Jak Technologia Zmieniła Randki

Jak Technologia Zmieniła Randki

Siedem Sposobów Technologia Nieodwracalnie Zmienił Sposób, W Jaki Data

Dawno, dawno temu ludzie poznali miłość swojego życia w barach (i nie mam na myśli przesuwania na Tinderze w barach). Wtedy, jeśli wszystko się udało, zamiast polegać na sztucznej inteligencji, trzeba było porozmawiać z innym człowiekiem, aby zarezerwować nocną kolację. Możesz żyć całe życie, nie oglądając ślubnych zdjęć swojej byłej. Ale z drugiej strony, jeśli możesz wysiąść tylko przebrany za klauna w otoczeniu Seksu Grupowego, dziś jest do tego aplikacja. Od stron z fetyszami po twoją nową dziewczynę Alexę, oto siedem sposobów, w jakie technologia zmieniła randki na zawsze.

Wszyscy zostaliśmy mistrzami detektywów.

Dawno, dawno temu, osoba cieszyłaby się romansem bez większych szans na odkrycie od żony lub męża. Nie opowiadam się za oszukiwaniem, mówię tylko, że w czasach, w których Donald Trump prawdopodobnie próbuje przywrócić Amerykę, łatwiej było mieć kochankę (i niezależnie od męskiej wersji kochanki — nie sądzę, że istnieje, co jest bzdurą). Gdybyś oszukiwał i powiedział swojej żonie, chyba że już zna tę kobietę, musiałaby otworzyć książkę telefoniczną, wsiąść do samochodu i popracować nad nogą, żeby zobaczyć, jak wygląda ten cudzołożnik. Teraz, dzięki mediom społecznościowym, jeśli ktoś nas zdradzi, nie tylko dowiemy się, jak się nazywa i jak wygląda, ale także co nosił na Halloween w college ‘ u, żenujące zespoły, które lubili na Facebooku, a także drugie imiona rodziców. Więc nie masz romansu, chyba że jesteś gotowy wrócić do domu do żony i zapytać: “poważnie? Spałeś z kimś o imieniu Becky z New Jersey, kto ma jebany nagłówek na Facebooku, to Leniwiec?”Nie musisz oszukiwać, ani być oszukiwanym, aby tego doświadczyć. Jaki jest kolor włosów nowego płomienia twojej byłej? Czym się zajmują? Znasz odpowiedź, Przyznaj się.

Nic Ci nie ujdzie na sucho

Podczas gdy media społecznościowe same w sobie łączą ludzi, może to również prowadzić do upadku wszelkich relacji. Oczywiście, czasami media społecznościowe mogą być użytecznym narzędziem do działania jako detektyw. Jeśli ktoś cię zdradza i naraża na szwank twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne, daję ci pełną zgodę na bycie detektywem na jego tyłku.

Jednak dzięki portalom społecznościowym małe rzeczy, które nic nie znaczą, mogą wyglądać jak coś. Na przykład, powiedzmy, że robisz kupę. Podczas gdy ty popping, jesteś przewijania Instagram, i lubić zdjęcie po zdjęciu, nie dając mu dużo myśli. Powiedziałeś swojej dziewczynie, że do niej zadzwonisz, ale nie jesteś w tej chwili, bo srasz. Ale w międzyczasie, jest u siebie, wkurzona, że jeszcze nie zadzwoniłeś, ale udało Ci się polubić pięć zdjęć z rzędu Twojej seksownej byłej studentki. Twoje działania były nieszkodliwe, ale z jej perspektywy, wolałeś lubić zdjęcie byłej, niż dzwonić do niej. Albo wychodzisz z przyjaciółmi na drinka i rozmawiasz z kimś płci przeciwnej. Ktoś z twojej grupy przyjaciół Snapchats chwili, a teraz jesteś w Internecie ” flirtuje z inną dziewczyną.”Z życiem i naszymi działaniami, teraz w zasadzie transmitowanymi na żywo, nic nie ujdzie ci na sucho-nawet jeśli nie robisz nic złego.

Możesz Spełnić Swoje Fantazje Seksualne

Do tej pory głównie omówiliśmy pewne upadki tego, jak technologia zmieniła randki na zawsze. Porozmawiajmy teraz o dobrych rzeczach. Dzięki aplikacjom Typu hook-up, takim jak Tinder i Grindr, oraz specyficznym dla kink, takim jak Feeld, łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć kogoś, kto podziela twoje seksualne fantazje i pragnienia. I oczywiście jest FetLife, perwersyjna sieć społecznościowa z tysiącami grup dla każdego załamania i fantazji, jakie można sobie wyobrazić. Takie strony internetowe nie tylko umożliwiają poznawanie ludzi, z którymi można się umówić, ale często hostują oferty imprez kink i zabaw (seksu) w Twojej okolicy. Tak więc, jeśli masz Fetysz stóp, ale byłeś zdenerwowany, jak znaleźć sposób, aby działać bez osądzania, nie bój się. Wejdź do Internetu, dołącz do FetLife i pobierz Feeld, a będziesz rozmawiać z kimś, kto podziela twoje seksualne pragnienia, bez względu na to, jak niszowe, w krótkim czasie.

Możesz Umawiać Się Z Kanapy

Zawsze powtarzam, że Tinder to Tetris naszego pokolenia. Tak, Tak, możesz go użyć do randkowania i zaliczenia. Ale można również użyć go po prostu przesunąć palcem, bardziej jak gry wideo. A jeśli zdarzy ci się dotknąć kogoś, kto cię cofnie, tym lepiej. Ale najlepsza część o aplikacjach randkowych, takich jak Tinder? To dosłownie jak zakupy online dla seksu. Zamiast brać prysznic, golić się i ubierać, aby bawić się w barze, możesz podrywać ludzi, oglądając powtórki w piżamie na kanapie. To złota era randkowania dla introwertyków.

Terminy Można Zaplanować Z Kanapy

Poznałeś kogoś, kogo lubisz dzięki technologii? Wraz z aplikacjami randkowymi mamy teraz aktywowaną głosem sztuczną inteligencję, taką jak Siri i Alexa. Zamiast odebrać telefon i dokonać rezerwacji, wszystko co musisz zrobić, to powiedzieć, ” Alexa, co to jest Ramen place w centrum miasta Lubię? Zrób mi rezerwację dla dwojga w piątek o 20: 00 i bum, twoja dziewczyna-robot przygotuje plany dla Ciebie i Twojej ludzkiej dziewczyny. Kiedy wrócisz z ramen, poproś Alexę, aby umieściła Seks playlistę. Jedynym ryzykiem jest to, że Twoja ludzka dziewczyna może być zazdrosna o twoją dziewczynę robota.

Ludzie używają barów do picia z przyjaciółmi

Nieoczekiwana zmiana randek spowodowana rozwojem technologii w aplikacjach randkowych wpływa na scenę w barze. Zauważyłeś ostatnio, że ludzie mniej się podrywają? Każdy używa swoich telefonów, żeby zaliczyć. Bar scena jest mniej miejsce, aby kupić komuś drinka, ale wziąć noc z dala od randki i rzeczywiście mieć piwo z kumplami. Tylko nie spędzaj całego czasu na telefonie.

Zawsze są inne opcje … w kieszeni

Teraz najbardziej brutalnie szczera prawda: dzięki technologii, takiej jak aplikacje randkowe, inne opcje nie są tylko fantazją w twojej głowie. Są one jednym kliknięciem. Nawet jeśli jesteśmy w ogólnie szczęśliwym związku, kiedy trafiamy na trudny okres, naprawdę kuszące, a nawet zrozumiałe, jest ponowne pobranie Tindera i zrobienie kilku przesunięć. Chcesz sobie przypomnieć, że jeśli twój związek spadnie na dno, są inne opcje. Chociaż może to być uspokajające, może być również niebezpieczne. Ponieważ czyjś profil Tinder to tylko zrzut ekranu tego, kim jest. Każda osoba na tam pochodzi z całą osobowość i zestaw problemów, prawdopodobnie jeszcze bardziej nie do zniesienia niż problemy obecnego partnera. Więc zawsze przesuwaj odpowiedzialnie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts