Ludzie Ujawniają Swoje Historie O Karaluchach

Ludzie Ujawniają Swoje Historie O Karaluchach

Mamy ludzi, którzy ujawniają swoje historie o karaluchach – i nie są ładne

Roaching, termin ukuty przez AskMen na początku tego roku, jest slang randkowy, który odnosi się do związku, który jest przedstawiony jako poważny i ekskluzywny, ale w rzeczywistości, twój partner jest potajemnie spotyka się z wieloma innymi ludźmi.

Twój gorący, romantyczny i pocieszający związek został zrujnowany przez uświadomienie sobie, że obecny jest karaluch. I znasz prawdę o karaluchach — nigdy nie ma tylko jednego.

Kiedy zapytasz karalucha: “co się dzieje? Dlaczego zachowywałeś się, jakby to było poważne, kiedy byłeś związany z wieloma innymi ludźmi, po co w ogóle zawracać sobie głowę frontem?”oni zwykle kupy kupy swoje obawy, mówiąc, dobrze, nigdy DTR (zdefiniowany związek).

Powiązane: od ghostingu po amortyzację, wszystkie terminy randkowe, które musisz znać, wyjaśnione 

Lub mogą być jednym z tych” etycznie nie-monogamicznych ” ludzi, którzy zachowują się dojrzale i komunikatywnie, podstawowe zasady każdego otwartego związku, rezygnując z części etycznej.

Prawda jest taka, że większość z nich została okaleczona lub okaleczona w pewnym momencie. AskMen poprosił pięć osób o podzielenie się swoimi horrorami.

“Czułem się jak idiota. Miała całe inne życie, o którym nic nie wiedziałem. Spotkaliśmy się na krześle, wydawało się, że wszystko idzie dobrze, a potem miałem nagły wypadek rodzinny i musiałem wrócić do rodziców na nieco ponad tydzień. Wracam i nagle ma chłopaka. Wyznała, że nie tylko uprawiała z nim seks, ale też z innymi facetami, przez cały czas, gdy się umawialiśmy. Naprawdę czułem się oszukany i głupi, że myślałem, że jej na mnie zależy.”

– Elliot, 35 lat

“Po wyjściu z najgorszego związku, całkowicie obraźliwego emocjonalnie, byłem singlem przez naprawdę długi czas i było to dużo zabawy. Spotykałam się z jednym facetem, Jay. Był spoko, mieliśmy dobry seks, wspólne zainteresowania i mogliśmy rozmawiać o muzyce, ale tak nie było, miłość miłość. Bycie na wyłączność nigdy nie wyszło, ale pisaliśmy codziennie i zdecydowanie działaliśmy parami. sypiałam z innymi ludźmi, ale nic poważnego, więc to nie miało znaczenia, ale wtedy, jak los chciał, mój przyjaciel umówił mnie z kimś i zakochałam się jak idiota. Starałam się to wszystko zrównoważyć, ale między Jayem, osobą, która jest teraz moim chłopakiem, dwoma innymi osobami, z którymi sypiałam, nie wspominając o przyjaciołach i pracy na pełny etat, było to dosłownie niemożliwe. Nie spałem! Więc facet, który jest teraz moim chłopakiem poprosił mnie, żebym była na wyłączność, a ja się zgodziłam. Spotkałam się z Jayem i powiedziałam mu osobiście, żeby starał się być mniej dupkiem, ale był ranny. Uświadomiłam mu, że czuł do mnie to, co ja do mojego chłopaka, i to była ta pieprzona równowaga percepcji i władzy. Więc chyba go dorwałem, ale przynajmniej nie byłem duchem.”

– Alex, 27 lat

“Jestem poliamoryczny, o czym jestem bardzo otwarty. Myślę, że to, co poszło w dół, jest równe dla kursu, ale ktoś nazwał mnie karaluchem, więc pozwolę ci osądzić. Byłem singlem i spotykałem się z kilkoma kobietami jako solowy poly dude, czyli bez podstawowego związku, bez hierarchii. Spędziłem najwięcej czasu z jedną dziewczyną, Sasha, która jest bardzo zabawna i bardzo mi się podobała. Ale potem poznałam Charlotte i wszystko się zmieniło. Zakochałem się w niej, na co nie mogę pomóc. Postanowiliśmy być monogamiczni na jakiś czas, a ja pozwoliłem, by sprawy z Sashą się potoczyły. Powiedziała, że czuje się, jakbym wyciągnął dywan spod niej i fałszywie przedstawił moją tożsamość seksualną, ale wiele osób, które próbują nie-monogamii, poświadczy, że sytuacja się zmienia. Mogłem lepiej komunikować się z Sashą, ale nie sądzę, że zrobiłem coś złego kontynuując mój związek z Charlotte i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Życzę wszystkim jak najlepiej.”

– Matt, 41 lat

“O Boże. Wiem, że nie powinnam go prześladować, ale dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykałam, ciągle chodził na randki, a kiedy go o to zapytałam, sprawił, że poczułam się jak wariatka. Powiedział: “Nigdy nie rozmawialiśmy o byciu monogamicznym,” ale także, przedstawiłeś mnie swoim rodzicom, brachu. Jak zaprosić kogoś na Święto Dziękczynienia, a potem udawać, że nie jesteś nawet taki poważny, kiedy wspominają o tym, że wciąż masz Okcupida? Myślałam, że jestem wyluzowana, nie pytając, czy jesteśmy parą, bo po raz kolejny zabrał mnie do domu na Święto Dziękczynienia, ale byłam idiotką.”

– Natasza, 23 lata

“Karaluchy zrujnowały mi urodziny. Nie umieszczaj zaproszenia urodzinowego na Facebooku, jeśli spotykasz się z wieloma osobami i nie chcesz, aby wszystkie się spotkały. Byłem bardzo poważny ze Stephanie i naprawdę Ją lubiłem i może mogliśmy dojść do poważnego związku, ale nie byłem tam jeszcze i nie chciałem jej stracić, więc po prostu milczałem o wszystkich innych, bo to też niekoniecznie była jej sprawa. Chodziliśmy ze sobą od kilku miesięcy, a ja spałem z kumplami i jedną dziewczyną z jakiegoś biura. Oczywiście, to małe miasteczko i wszyscy są na moim przyjęciu. Myślę, że po prostu pomyślałem, że wszyscy będą się dobrze bawić i będzie Luz. Ale Stephanie jest w łazience, tak jak Nicole, dziewczyna z biura. Stephanie pyta Nicole, skąd mnie zna. Nicole była pijana i myślę, że szuka jakiegoś dramatu, więc mówi: Stephanie wyszła z płaczem i oskarżyła mnie o zdradę na oczach wszystkich.”

– Paweł, 32 lata

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Halloween Hookups

Halloween Hookups Jeśli masz nadzieję na szczęście w Halloween, przeczytaj to Redakcja AskMen 27 października 2018 Podziel się…
Dick pic
Read More

Jak zrobić fotkę kutasa

Jak zrobić fotkę kutasa Sztuka robienia (i wysyłania) niegrzecznych Zdjęć Madeleine Holden 8 listopada 2019 Podziel się RedTube…