Najlepsze Dojrzałe Serwisy Randkowe Online

Najlepsze Dojrzałe Serwisy Randkowe Online

Najlepsze Dojrzałe Serwisy Randkowe Online

Prezentując Najlepsze Dojrzałe Serwisy Randkowe, Aby Znaleźć Kogoś W Twoim Wieku

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Randki Online nie jest zarezerwowany dla tak zwanej Kultury hookup millenialsów, którzy chcą szybko przesuwać i zdobywać punkty. Oczywiście, istnieją aplikacje do tego celu, ale większość legalnych witryn randkowych online faktycznie dopasowuje Cię do innych interakcji, od przyjaźni po małżeństwo, w szczególności w oparciu o to, kim jesteś, niezależnie od wieku i wielu innych trywialnych czynników. Jeśli jesteś nowy w randkach online, lub nadal próbuje owinąć głowę wokół idei spotkania kogoś w celach romantycznych w Internecie, pewny: serwisy randkowe są zaprojektowane tak, aby spotkanie innych jesteś kompatybilny z łatwe, a nawet zabawne — więc można zatrzymać wszystko, że martwiąc się, że nigdy nie znajdziesz kogoś w swoim wieku.

Nigdy nie jesteś za stary, aby dołączyć do serwisu randkowego, a jeśli byłeś poza grą randkową przez jakiś czas, wkrótce odkryjesz, że serwisy randkowe online są prawie cyfrowym odpowiednikiem tego jednego super-społecznego przyjaciela swata, którego zawsze chciałeś mieć. Zachowaj otwarty umysł i silny kręgosłup, a prawdopodobnie znajdziesz kogoś wyjątkowego wcześniej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe. Aby rozpocząć, przejrzyj naszą listę najlepszych witryn randkowych online odpowiednich dla seniorów lub “dojrzałych” tłumu.

Mecz

Na szczycie naszej listy znajduje się Match, jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych i nie bez powodu: po prostu działa. Ta zaufana strona stale znajduje nowe i lepsze sposoby dopasowania się do ciebie, wraz z aktualizacjami algorytmów i stale rosnącą listą sposobów interakcji z innymi. Każdego dnia otrzymujesz starannie dobrany wybór najlepszych dopasowań w oparciu o ustawione preferencje randkowe, a także o twoje zachowanie w witrynie, takie jak typy profili, z którymi masz tendencję do interakcji. Możesz również przeprowadzać różne wyszukiwania, filtrując wszystko, od religii po kolor oczu, lub grać w szybką grę dopasowującą, aby spotkać innych w bardziej szybki sposób.
 
Główny serwis randkowy ma tendencję do mieszania swoich kampanii marketingowych, ale na ogół pokazują niektóre z fenomenalnych statystyk, które zbudował mecz, takich jak serwis randkowy, który prowadzi do większości drugich dat i serwis randkowy, który prowadzi do większości małżeństw. Nie są to naprawdę zaskakujące, ponieważ Match może pochwalić się dużą, wszechstronną bazą użytkowników i wystarczającą ilością lat w branży, aby wiedzieć, jak udane Mecze się odbywają. Co najlepsze, jest to strona dla osób w każdym wieku. Solidne 82% członków jest w wieku 30 lub starszych, z 52% w przedziale wiekowym od 30 do 45, a 30% w wieku 50 i starszych (co jest w rzeczywistości najszybciej rozwijającą się demografią witryny).
 
Spróbuj Match.com za $42.99 na 1 miesiąc
Czytaj całość Match.com przegląd
 

eHarmony


Pomimo powszechnych nieporozumień, Eharmony nie jest religijnym serwisem randkowym. Raczej jest to jeden z najdłużej działających serwisów randkowych w Internecie. Rozpoczęła się z szalenie udanym, bardzo szczegółowym systemem dopasowywania składającym się z szerokiej gamy pytań, z których nadal korzysta. Strona sprawia, że twoje doświadczenie randkowe jest niezwykle spersonalizowane, z profilami, które wyglądają bardziej jak kolorowe, ekspresyjne albumy z twojego życia, po delikatne przypomnienia o utrzymujących się potencjalnych meczach.
 
EHarmony sprawia, że czujesz, że masz osobisty system losujący na każdym kroku podróży, trzymając rękę przez każdy kamień milowy, od przesłania zdjęcia profilowego po sugestie, co przekazać innym. Posiada nawet wyspecjalizowany system przesyłania wiadomości, który pozwala zadawać potencjalne pytania dotyczące meczów, a następnie odpowiadać na niektóre z nich, zanim przejdziesz od razu do fazy bezpośredniego przesyłania wiadomości. Serwis randkowy pokazuje tylko ograniczoną liczbę meczów dziennie, i chociaż może to zniechęcić niektórych młodych ludzi, którzy chcą przeszukać całą witrynę, aby znaleźć kogoś, kto utrzyma Ciepłe Łóżko, w ten sposób eHarmony zachęca do zwrócenia większej uwagi i poświęcenia większej uwagi meczom, które masz przed sobą. Jest rzeczą oczywistą, że ta strona jest najlepsza dla singli szukających poważnych, znaczących lub “długoterminowych” związków.
 
Wypróbuj eHarmony za $ 40.95 miesięcznie
Przeczytaj naszą pełną recenzję eHarmony
 

Elite Singles

Jeśli twoje życie zawodowe przez lata trzymało Cię jako zakładnika od Twojego osobistego, poczujesz się jak w domu na Elite Singles. Strona jest przeznaczona dla zapracowanych profesjonalistów, którzy chcą znaleźć kogoś wyjątkowego, ale po prostu nie mają czasu na pobieranie i pracę przez dziesiątki aplikacji randkowych. Z tego powodu strona przyciąga podobnie myślących singli, którzy są w większości wyrafinowanymi, uznanymi profesjonalistami. Jest to strona, gdzie pierwsza randka jest bardziej prawdopodobne, aby być w restauracji dla smakoszy, a nie stoisko z hot dogiem, ponieważ jest wypełniona członków, którzy wiedzą, jak dbać o siebie i traktować innych z podobnym szacunkiem.
 
Serwis randkowy dopasowuje cię w oparciu o 29 unikalnych cech charakteru i oferuje obszernie szczegółowe profile, dzięki czemu dokładnie wiesz, w co się pakujesz, zanim podejmiesz jakiekolwiek zaangażowanie czasowe dla innej osoby. Jest to również Witryna, która sprawia, że bezpieczeństwo jest priorytetem, ponieważ jest wypełniona imponującą ilością funkcji prywatności, filtrowania i weryfikacji. Jeśli uważasz się za wybitnego profesjonalistę, nie będziesz sam. Najnowsze statystyki pokazują, że około 82% elitarnych pojedynczych członków posiada stopnie uniwersyteckie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy cenią swój czas i karierę i chcą mieć pewność, że otrzymają śmietankę w swoim życiu randkowym online dzięki wysokiej jakości dopasowaniom opartym na danych.
 
Wypróbuj Elite Singles za $ 29.98 miesięcznie
Przeczytaj naszą pełną recenzję Elite Singles
 

Senior Friend Finder

Senior Friend Finder jest częścią ogromnej sieci witryn Friend Finder i jest specjalnie zaprojektowany dla bardziej dojrzałych randkowiczów online. Ponieważ jest częścią sieci Friend Finder, strona ma ogromną pulę użytkowników, którzy są bardzo aktywni i ekstrawertyczni, przynajmniej pod względem swojej cyfrowej obecności. Nie zajmie ci dużo czasu, aby zacząć wysyłać e-maile lub rozmawiać tam iz powrotem z jednym lub wieloma innymi członkami. Dzięki prostemu wyszukiwaniu możesz wymyślić tysiące profili do przeglądania, dając pozornie nieograniczone opcje i pozwalając swojemu doświadczeniu randkowemu na pokonanie jednej z wielu dróg. Witryna ciężko pracuje, aby upewnić się, że widzisz wszystkich, z którymi potencjalnie możesz się dopasować, podkreślając ponad 30 wybranych meczów dziennie, co jest znacznie więcej niż typowa Liczba dla dowolnego serwisu randkowego online.
 
Możesz łatwo czatować lub wysyłać e-maile innym, lub jeśli masowa komunikacja jest bardziej do Twoich potrzeb, możesz dołączyć do jednego z różnych czatów lub wyrazić siebie za pośrednictwem dowolnej liczby publicznych tablic wiadomości. Bez względu na to, jak znajdziesz swoje potencjalne mecze, zawsze masz wiele opcji, jeśli chodzi o to, jak zrobić pierwsze wrażenie poza tylko bezpośrednią komunikację, z opcjami takimi jak wysyłanie mrugnięcia lub dodawanie członków do listy ulubionych, która jest w zasadzie Twoją listą ulubionych. Strona jest darmowa w użyciu i przeglądaniu profili, ale będziesz chciał kupić członkostwo, aby naprawdę uzyskać jak największy zwrot z twojego czasu.
 
Wypróbuj Senior Friend Finder za $19.99 na 1 miesiąc
Przeczytaj naszą pełną recenzję Senior Friend Finder  
 

Spotkania Seniorów

Jeśli jesteś w tłumie 50 i więcej osób, Senior People Meet to twoje źródło informacji na temat szukania singli w twoim wieku, którzy chcą dodać romantyzmu do swojego życia. Strona ma niezwykle łatwy w użyciu interfejs w połączeniu z równie prostym procesem rejestracji. Zacznij od łatwego kwestionariusza wielokrotnego wyboru, który aktywuje DARMOWY profil użytkownika i od razu możesz zacząć przeglądać. Prostota i łatwość są podstawą spotkań seniorów, przyczyniając się do ich sukcesu i popularności.
 
Serwis randkowy wykonuje dodatkowy krok, aby zweryfikować zdjęcia profilowe (zazwyczaj 24-godzinny proces), aby upewnić się, że Członkowie, z którymi nawiązujesz interakcję, są zweryfikowani, a zdjęcia, które widzisz na stronie, są zgodne ze standardami witryny. Chociaż może to potrwać trochę dłużej, aby faktycznie wyświetlić na stronie, masz swobodę w pełni pokazać, kim jesteś, jakie są Twoje hobby i jak żyjesz swoim codziennym życiem z możliwością przesłania do 30 zdjęć profilowych wraz z opcjonalnym wprowadzeniem wideo (ponieważ w końcu niektórzy ludzie po prostu wyrażają się lepiej na filmie niż na statycznych zdjęciach). Wreszcie, witryna daje możliwość, aby Twój profil był widoczny tylko dla członków, którzy spełniają określone kryteria i dyskretnie powiadomi Cię, gdy inni użytkownicy sprawdzą twój profil.
 
Wypróbuj Senior people Meet za $23.99 na 1 miesiąc
Przeczytaj naszą pełną recenzję Senior People Meet
 

OurTime


Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć swój związek na zasadzie pen-pal, szukasz partnera w podróży, czy chcesz wskoczyć w poważny związek, nasz czas jest tam, aby spełnić wszystkie twoje potrzeby, a następnie niektóre. Serwis randkowy daje Ci swobodę przeglądania całej bazy użytkowników, a ponadto każdego dnia prezentuje starannie dobrane mecze. Profile są wystarczająco dokładne, aby dostarczyć wszystkie istotne informacje, które musisz wiedzieć o kimś z góry, nie będąc tak długo, że są jak czytanie powieści.
 
Ten serwis randkowy dla seniorów przeznaczony jest dla osób z grupy demograficznej 50 i starszej oraz zbudował dużą bazę członków osób w podobnym wieku. Witryna zawiera długą listę opcji wykazywania zainteresowania, w tym wysyłanie e-maili, czatowanie, dyskretne łączenie się za pomocą wiadomości tekstowych lub telefonu, wysyłanie cyfrowych prezentów, dodawanie innych do ulubionych i wysyłanie flirtów. Aby nie dać się przytłoczyć, serwis randkowy wygodnie śledzi wszystkich członków, których wykazałeś zainteresowanie, a także pozwala Ci zobaczyć listę innych, którzy okazali zainteresowanie tobą. Istnieje również poręczna opcja Promuj mnie, która pozwala na umieszczenie swojego profilu w górnej części wyników wyszukiwania przez pełne 60 minut na te czasy, o których wiesz, że będziesz miał pełną godzinę na spędzenie na stronie i chcesz w pełni wykorzystać swój czas tam.
 
Wypróbuj OurTime za $29.95 na 1 miesiąc
Przeczytaj całą naszą recenzję OurTime
 

Love Again

Jak sama nazwa wskazuje, Love Again jest stworzony dla tych, którzy szukają swojej drugiej, trzeciej, czwartej lub po prostu następnej szansy na miłość. Jest idealny dla tych, którzy chcą zostać przyjaciółmi, a następnie kochankami, lub tych, którzy chcą wskoczyć z powrotem do miłosnej gry miłosnej. Nowo zaprojektowana strona ma uproszczony interfejs i jest niezwykle łatwa w użyciu dla początkujących i doświadczonych daterów online.
 
Miłość ponownie przyciąga tych w średnim wieku, lub w przybliżeniu 40-i-starszy tłum, więc podczas gdy jest to serwis randkowy przeznaczony dla bardziej dojrzałych daterów, to nie tylko dla tych, którzy są w wieku “senior”, jak nasze społeczeństwo etykietuje je. Możesz wchodzić w interakcje z innymi w swoim własnym tempie, od bezpośrednich, ale przypadkowych mrugnięć po bardziej asertywne wiadomości błyskawiczne lub w bardziej naturalnie publicznych ustawieniach, takich jak czaty i fora. Jeśli Facebook jest aktywnym użytkownikiem, a nawet po prostu masz konto, serwis randkowy pozwala połączyć się z Facebookiem, aby łatwo podać więcej informacji o sobie i, podobnie, dowiedzieć się więcej informacji o innych, które widzisz. Jeśli prywatność jest problemem, nie musisz się martwić. Możesz kontrolować ilość informacji wyświetlanych publicznie i masz możliwość zablokowania wszystkich informacji, dopóki nie poznasz kogoś nieco lepiej.
 
Spróbuj Love Again za $24.99 na 1 miesiąc

Przeczytaj naszą pełną recenzję Love Again

Zoosk

Łatwy do nauczenia i użycia interfejs Zoosk przyciąga użytkowników w każdym wieku i środowisku do witryny. Jest to z łatwością jeden z najbardziej uproszczonych serwisów randkowych, ale podejście bez rozpraszania uwagi rezonuje z użytkownikami, ponieważ nadal rośnie, obecnie oferując ponad 8 milionów zweryfikowanych zdjęć i wspierając transmisję ponad 3 milionów wiadomości dziennie. Wszystko, od procesu rejestracji do sposobu, w jaki odkrywasz innych, jest zauważalnie łatwiejsze w porównaniu do większości innych witryn randkowych online, w wyniku czego sprzyja niskiemu, wyluzowanemu środowisku. Ten ustalony, główny serwis randkowy pomaga doskonalić się na jednym profilu naraz, podobnie jak eHarmony, dzięki czemu możesz go używać we własnym tempie, co jest miłą zmianą w porównaniu z wieloma aplikacjami przesuwającymi, które zachęcają do szybkich decyzji. Jeśli jesteś w wychodzącym nastroju, strona oferuje różne sposoby “promowania” siebie do dużych grup potencjalnych meczów na raz, więc nigdy nie wydaje się, że marnujesz czas. Z drugiej strony, jeśli wolisz grać w długą grę, zawsze masz możliwość usiąść i pozwolić witrynie wykonać ciężką pracę, dostarczając ręcznie dobrane mecze za pomocą stale ulepszającego mechanizmu dobierania graczy. To, co naprawdę odróżnia Zoosk od innych popularnych serwisów randkowych, to przyjazna, akceptująca atmosfera, którą tworzy, znacznie bardziej przypomina zwykłą sieć społecznościową niż pełny serwis randkowy. Przy każdej presji randkowej online pozostawionej na odwrocie, Zoosk naprawdę pozwala Ci czuć się bezpiecznie wyrażając tyle siebie, ile czujesz się otwarty na dzielenie się.
 
