Rozmowy O Pieniądzach: Dwubiegunowa Para Zarabiająca 210 Tys. Dolarów Rocznie

Rozmowy O Pieniądzach: Dwubiegunowa Para Zarabiająca 210 Tys. Dolarów Rocznie

Sekrety Wykonywania Randek Na Odległość, Ujawnione

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Każdy chce pieniędzy, ale omawianie ich w ramach parametrów związku może być onieśmielające. Gdy traktowane nieprawidłowo, Finanse mogą zniszczyć Romantyczne partnerstwo – ale gdy odbywa się w tandemie, prawo rozmowy pieniądze mogą przejść długą drogę. To wygląda inaczej dla różnych ludzi. Witamy w Rozmowy O PieniądzachNowy cykl askmena o relacji między naszymi pieniędzmi a naszymi związkami. Porozmawiajmy o centach, kochanie. 

Czy otwarte, dwu-nadmorskie związki są na Tinderze przyszłością romansu? Matt i Gabriella się zgadzają. Kreatywna para zamieszkała w hotelu na weekend i od tamtej pory utrzymuje się na stałym poziomie. Dzielą swój czas między Nowy Jork i Los Angeles i rozumieją, jak zająć się ich przywilejem finansowym, nie tracąc snu przez cieszenie się piękniejszymi rzeczami w życiu (jak Bielizna). Zapytaliśmy ich o to, jak życie w różnych miastach wpływa na sposób, w jaki mówią o finansach (a także o bieliźnie).

AskMen: jak się poznaliście?

Matt: spotkaliśmy się w staromodny sposób: na Krzesiwie. Dopasowaliśmy się, kiedy ja byłem w Los Angeles, a ona w Nowym Jorku. Powiem ci, że warto było zainwestować w Tinder Plus; możesz zmienić ustawienia swojej lokalizacji. Wiedziałem, że będę w Nowym Jorku przez około miesiąc w pracy i miałem nadzieję ustawić kilka dat, gdy byłem w mieście. Mam trochę więcej, niż oczekiwałem.

Ale oczywiście było warto. Właściwie nie zdawałam sobie sprawy, ile czasu spędził w L. A., kiedy zgodziłam się z nim umówić; mogłabym nie skręcić w prawo, gdybym wiedziała, że mieszka w Los Angeles. Moi rodzice byli na odległość i mieli dość brzydki rozwód w wyniku. Ale cieszę się, że to zrobiłem; myślę, że oboje dostaliśmy więcej, niż się spodziewaliśmy.

Jaka była twoja pierwsza randka?

Zabrał mnie na pierwszą randkę w Lower East Side, a potem z powrotem do hotelu, w którym jego firma go zatrudniła. Szczerze mówiąc, to była jedna z tych sytuacji, w których się dogadywaliśmy, uprawialiśmy seks przez trzy dni z rzędu, a kiedy weekend się skończył, byłam jego dziewczyną.

Ach, tak, to może być fajny sposób na zakochanie się. Wspomniałeś o swoich rodzicach-czy sposób w jaki zostałeś wychowany wpływa na sposób w jaki postrzegasz Finanse?

Moi rodzice byli dość tradycyjni. Nauczyli mnie zachować solidne oszczędności, i nie mam nic przeciwko kupowaniu lotów Gabrielli, aby zobaczyć mnie w L. A., kolacje i wakacje.

Gabriella: tak, ale mając to na uwadze, jestem niezależna finansowo. Jeśli coś się stanie ze mną i Mattem, zarobię tyle, by zapłacić czynsz w Nowym Jorku. Mam współlokatorów, ale nie przeszkadza mi to. Oczywiście, pozwoliłam mu zająć się podróżami, bo nie mogłabym go zobaczyć, gdybym tego nie zrobiła, ale moja mama zawsze była całkowicie zależna od taty i myślę, że zachęciło mnie to do kontynuowania kariery w reklamie i Wiem, że mam trajektorię i nie muszę się martwić, że nie mam dokąd pójść, gdyby coś się stało.

Więc wy dwoje czujecie się swobodnie rozmawiając o trudnych rozmowach, na przykład co by się stało, gdybyś się rozdzielił?

