Myślę, że moja dziewczyna mnie zdradza

Myślę, że moja dziewczyna mnie zdradza

Martwisz się, że zdradza? Oto co robić (a czego nie robić)

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka. 

Pytanie

Dear Dating Nerd,

Nie wiem, jak to powiedzieć… ale myślę, że moja dziewczyna mnie zdradza. Dużo podróżuje do pracy (do innego miasta kilka godzin drogi), a ostatnio mówi mi, że idzie wcześnie spać, gdy jest w drodze, co zupełnie nie jest w jej stylu. Kiedy jest w domu, jest bardzo obsesyjna i opiekuńcza w stosunku do swojego telefonu i zawsze zostawia go twarzą w dół, więc ekran jest zakryty. Ostatnio też była bardziej odległa, a my uprawialiśmy mniej seksu. Czuję, że coś jest nie tak i wszystkie powyższe znaki sprawiają, że martwię się, że sypia z innymi facetami, gdy jej nie ma. Ma dość wysoki popęd seksualny, więc mnie to nie zaskoczy. Co mam zrobić? Zmyślam to wszystko? Mogę ją szpiegować?

– Zmartwiony William

Odpowiedź

Drogi Williamie,

Konfrontujesz się z jednym z najgorszych momentów miłości. Współczuję ci. Ten strach, że twój partner-Twoja dusza-nie jest Twoja, ale czyjaś, jest naprawdę bólem, który przebija serce. Chciałbym, żeby to wszystko dla Ciebie odeszło, ale nie mogę. Jedynymi ludźmi na tej planecie, którzy mogą to rozwiązać, jesteś ty i twoja dziewczyna. Oto jak:

Musisz mieć trudną rozmowę o swoich lękach.

Wiem, że to nie jest przyjemne. Napisałeś do mnie szukając jakiegoś kodu, który naprawi całą sytuację na raz, ale życie nie jest takie proste. Pomysł, że możesz rozwiązać ten problem w mgnieniu oka, to czysta fikcja. Nie możesz po prostu zainstalować jakiegoś oprogramowania szpiegującego na komputerze swojej dziewczyny lub ukraść jej telefon i przeczytać jej wiadomości, ponieważ to nie jest rozwiązanie. To potężne, zwierzęce uczucie zazdrości. To zrozumiałe, ale nie jest zdrowe, nie jest użyteczne i na pewno nie uratuje waszego związku.

Na początek, jeśli wyobrażasz sobie wszystko, nie ma nic bardziej żrącego w związku niż pójście i złamanie zaufania drugiej osoby. Czy zostałbyś ze swoją dziewczyną, gdyby ciągle węszyła przez Twoje wiadomości, próbując dowiedzieć się, czy oszukujesz? Dlaczego miałaby wybaczyć taki ruch z twojej strony?

Jeśli cię zdradza, nie tylko pochyla się do swojego poziomu nieufności, nie naprawi rzeczy, ale także nie pozostawi cię z tak wysokim poziomem moralnym, na którym możesz stanąć.

To, co musisz zrobić, to usiąść ze swoją dziewczyną i omówić, gdzie jest twój związek. Prawda jest taka, że wygląda na to, że nie jesteście szczęśliwi. Gdybyś był, już dawno byś z nią porozmawiał o swoich obawach, zamiast pozwolić im się pogorszyć do tego momentu.

Powiązane: Znaki, które Cię zdradzają, ujawniają

Sytuacja w podróży, którą opisujesz, brzmi, jakby była trudna dla każdej pary. Brzmi to również tak, jakbyś uprawiał o wiele mniej (lub mniej namiętny) seks niż wcześniej, ponieważ z czasem utknąłeś w koleinie. To są rzeczy, którymi powinieneś się zająć, niezależnie od swoich podejrzeń.

Więc, oto co robisz: powiedz jej, że martwisz się o stan związku. Powiedz jej, że ostatnio nie układało ci się najlepiej, a teraz martwisz się, że nie jest z Tobą w pełni szczera. Poproś ją, żeby wyjaśniła Ci znaki, którymi się martwisz. Przyjdź do niej nie jako sędzia, ława przysięgłych i Kat, ale jako jej kochający chłopak. Zachowuj się tak, jakbyś miał nadzieję, że będzie zachowywała się, gdyby to ona się martwiła.

Powiązane: Oto jak oszukać swój związek

Znaki, które opisujesz, mogą oznaczać, że dochodzi do romansu, ale mogą też być czymś innym, albo zupełnie niczym. Jeśli sprawy były ostatnio tak trudne, że zastanawia się, czy naprawdę chce z Tobą zostać, wchodzenie w rozmowę z guns blazing nie sprawi, że będzie bardziej skłonna do tego.

Może cię zdradza, albo już to robiła, i ma poczucie winy. Choć można by pomyśleć, że ludzie wyciągnęli wnioski z każdego filmu i serialu w historii, takie rzeczy wciąż się zdarzają. Jeśli konfrontacja prowadzi tylko do jej podwajania się na zachowywanie się podejrzanie, a nie uznawanie ważności twoich uczuć, może nadszedł czas, aby przejść i znaleźć związek, w którym nie panikujesz o małych szczegółach każdego dnia.

Bycie w związku to coś więcej niż tylko nie zdradzanie partnera. Oznacza to również otwarcie i uczciwie komunikować się, poważnie traktując obawy partnera i robiąc wszystko, aby czuł się kochany i emocjonalnie Bezpieczny. Czy oszukuje, czy nie, jeśli nie może tego zrobić, zasługujesz na coś lepszego.

Możesz Też Kopać:

  • Pięć różnych poziomów oszukiwania, wyjaśnione
  • Pięć Argumentów Związku Każda Para Ma
  • Jak utrzymać długotrwały związek
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts