Możesz Być Zbyt Przystojny?

Możesz Być Zbyt Przystojny?

Czy Można Być Zbyt Przystojny? Ten Facet Tak Myśli.

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Mam dziwny problem. Więc jestem naprawdę przystojny, obiektywnie, klasycznie przystojny. To nie ja się przechwalam, to tylko fakty. Wszyscy mówią mi to od zawsze, a ja im wierzę. A to oznacza, że spotykam wiele kobiet, które są mną zainteresowane. Ale nie mogę ich zatrzymać. Moje związki nie działają. Zastanawiam się, czy mój wygląd jest w jakiś sposób winny, czy kobiety, z którymi się spotykam, są onieśmielone moim ładnym wyglądem, czy coś. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale to jedyny powód, dla którego przychodzi mi do głowy. Jestem zbyt przystojny?

– Przystojny Hank

Odpowiedź

Hi Handsome Hank,

Nie. Nie możesz być zbyt przystojny. To naprawdę głupie. Prawie każdy obszar twojego życia jest ulepszony przez doskonałą strukturę kości. Prawdopodobnie zarobisz więcej pieniędzy, będziesz traktowany poważniej przez rówieśników i ogólnie zostaniesz nagrodzony za swoje szczęście genetyczne. Bardziej niż seksizm czy rasizm, naszym społeczeństwem rządzi przywilej wyglądu. Ludzie, którzy są atrakcyjni, mają ładniejsze zachowanie, kropka.

Jednak. To z pewnością prawda, że Twoje życie randkowe ma wpływ na Twój wygląd w pewien sposób, że nie są do końca oczywiste, i może mieć pewne wady. I te czynniki są prawdopodobnie niewidoczne dla Ciebie, ponieważ nigdy nie żyłeś życiem człowieka z bardziej typowym poziomem przystojności. Nigdy nie widziałeś kobiety, która Cię interesuje, uciekającej przed bardziej fotogeniczną osobą. Jednak tak, więc być może będę w stanie przedstawić jakąś perspektywę.

Jedną z rzeczy, której możesz nie zauważyć, jest to, że bycie przystojnym zmienia znacznie właściwości Twojego basenu randkowego, a także jego rozmiar. Zwykle ludzie przyciągają ludzi o podobnych wartościach i zainteresowaniach. Ludzie, którzy chodzą do wielu seriali komediowych, mają tendencję do spotykania innych ludzi, którzy kręcą się w komediowych barach, i pasują do siebie, ponieważ mają dużo do omówienia, a wspólne poczucie humoru jest bardzo pomocne. Jeśli jesteś profesorem, prawdopodobnie będziesz atrakcyjny dla kobiet, które uważają intelektualizm za imponujący, a twoje relacje z nimi będą miały wrodzoną głębię, ponieważ będziesz mieć wspólne priorytety życiowe. I tak dalej.

Jednak jesteś przystojnym przystojniakiem, więc przyciągasz trochę każdą grupę kobiet. Jak wiemy, kobiety są ludźmi, a ludzie wydają się być płytcy. Tak więc, jeśli spotkasz kogoś w barze lub w aplikacji randkowej, kto nie znajdzie twojej osobowości lub priorytetów, które są interesujące, nadal będzie nieco zaintrygowany Tobą. Atrakcyjność fizyczna sprawia, że ludzie wydają się fascynujący, gdy nie są. Jeśli kiedykolwiek byłaś całkowicie oczarowana cichą, piękną kobietą, pewna, że ukrywa sekrety, które odmienią twoje życie, to wiesz, o czym mówię. I masz, więc masz.

Zasadniczo masz uniwersalną kartę “wejdź w związek za darmo”. Jednak wchodzenie w związek nie oznacza, że możesz pozostać w związku. Wygląd jest naprawdę świetny, ale nie mogą utrzymywać romansu w nieskończoność. Po zaniku pożądania i nowości, potrzebujesz czegoś, czego chcesz się trzymać, jeśli chcesz utrzymać związek—jakiegoś wspólnego kontekstu, zgodnych celów lub czegokolwiek innego.

Wszystko to oznacza, że prawdopodobnie zaczynasz związki, które nie istniałyby, gdybyś nie był tak przystojny. Twój basen randkowy jest bardzo zniekształcony. Spotykasz wielu ludzi, którzy są zainteresowani twoją szczęką i niczym więcej. Jest to miły problem, ale w rzeczywistości jest to problem, jeśli to, czego szukasz, to związek z głębią i długowiecznością.

Na szczęście rozwiązanie tutaj jest proste. Musisz zacząć odrzucać ludzi, przez co mam na myśli, musisz zacząć być bardziej wymagający. Nie umawiaj się z kobietami tylko dlatego, że ci się podobasz. Umawiaj się z kobietami, jeśli widzisz, że masz z nimi przyszłość. Jeśli jesteś fanem opery, Znajdź innych fanów opery. Znajdź kobiety, które są powiązane.

Ale to nie jedyna rzecz do rozważenia. Jest coś jeszcze ważniejszego, co możesz lekceważyć. Czyli możliwe, że Twój wygląd sprawił, że byłeś zadowolony z siebie. To, co mam na myśli, stanie się jasne, jeśli jeszcze raz powiem o własnych doświadczeniach.

Więc, jak większość facetów, jestem trochę dziwnie wyglądający. Jestem dość ładna, ale w dobre dni mam solidne 7.2/10. Oznacza to, że musiałem ciężko pracować, aby być atrakcyjnym dla kobiet. Oczywiście, nie można zrobić wiele o swojej atrakcyjności fizycznej, ale co mało mogę zrobić, zrobiłem: mam przyzwoitą garderobę, trzymam buty błyszczące, i mam ładne fryzury. Ale, co ważniejsze, nauczyłem się być interesującą osobą, ponieważ gdybym nie był interesującą osobą, nie miałbym szans na Umawianie się z atrakcyjnymi kobietami. Nauczyłem się tego na własnej skórze: będąc sam przez wiele lat, kiedy byłem młodszy.

“Nauka bycia interesującą osobą” może brzmieć jak dziwna koncepcja. Ale tak nie jest. Bycie interesującym nie jest nieodłączną własnością. To umiejętność. To sztuka czerpania z naturalnych dziwactw i pasji i uczenia się przekazywania ich innym ludziom. Staje się dobrym rozmówcą i uczy się, jak czuć się komfortowo z poczuciem absurdu. I wreszcie, wynika to z gromadzenia ciekawych doświadczeń życiowych, które dają nowe perspektywy i bardziej niuansowe poczucie, jak to jest żyć.

Są szanse, że nie musiałeś tego robić. Naturalną rzeczą do zrobienia, jeśli jesteś super przystojnym mężczyzną, jest po prostu pozwolić ludziom przyjść do Ciebie i wygrzewać się w Twojej przyjemnej egzystencji. Ale, chociaż jest to świetna krótkoterminowa strategia przyciągania, to nie jest to świetna długoterminowa strategia przyciągania. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz w stanie utrzymać wielkiej kobiety zainteresowanej tobą, jeśli nie możesz jej rozśmieszyć, pomyśleć lub jakoś zaskoczyć. Znudzi się, a potem znajdzie kogoś interesującego, albo, co gorsza, kogoś atrakcyjnego i interesującego.

Temat: jakie kobiety Naprawdę. Find Sexy-Revealed

Ale nie zniechęcaj się. Jest to wysoce naprawialne. Istnieje około miliona dróg do bycia bardziej interesującą osobą. Wszystkie są mniej więcej takie same: interesujący ludzie to ludzie, którzy interesują się rzeczami, więc powinniście bardziej interesować się własnym życiem. Masz skłonność do zabawnych myśli? Naucz się mówić je na głos, aby bawiły innych ludzi. Interesuje się polityką, ale nigdy nie realizował tego zainteresowania? Zgłoś się do kampanii i zobacz, czego cię to nauczy. Jesteś wysportowany? Wciśnij się jeszcze mocniej-weź udział w jakimś absurdalnym wydarzeniu sportowym lub zrób szaloną klasę CrossFit. Rób więcej niezwykłych rzeczy, a oczywiście staniesz się bardziej niezwykły.

Ostatecznie wszystkie te rady sprowadzają się do następujących rzeczy: Zignoruj swój dobry wygląd. Ciesz się faktem, że istnieją, ale nie bierz ich za pewnik. Rób to, co robi większość ludzi: dowiedz się, jakie jest twoje miejsce na świecie, a następnie dowiedz się, czy są tam jakieś kobiety.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Ręce panny młodej na szyi pana młodego.
Read More

Jak być lepszym mężem

Jak być lepszym mężem Jak być lepszym mężem w 10 prostych (ok, trudnych) krokach Alex Manley 6 stycznia…
Read More

Zrozumienie Wędrownego Oka

Zrozumienie Wędrownego Oka Czy Posiadanie Błądzącego Oka Naprawdę Jest Takie Złe? Przyjrzymy Się Bliżej Randkowy Nerd 18 września…