Najczęstsze Błędy Popełniane Przez Facetów Na Tinderze

Najczęstsze Błędy Popełniane Przez Facetów Na Tinderze

Najczęstsze Błędy Popełniane Przez Facetów Na Tinderze

Osiem błędów, których większość facetów nie zdaje sobie sprawy, że popełniają aplikacje randkowe

Aplikacje randkowe są wszechobecną cechą współczesnego życia romantycznego, ale nikt tak naprawdę nie daje Ci podręcznika zasad, jak prawidłowo z nich korzystać. Użytkownicy biorą do Tinder lub Bumble z podstawową ideą funkcjonalności aplikacji, ale nie mają pojęcia, jak zaprezentować się w najlepszym możliwym świetle i wchodzić w interakcję z ludźmi, których profile pojawiają się w ich kolejkach.

Nic więc dziwnego, że tak wielu mężczyzn używa Tinder, Bumble i innych aplikacji randkowych z wyboru. Od bycia nieodkrytym w ich przesuwaniu po prawej stronie do posiadania pustego BIOSu do niezdolności do przyjęcia odrzucenia na podbródku, większość mężczyzn potyka się przez proces i nie udaje im się sprawić, by działał na ich korzyść. Nie musi tak być: wszystkie najczęstsze błędy aplikacji randkowych można łatwo naprawić, ale najpierw musisz zrozumieć, co robisz źle. Tak więc, bez dalszych ceregieli, oto 8 sposobów korzystania z Tinder, Bumble, itp. wszystko źle:

1. Prawo Machając Bezkrytycznie

Wielu mężczyzn ma problemy z gromadzeniem dopasowań w aplikacjach randkowych, a jedną z błędnych strategii, której używają faceci, aby uzyskać jak najwięcej dopasowań, jest masowe przesuwanie w prawo profili użytkowników. W ten sposób przynajmniej gwarantujesz, że jeśli kobieta uderzyła w ciebie w prawo, nie” odrzucasz ” meczu, przesuwając w lewo. Jednak ta taktyka nie ma sensu, jeśli weźmiesz długoterminowy pogląd na cel korzystania z aplikacji randkowej, która nie polega tylko na gromadzeniu meczów, ale na gromadzeniu meczów z ludźmi, z którymi możesz chcieć nawiązać jakiś związek. Warto być przynajmniej trochę selektywnym — dobrą zasadą jest to, że jeśli nie chcesz iść na randkę z Użytkownikiem, nie przesuwaj palcem w prawo.

2. Nie Czyta BIOSu

Innym częstym błędem aplikacji randkowej, który popełniają Mężczyźni, jest nie czytanie BIOSu kobiet pojawiających się w kolejkach. Dość często mężczyźni przeglądają zdjęcia kobiety i podejmują decyzję na tej podstawie, co jest błędem z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, mówiąc prościej, osobowość ma znaczenie, i chociaż możesz uzyskać trochę wglądu w czyjąś osobowość ze zdjęć, ich biografia jest naprawdę najlepszym sposobem na zobaczenie, jak mądrzy, zabawni i przemyślani są. Po drugie, nie czytając bio, pozbawiasz się potencjalnych linii otwierających złoto: zadawanie pytania o coś, o czym wspomniała w swoim bio, jest prawie gwarantowanym sposobem na pozytywne rozpoczęcie rozmowy.

3. Słaba Selekcja Zdjęć

Ten powinien być oczywisty, ale mężczyźni są zaskakująco złe w wyborze zdjęć do swoich profili. Czasami będą zawierać tylko zdjęcia grupowe, co uniemożliwia użytkownikom określenie, które z nich jest faktycznie nimi, a innym razem będą miały tylko zdjęcia, na których mają okulary przeciwsłoneczne, co oznacza, że nikt nie może powiedzieć, jak wyglądają. Inni po prostu wybierają złe, niepochlebne ujęcia. Aby uniknąć tego błędu, najlepiej jest przesłać tyle zdjęć, ile pozwala na to aplikacja randkowa i zawierać szereg ujęć: indywidualne i z przyjaciółmi; zbliżenia twarzy i całego ciała; selfie i nie-selfie; i zdjęcia pokazujące Cię zaangażowanego w różne działania.

4. Mieć Kiepski Biogram, Albo Wcale

Wiemy, że sporządzenie biografii aplikacji randkowej to ciężka praca. Musisz destylować swoją celowość w mniej niż 500 słów i trafić w słodki punkt między byciem zbyt krótkim i gofrem bez końca o sobie. Nic więc dziwnego, że tak wielu mężczyzn zostawia sekcję” o Tobie ” pustą lub wypełnia ją banalnymi jednolinijkowymi tekstami (“jeśli nie wyglądasz jak na zdjęciach, kupujesz drinki, dopóki tego nie zrobisz” i tak dalej). Dobry bio może być różnicą między lewym lub prawym machnięciem, więc zdecydowanie musisz go mieć. Celuj między jednym a trzema zdaniami, które podsumowują Twoje najlepsze cechy i przekazują to, czego szukasz w kobiecie, w tak dowcipny i przemyślany sposób, jak możesz zebrać.

5. Zrobienie Rozmowy Seksualnej Zbyt Wcześnie

Nawet jeśli korzystasz z Tinder, Bumble lub innych aplikacji randkowych, aby znaleźć przypadkowe połączenia, nie wszyscy są w tej samej łodzi i możesz znaleźć się niezrównany lub zablokowany, jeśli podejdziesz zbyt silny po dopasowaniu. Ponownie, ten powinien być oczywisty, ale mnóstwo kobiet zgłasza otrzymywanie linii otwierających na Krzesiwie, takich jak ” Wielkie Cycki “lub” czy jesteś DTF?”. Bez smaku, niegrzeczne wiadomości, takie jak te, zawodzą w tak spektakularny sposób, aby zapewnić sobie zamierzony cel, jak można sobie wyobrazić, więc trzymaj się bardziej zdrowych otwieraczy: nawet jeśli okaże się, że oboje chcecie się spotkać, lepiej, aby wyszło to w bardziej organiczny sposób.

6. Bycie Zbyt Wybrednym

Na drugim końcu spektrum od facetów, którzy są ślepo przesuwając prawo jak nie ma jutra są te, które są zbyt wybredny, jeśli chodzi o potencjalnych dat. Są to faceci, którzy machają jakby byli trudni do zadowolić modelowanie skautów, z BIOSem, który czyta się jak wymagające listy życzeń o kobiecych cechach, np. ” powinieneś być sprawny ,mądry i zdolny do prowadzenia rozmowy. Brak filtrów dla psów i autoportretów w lustrze. Wolę Rude.”Kobieta Twoich marzeń może po prostu znaleźć filtr dla psów zabawny, więc unikaj zbyt wąskiego polowania na randki i miej otwarty umysł i opcje.

7. Pozwalając, Aby Rozmowa Straciła Rozmach

Nawet jeśli dopasowałeś się do kogoś fajnego i masz świetną linię otwierającą, nadal łatwo jest stracić rozmowę, jeśli nie jesteś ostrożny. Nie zadając pytań o swój mecz lub wychodząc poza codzienność, ” jak minął ci dzień?”poziom small talk prawdopodobnie oznacza, że stracisz jej zainteresowanie. Należy pamiętać, że kobiety mają tendencję do naliczania meczów łatwiej niż mężczyźni, i mają skrzynki pełne mężczyzn wysyłających różne wiadomości, takie jak: “Hej! Jak się masz?”i” jak Ci minął dzień?”, więc staraj się wyróżniać, angażując, zadając przemyślane pytania i umieszczając datę na stole w odpowiednim momencie.

Podobne: jak rozmawiać z kobietami na krześle, wyjaśnione

8. Nie Wiedząc, Kiedy To Nazwać Dniem

Każda kobieta ma historię o tym, że traci zainteresowanie facetem na Tinderze lub Bumble tylko po to, aby zobaczyć, jak jej Skrzynka pocztowa wypełnia się daremnymi próbami ponownego rozpoczęcia rozmowy-a potem kolejna, i kolejna, I, O Boże, kolejna — nawet jeśli już dawno przestała odpowiadać. “Hej!”s into The void nie zmieni jej zdania, więc jeśli twój mecz przestał Ci odpowiadać, ruszaj z gracją. Być może myślałeś, że rozmowa idzie dobrze lub być zakłopotany, że ona nagle zjawa cię, ale niestety, że jest częścią życia randki, i nie ma nic, co można zrobić z tym wyjątkiem przejść do następnego, bardziej entuzjastyczny mecz. Nie trać więcej czasu.

Łatwo jest popełnić te typowe błędy 8 w aplikacjach randkowych i możesz czuć się winny lub wstydzić się angażowania się w niektóre z nich samodzielnie. Nie martw się jednak o to zbytnio: na szczęście istnieje prosta poprawka dla każdego z nich, a teraz, gdy już o nich wiesz, możesz być pewien, że następnym razem, gdy zaczniesz przesuwać, zrobisz wszystko, co w twojej mocy. Unikaj tych typowych pułapek, a w mgnieniu oka będziesz zbierać mecze i daty.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts