Latarka Nogi Z Tego 10-Minutowego Treningu Rutynowych

Latarka Nogi Z Tego 10-Minutowego Treningu Rutynowych

Ten 10-minutowy trening to najbardziej satysfakcjonująca rzecz, jaką dziś zrobisz

Jeśli chodzi o treningi, może być tylko jedna rzecz znienawidzona bardziej niż bał i niesławny burpee-i to jest dzień nóg. Teraz pomyśl o treningu, który ich łączy.

Ugh.

Uczucie mdłości, chwiejne nogi, przerażający spacer w górę lub nawet w dół po schodach — wszystko to wydaje się torturą. Ale rozważ dzień nóg wersja fitness dzieci jedzących warzywa. Nie musisz tego lubić. Ale i tak musisz to zrobić.

Maillard Howell, współwłaściciel CrossFit Prospect Heights w Brooklynie, jest duży w treningach, które stawiają duże zapotrzebowanie na niższe ciało. On ułożyła trening, który, na pewno, palą nogi i opodatkować rdzeń wszystko podczas walki, aby utrzymać oddech. Wygląda to na proste, ale czasami są to zwodnicze sesje treningowe, które bolą najbardziej.

“Jestem wielkim zwolennikiem pracy nogami nad górną częścią ciała, ponieważ dostaniesz więcej za swoją dolę w całym ciele”, mówi Howell, który używa uchwytu na Instagramie @mnhowbeta, ponieważ upewnia się, że wypróbuje każdy trening, który przepisuje, zanim da go komukolwiek innemu, na przykład testuje produkt Beta, zanim trafi na rynek.

Poniższy trening jest prosty. To trzy ruchy: przednie przysiady, tylne rzuty i burpees. Działa jak drabina. Zaczynasz od 1 powtórzenia każdego ruchu, następnie 2 z każdego, a następnie 3. Pracujesz do 10, a następnie idziesz do tyłu, uderzając ponownie 9 powtórzeń, a następnie 8 i tak dalej, aż wrócisz do 1 powtórzenia każdego ćwiczenia.

“Burpees są trochę żądło na końcu, ale biorą część ciśnienia z nóg,” Howell mówi. Pomyśl tylko: burpees są tam, aby odciążyć.

Możesz wykonywać przednie przysiady i lonże ze sztangą. Jeśli nie masz jednego zamień przednie przysiady na przysiady z kettlebellem i użyj tego samego kettlebell do lonży. Można również zastąpić dwoma hantlami. Waga powinna być umiarkowana-oznacza to wyzwanie, ale nie tak ciężkie,że nie można zrobić pierwszy zestaw pięciu.

“Chciałbym zacząć dzielić go na zestawy wokół siódmej rundy, kiedy wracasz do drugiej”, mówi Howell. “Ten trening jest mentalny. Rundy 9, 8 i 8 są okropne. Kiedy dojdziesz do rundy 6 zaczniesz widzieć światło na końcu tunelu. Potem musisz się trzymać.”


Beta-testowany trening nóg Maillarda Howella


Instrukcje: Ukończ tę drabinę 10-1. Zacznij od 1 powtórzeń, przerabiaj do 10, a następnie z powrotem do 1 powtórzenia dla każdego ruchu.

Wyposażenie: Sztanga, kettlebell lub hantle.

Przysiad Przedni

Czyść sztangę aż do ramion, rozsuwając stopy na szerokość ramion. Utrzymując klatkę piersiową i łokcie w górze, przykucnij, aż biodra spadną poniżej kolan.

Reverse Longe

Trzymając sztangę w pozycji przedniego stojaka, odsuń się i opuść kolano na ziemię. Staraj się utrzymać swoją wagę w centrum. Goleń powinien nadal być pionowy, gdy kolana są zgięte. Następnie przejedź przez piętę w przedniej nodze, aby powrócić do pozycji stojącej. Ukończ rep na obu nogach, aby liczyć jako jeden.

Burpees Nad Barem

Zacznij od upuszczenia klatki piersiowej na podłogę. Przeskocz stopy pod siebie, a następnie przeskocz nad sztangą obiema stopami. (Jeśli używasz hantli, podnieś je, aby przeskoczyć.) Pełne burpee plus skok dopełnia jeden rep.


Powiązane Lektury

Ten Pięciokrotny Trening Kettlebell Zniszczy Całe Twoje Ciało
Sześć Proszków Białka Serwatkowego, Które Warto Wypróbować
WOD Box może całkowicie zmienić sposób ubierania się na siłownię

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts