Then & Now: 20 lat randek, Witryn, Aplikacji i zasad

Para spędza czas patrząc na telefon na kanapie

Then & Now: 20 lat randek, Witryn, Aplikacji i zasad

AskMen kończy 20 lat: spojrzenie wstecz na ewolucję randek i związków

Podobnie jak w przypadku wielu różnych rzeczy w naszym życiu, okres 20 lat z pewnością przyniesie znaczące zmiany. I w żadnym momencie nie wydaje się to bardziej prawdziwe niż teraz, w dzisiejszych czasach cyfrowych, kiedy zmiany są tak stałe, że czasami trudno jest się z nimi trzymać.

Powiązane: Najlepsze Serwisy Randkowe Online

Na dobre i na złe, randki jest jednym z tych integralnych aspektów naszego życia, które jest stale dotykane przez zmiany, zwłaszcza, że strona internetowa rzeczy znalazła się na czele w ciągu ostatnich 15 lat lub tak. Ale gdy wszystko się zmieniło, AskMen był tutaj, pomagając Ci przejść przez każdy krok.

Dlatego, ponieważ witryna obchodzi w tym miesiącu 20-LECIE, chcieliśmy przyjrzeć się, jak daleko zaszły rzeczy od końca lat 90. poniżej znajduje się migawka tego, gdzie byliśmy, a także gdzie jesteśmy teraz.


Spotkanie Z Kimś, Wtedy I Teraz


Wtedy — Masz dwie solidne opcje: wyjdź tam i bądź towarzyski, lub poproś znajomych, aby umówili cię z kimś, kogo znają. Jeśli idziesz na trasę randki w ciemno, dosłownie idziesz w ciemno; nie ma sposobu, aby sprawdzić tę osobę wcześniej, chyba że twój kumpel fizycznie daje Ci ich zdjęcie. Powodzenia!
Teraz — Facebook, Instagram, eHarmony, Match … lista jest długa. Śmiało i wsuń się do tych DMs, zanim ktoś cię do tego pobije.

Wtedy — Dowiedz się, co możesz od przyjaciół i przyjaciół znajomych. Zdaj sobie sprawę, że wszystkie informacje były błędne, gdy spotykasz się twarzą w twarz.
Teraz — Jesteś szpiegiem w mediach społecznościowych. Sprawdź ich Facebooka (mają, prawda?), ich Twitter, Insta, Pinterest, a może nawet LinkedIn. Tylko niechcący nie Polub zdjęcia sprzed dwóch lat, bo będziesz wyglądać jak wielki dziwak.


Kontakt z potencjalnym Bae, wtedy i teraz


Wtedy — Jasne, telefony komórkowe są w pobliżu, ale kto w ogóle je ma? Będziesz dzwonić na stacjonarny telefon stacjonarny ze spiralnym przewodem, który uwielbia się zaplątać. Odpowiedzą wszyscy, z wyjątkiem osoby, do której próbujesz dotrzeć. Będziesz musiał zostawić komuś wiadomość, ale niestety nie ma prawdziwej gwarancji, że kiedykolwiek dotrze ona do uszu.
Teraz — Nie jesteś jaskiniowcem … napisz do nich. Użyj kilka Emotikon, gdy jesteś na to.

Wtedy — Być może dodałeś je do swoich kontaktów na aim lub MSN Messenger. Może Ci się poszczęści i złapiesz ich wpisanych do dial-up, a może ich mała ikona powie Ci, że wyjechali z tandetną, wypełnioną tekstami wiadomością. Tak czy inaczej, stąpaj ostrożnie: zawsze istnieje możliwość, że zostaniesz trollowany przez ich młodszego brata.
Teraz — Poprowadź Snapchata, bo dzięki temu wiesz, że jest prawdziwy. Naprawdę, to proste: nie musisz już nawet rozmawiać. Po prostu weź artystyczne selfie, narysuj większość twarzy, Wstaw samo-deprecjonujący, ale zabawny komunikat o tym, jak brzydki jesteś, i wyślij to dziecko na wesoły sposób.


Staje Się Twoim Najlepszym” Romantycznym ” Sobą, Wtedy I Teraz


Wtedy — Stań w kolejce do lokalnego sklepu spożywczego lub apteki i udawaj, że nie patrzysz na błyszczące okładki magazynów dla kobiet, które obiecują nauczyć cię “najgorętszych sztuczek seksualnych, których musisz spróbować.”Przemycić rzut oka na niektóre artykuły, psychicznie wziąć quiz relacji, a następnie wewnętrznie świrować po tym, jak dowiedział się, że robisz to wszystko źle.
Teraz — Artykuły migrowały online i pomnożyły się tysiąc razy, jeśli nie więcej. Podróż do najciemniejszych zakątków Internetu. Dowiedz się wszystkiego i wszystkiego … tylko upewnij się, że nie patrzysz na to na swoim komputerze w pracy. Mogą to namierzyć.


Wspólne Spędzanie Czasu, Wtedy I Teraz


Wtedy — Plan cute daty często, czy to dzieje się na lody, widząc film, lub grając w mini-golfa. Spędzać czas w centrum handlowym, bo w tym momencie, to nadal jest rzecz. Pikniki w parku są również popularne, podobnie jak jazda na rolkach lub długa, spokojna wędrówka (ale tak naprawdę).
Teraz — Czy oglądanie “Stranger Things” z trwale zamkniętymi zasłonami blackout liczy się jako słodka randka?

Wtedy — Zostań aż do bezbożnej godziny rozmawiając przez telefon o życiu, swoich nadziejach i marzeniach, co jadłeś na obiad, co robisz w następny weekend, żalach, lękach i najbardziej żenujących chwilach-wszelkie tematy pod słońcem. Obudź się następnego ranka, odbiornik nadal w ręku, sygnał zajęty stale uderzając w ucho.
Teraz — Zasypiają bez odpowiedzi na SMS-y na dobranoc. Obudzić się następnego ranka do zjadliwej diatribe o swoich cechach, nie tylko jako partner, ale także jako człowiek. Alternatywnie, uzyskać hit z ciszy radiowej na pierwszą połowę dnia. To dla Ciebie w 2019 roku.

Wtedy — Piszcie sobie słodkie wiadomości na karteczkach, zostawiając je w miejscach, w których mogą się znaleźć. Autor pełne listy miłosne dzielenie się lub wzmacnianie swoich prawdziwych uczuć. Stwórz idealną playlistę wypełnioną utworami takimi jak Savage Garden i Backstreet Boys, Nagraj utwory na płytę CD, Stwórz własną okładkę i rozkoszuj się wyrazem ich twarzy, gdy im ją dasz.
Teraz — Tekst do siebie za pomocą niekompletnych zdań posypane dużą ilością serc mrugające buzie kissy i emotikony bakłażana. Jak inaczej przekazałbyś wiadomość. A przy okazji, co to do cholery jest CD? Udostępnij link na YouTube do najnowszego bangera Lizzo.


Wywołanie Kończy Działanie, Wtedy I Teraz


Wtedy — Bądź mężczyzną i przerwij to osobiście, albo przestań odbierać telefon. Twoja decyzja.
Teraz — Bądź mężczyzną i przerwij to osobiście, albo przestań odbierać telefon. Facebook, Instagram, Tinder, ignoruj ich zdjęcia lub Zarejestruj się, aby polecieć na Marsa z Elonem Muskiem.

W 2019 roku twoje wybory są nieograniczone.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe
  • Co warto wiedzieć o randkach Online
  • Jak zrobić Randki Online Praca dla Ciebie
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts