystycznym narzędziem dla fryzjerów, stylistów włosów i miłośników primowania twarzy.

Siedząc na ósmym miejscu pod Amazon Bestsellery Do Strzyżenia Włosów i Maszynki Do Strzyżenia, T-Outliner oferuje 5-gwiazdkowe ocena (68%) w porównaniu do wyżej ocenianych modeli, takich jak Philips Norelco QT4070 (49%). Jest nawet o 1% niższy niż korzystniejszy Chromowany Trymer Wahl 79524-2501 (69%). Liczby nie kłamią. Podobnie jak wszechstronne osiągi T-Outlinera.

Wyróżniając się na tle konkurencji, trymer posiada ostrza ze stali węglowej, aby zapewnić dłuższą żywotność cięcia, oferując jednocześnie takie same gładkie rezultaty jak standardowa Maszynka Do Golenia zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach. Ergonomiczny kształt, przedłużony kabel zasilający i możliwość golenia na sucho dodają wrażenia. Chociaż jego najbardziej znacząca cecha pochodzi z opatentowanej konstrukcji ostrza T, ponieważ upraszcza rysowanie twarzy, zapewniając dokładne, ostre cięcia w tym procesie. Opłacalna cena 51,93 USD pomaga ugruntować swoją pozycję wśród elitarnych modeli na rynku.

Ale dość gadania. Przetestowaliśmy popularny trymer, aby zobaczyć, jak trzyma się w działaniu. Zobacz, dlaczego Andis Outliner zasługuje na miejsce na ladzie w łazience.
 


Doświadczenie

Nie bez powodu ten trymer pozostaje ostoją w salonach fryzjerskich i łazienkach. T-Outliner to pielęgnacja stalwart obdarzony wieloma aspektami wydajności.


Specjalistyczne ostrza, które zostały naostrzone na zawsze, sprawiają, że urządzenie jest elitarnym trymerem przeznaczonym do kształtowania brody, wąsów i wszystkich innych potrzeb związanych z strzyżeniem. Kadrowanie goldtee wydawało się czasem łatwe, gdy zęby tnące T-Outlinera usuwały zbędne włosy w bezproblemowy sposób. Regulowane ostrza ułatwiły dotarcie do trudnych miejsc, takich jak za uszami i okolice dekoltu. Przyznamy, że potrzebna była druga para oczu, aby uzyskać nowy kształt.

Biorąc to pod uwagę, rozczarowujące jest to, że tak wykwintna maszyna do pielęgnacji jest stale eksponowana w formie nagiej, ponieważ jej opakowanie nie zawiera etui podróżnego dla wygody przenośnej. Brak akcesoriów grzebieniowych uderzy również w sznur wśród drwali, którzy chcą ściąć brody. Co ciekawe, oba pominięcia niewiele odbierają nienagannej stylizacji T-Outlinera.

Jego zdolność do przycinania pod powierzchnią bez skrobania skóry i powodowania podrażnień stanowi świadectwo wyrafinowanej inżynierii Andis. Jakość cięcia jest wystarczająco czysta i ostra, aby przyciągnąć wzrok od lokalnej stylistki.

Wady

 • Przegrzewa się po długotrwałym użytkowaniu
 • Bez przechowywania lub walizki podróżnej
 • Wyprofilowana obudowa może czasami być niewygodna
 • Należy zakupić dodatkowe grzebienie oddzielnie
 • Nieco cięższe niż inne trymery

Plusy

 • Kształtowanie i przycinanie
 • Niezwykle trwała konstrukcja
 • Regulowane ostrza do wyprofilowanego golenia
 • Cicha wydajność
 • Doskonały dla skóry wrażliwej
 • Długi przewód zapewniający elastyczność

Konkurs

Największym zagrożeniem dla T-Outlinera jest Trymer Do Brody Philips Norelco 7300. Unikalny system próżniowy Philipsa, który zasysa włosy po czystych cięciach, wraz ze skuteczną funkcją Turbo Boost, która powoduje szybsze przycinanie, z pewnością zdobywa uznanie krytyków 7300. Jednak T-Outliner okazuje się bardziej skutecznym rozwiązaniem przycinania, z systemem ostrzy shaper, który dodaje więcej elastyczności buzzom twarzy lub głowy.
 


Werdykt

Niezależnie od tego, czy chodzi o fryzjera, czy o samo-pielęgnację, t-Outliner to doskonały trymer wszechstronny oferujący trwałość i wszechstronność nieobecną w większości, jeśli nie we wszystkich innych opcjach dostępnych na rynku. Jego potężny silnik połączony ze skutecznym systemem ostrzy pracuje w zgodzie, aby opanować sztukę rysowania twarzy, ustawiając poprzeczkę dla dokładności cięcia. Więc zasadniczo, jesteś shapeup nic nie znaczy, chyba że jest to zrobione przez T-Outlinera.


Cosigns Przemysłu

Beard, Trim & Groom chwali swoją wielofunkcyjność, a także sugeruje: “to również wiarygodna golarka dla tych mężczyzn, którzy chcą czystego golenia bez brzytwy, a także świetna golarka do golenia głowy, aby utrzymać łysy wygląd.”

Trymer T-Outliner średnie 4.3 z 5 gwiazdek na Amazon z ponad 1,500 opinii do tej pory.

Buzzcut Guide zgadza się z tłumem: “trudno jest uzyskać znacznie lepszą jakość, wytrzymałość, cięcie, koszt i wytrzymałość. Zdecydowanie wszechobecny zwycięzca.”


Trymer Andis T-Outliner przeznaczony jest do:
51.93 zł Amazon.com


Podobne Lektury
Najlepsze Golarki Elektryczne
Najlepsze Olejki Do Brody


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Letnie Artykuły Pielęgnacyjne
Read More

Letnie Artykuły Pielęgnacyjne

Letnie Artykuły Pielęgnacyjne Najlepsze Sportowe Materiały Pielęgnacyjne Na Lato Andrew Villagomez 20 lipca 2015 Podziel się RedTube Flip…
Le Male Jean Paul Gaultier, Versace Pour Homme, Lacoste Eau de Lacoste, Hugh Parsons Kings Road, Frederic Malle Cologne I M
Read More

Feromony I Woda Kolońska

Feromony I Woda Kolońska Jak wybrać wodę kolońską, która będzie działać lepiej niż jakikolwiek afrodyzjak Ahmed Zambarakji 27…