Tak. Jestem właścicielem mojego domu, który uważam za nasz dom, ponieważ Gaby jest w Los Angeles przez większość weekendów i tygodni, ponieważ jej firma ma biuro w Los Angeles. I vice versa, jej dzierżawa w Nowym Jorku jest na jej nazwisko. Moja praca sprowadza mnie do Nowego Jorku na dłuższy czas. Albo wynajmę pokój hotelowy na rachunek mojej firmy, albo zostanę z Gaby…ale czasami przyznaję, że Współlokatorzy mnie irytują. Chociaż nie mam nic przeciwko płaceniu za rzeczy i jesteśmy dość elastyczni i płynni w finansach, gdybyśmy się rozdzielili, nie byłoby dużego stresu. Jest na moim rachunku telefonicznym, ale to wszystko.

A ja go za to raz w miesiącu. Mówię jej, że nie musi, ale nalega.

Czy omawiałeś plany na przyszłość, takie jak małżeństwo, i jak to zmieni sposób, w jaki mówisz o pieniądzach?

Trochę. Żadne z nas nie jest zachwycone małżeństwem czy dziećmi, ale rozmawialiśmy o dostosowaniu naszej sytuacji w Nowym Jorku. Idealnie, w ciągu roku, chciałbym znaleźć i wynająć własne miejsce, ponieważ hotele mogą stracić swój seksapil po latach pobytu w nich, i jak wspomniałem, byłoby miło dla Gaby mieć miejsce na pobyt, które jest tylko nasze, bez współlokatorów.

Jak bycie bi-coastal wpływa na twoje finanse? Jakie są dodatkowe wydatki, z którymi inne pary mogą sobie nie poradzić?

Oczywiście loty. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, aby poradzić sobie z dystansem, eksperymentowaliśmy z otwarciem naszego związku, więc poszliśmy do poradni, aby omówić najlepszy sposób, aby to zrobić.

Poradnia kosztuje jakieś 250 dolarów za sesję, a ponieważ chodzimy do kogoś specjalnie dla otwartych związków, niestety, jest poza siecią. Myślę, że firmy ubezpieczeniowe lubią monogamię.

Jakie są Twoje ulubione sposoby na splurge?

Zdecydowanie na kolacji. Nie gotujemy dużo. Zwłaszcza, że nie widujemy się codziennie i często jesteśmy zmęczeni podróżowaniem, pomysł gotowania wydaje się wyczerpujący. Często będziemy używać Seamless lub wyjść, aby świętować po prostu bycie razem.

Jakieś gorące zakupy ostatnio?

Gabriella: spoglądałam na linię Dity Von Teese, a Matt zaskoczył mnie swoją bielizną, gdy ostatni raz odleciałam. To był obopólnie korzystny zakup.

Ile wydajesz na następujące:

Wynajem:

Płacę tysiąc dolarów miesięcznie za mój pokój w Nowym Jorku i wiem, Zabij mnie.

Mój kredyt hipoteczny to około $1,200 miesięcznie, plus odkąd posiadam, wszelkie problemy z naprawą domu, które się pojawiają.

Miesięczne wydatki na samochód:

Gaby nie ma samochodu, a mój jest w pełni opłacony, ale ja płacę około $2,000 rocznie w ubezpieczeniu samochodowym.

Spłata długu:

Tak, jestem uprzywilejowana, jako pierwsza się przyznam, bo nie mam kredytów studenckich. Naprawdę staram się nie używać mojej karty kredytowej, z wyjątkiem sytuacji awaryjnych. Płacę około $150 miesięcznie na rachunki medyczne.

Jestem wolny od długów, a także winny przywilej. W zależności od miesiąca będę umieścić kilka tysięcy lub tak na mojej karcie kredytowej, ale jestem dobry w spłacie go.

Wydatki na żywność:

O Boże, za dużo. Pewnie jakieś 500 dolarów.

Wydatki na odzież:

Około 200 dolarów? Mam solidną kolekcję garniturów i ubrań roboczych, kiedy muszę ładnie wyglądać, ale jestem fanem markowych t-shirtów i bluz; Zwykle sięgam po co najmniej jedną z nich miesięcznie, nawet jeśli wygląda to na wszystko, co już posiadam.

Używam rent the Runway ‘ S Unlimited, czyli Netflixa do ubrań. Ponieważ jestem w różnych sytuacjach pogodowych w wyniku tego związku i często wychodzimy na miłe kolacje, to faktycznie oszczędza pieniądze w przeciwieństwie do zakupów. To kosztuje $159 miesięcznie.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
kobieta z rudymi włosami i ubrana w złotą sukienkę z nadrukiem siedzi w kabinie.
Read More

Dlaczego Mężatki Flirtują?

Dlaczego Mężatki Flirtują? Zrozumienie, Dlaczego Zamężne Kobiety Flirtują I Co To Naprawdę Oznacza Randkowy Nerd 2 listopada 2017…