Wypróbuj Zoosk za $ 29.95 miesięcznie
Przeczytaj naszą pełną recenzję Zoosk 

Najlepsze serwisy randkowe online biorą pod uwagę czynniki, takie jak wiek, stan cywilny, obowiązki rodzicielskie i inne. Bardziej legalne strony, takie jak te, zajmują trochę (niewiele, ale trochę) czasu i wysiłku, ale wymagając trochę mocy mózgu, zniechęcają również młodszych, przypadkowych tłumów i przyciągają bardziej dojrzałych odbiorców, którzy chcą spotkać się z innymi w celu nawiązania znaczących przyjaźni, przypadkowych randek, związków i małżeństwa.

Dopasowują Cię na podstawie kryteriów, które wprowadzasz o sobie, wraz z cechami, których szukasz u innych, i używają specjalistycznych algorytmów, aby zapewnić interakcję z członkami, których szukasz lub z którymi najprawdopodobniej jesteś kompatybilny. Nie martw się, nie zostaniesz dopasowany do 18-latka na stronie, o ile wykonasz proste kroki rejestracji, które pozwalają wprowadzić żądany przedział wiekowy. Nie musisz się też martwić, że nigdy nie znajdziesz kogoś w twoim wieku.

Spójrzmy na fakty. W latach 2013-2015 korzystanie z internetowych aplikacji randkowych wzrosło o prawie dwie trzecie dla osób w wieku od 45 do 54 lat i prawie podwoiło się w wieku od 56 do 64 lat. Jeśli jesteś na młodszym końcu, ale nadal uważają się za dojrzałego dater, nie martw się. Badania wykazały, że 21 procent singli w wieku od 35 do 44 lat korzysta z internetowych aplikacji randkowych, podobnie jak 21 procent singli w wieku od 25 do 34 lat. Więc bez względu na twój wiek (lub orientację seksualną lub stan cywilny), istnieją single na popularnych i niszowych serwisach randkowych dla seniorów szukających innych w Twoim przedziale wiekowym. W rzeczywistości wiek nie jest już tak dużym problemem. Żyjemy w kulturze, która osiada później i często robi to więcej niż raz. Nie ma znaczenia, czy jesteś singlem w wieku 45 lat, ani nie ma znaczenia, czy szukasz trzeciego małżeństwa. Nic nie jest czarno-białe już, zwłaszcza jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju niewypowiedziane “Zasady” randki online.

Ale są pewne rzeczy, o których należy pamiętać, gdy korzystasz z internetowego serwisu randkowego dla rzeczywistych (lub dojrzałych) randek online. Pamiętaj, że życie przyspiesza się w cyfrowym świecie, więc podczas gdy piętnaście lat temu mogłeś czekać trzy dni po dacie przed telefonem, w dzisiejszych czasach tekst przed udaniem się do łóżka po dacie jest całkowicie normalny, jeśli nie oczekuje.

Masz też więcej opcji, niż prawdopodobnie jesteś przyzwyczajony, co może prowadzić niektórych ludzi w dół śliskiej, autodestrukcyjnej ścieżki odrzucenia innych w poszukiwaniu tego “idealnego” dopasowania. Oczywiście zasługujesz na ten, który sprawia, że twoje serce pomija bicie, ale pamiętaj, że nikt nie jest doskonały, a randki online mogą sprawić, że będzie się wydawać, że w morzu są niekończące się ryby, najlepiej jest dać tym, których naprawdę interesuje lub przyciąga do uczciwej szansy. Z drugiej strony, nie można wziąć wczesne zachowanie etapie randki zbyt osobiście. Jesteś zarówno na internetowych aplikacji randkowych, co oznacza, że jesteś zarówno aktywnie randki, co z kolei oznacza, tak, ona jest prawdopodobnie w trakcie rozmowy z innymi mężczyznami w jej życiu, podczas gdy ona jest na randce z tobą-tylko mam nadzieję, że nie, gdy ona nie jest na tej randce. Będziesz chciał zawsze traktować innych z szacunkiem, więc dzieje się w aplikacji randkowej, gdy na randce jest raczej źle, ale znajdziesz największą satysfakcję, jeśli możesz nauczyć się lekceważyć sprawy i nie oczekiwać zbyt dużego zaangażowania z góry.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jak uzyskać rozwód
Read More

Jak uzyskać rozwód

Jak uzyskać rozwód Co zrobić, gdy małżeństwo się nie układa Lindsay Tigar 11 czerwca 2019 Podziel się RedTube…