Najlepsze Fryzury Dla Azjatów

Najlepsze Fryzury Dla Azjatów

Najlepsze Fryzury Dla Azjatów

Najlepsze Fryzury Dla Azjatów

Pomimo tego, co myślisz, nie wszystkie włosy są sobie równe. Tak więc, jeśli chcesz stworzyć fryzurę, która będzie naprawdę pochlebna dla Twojego typu włosów, musisz wyjść poza to, co widzisz na sklepowych półkach — wiesz, produkty podzielone na kategorie dla włosów suchych, normalnych, cienkich i tłustych — i wziąć pod uwagę swoją rasę.

Dlaczego? Oczywiście nie ma żadnych cech, dotyczących włosów, które dotyczą wszystkich czarnych, białych i Azjatów, ale istnieją pewne ogólne różnice, które powinny mieć wpływ na Sposób pielęgnacji i stylizacji włosów. 

Jeśli chodzi o Azjatyckie fryzury dla mężczyzn, inspiracja jest trochę trudna do zdobycia. Podczas gdy Kpop (koreańska Muzyka pop) podbiła świat przez burzę, ich czołowi mężczyźni, z ich przesadnymi wyborami Mody i uwodzeniem-G-Dragon, mówimy do ciebie-zostaw trochę dla codziennego azjatyckiego kolesia do przyjęcia w swoim życiu. 

Dlatego zwróciliśmy się do słynnego nowojorskiego fryzjera i męskiego groomera Garretta Bryanta, aby uzyskać bardziej praktyczne wskazówki. 

Podobnie jak wszystkie inne rasy, Azjatyckie mają unikalne włosy, które stanowią unikalny zestaw wyzwań. Na początek” rzeczywista nić jest zazwyczaj mocniejsza i bardziej sprężysta, ale mniej porowata ” – mówi Bryant. “Dzięki temu produkt do stylizacji nie wchłania się zbyt dobrze i ma tendencję do osadzania się na naskórku.”Ponadto Azjatyckie włosy lubią również szturchać prosto z kierunku wzrostu, zamiast układać bardziej płasko i bliżej skóry głowy. To sprawia, że stylizacja jest jeszcze trudniejsza, a dla wielu facetów zaowocowała przerażającym wyglądem “jeżozwierza”. (Wygoogluj słowa “Azjatycki”, “włosy” i “jeżozwierz”, aby zobaczyć, co mam na myśli.) 

Jeśli chodzi o Oczyszczanie i kondycjonowanie, Bryant mówi, aby trzymać się ulubionej kombinacji, ale jeśli chodzi o stylizację, jest jeden produkt do włosów, który jest zwycięzcą w przypadku włosów azjatyckich: pomada do włosów Malin+Goetz. “Nie przetłuszcza się, ma matowe wykończenie i można go stosować na mokre lub suche włosy. Co ważniejsze, ułatwia kształtowanie włosów, ponieważ faktycznie wiąże pasma razem, w przeciwieństwie do żelu.”A używanie żelu, według Bryanta, jest najlepszym błędem stylizacji azjatyckich facetów: “zwykle ma alkohol, który wysusza włosy, a ostatecznie po prostu twardnieje. Dodatkowo nie ma wystarczającej wagi, którą musisz wyrzeźbić, tak jak lubisz. Wielu mężczyzn myli wagę z wytrzymałością.”

Jeśli chodzi o style, są trzy, które Bryant znajduje szczególnie pochlebne na azjatyckich włosach. (Pro wskazówka: upewnij się, że stylista nie przesmaruje włosów maszynką do golenia lub nożycami do przerzedzania. Chociaż ta technika może pochlebiać innym rodzajom włosów, pozostawia Azjatyckie włosy wyglądające na wiotkie, cienkie i zniszczone.)

Współczesna Załoga 

Poproś o standardowe cięcie załogi, z kilkoma modyfikacjami. Upewnij się, że boki są naprawdę krótkie i lekko zwężone, a na górze zostaw trochę dodatkowej długości. “Wszystko musi być bardzo ładnie zmieszane”, mówi Bryant. “Mieszanie jest kluczowe dla włosów azjatyckich, ponieważ ma tendencję do wybijania się i pokaże każdą niedoskonałość obciętych włosów. Ponadto: im ciaśniejsze cięcie, tym mniej się wydłubuje.”Aby wystylizować, osuszyć ręcznikiem i użyć odrobiny pomady, aby popchnąć włosy do przodu. 

Współczesny Don

To nowoczesne spojrzenie Mad MenDon Draper stał się sławny. Trzymaj boki wyblakłe i pozostaw tyle na górze, aby go z powrotem zślizgnąć. To wygląd, który jest już bardzo popularny wśród stylowych zestawów w Brooklynie i Los Angeles. “To lekko rozłączone cięcie”, mówi Bryant. Aby stylizować, najpierw gładkie włosy z powrotem, gdy są mokre, z dużą ilością pomady, a następnie czesać prosto do tyłu lub lekko z boku.

Klasyczny i długi

Ten styl jest długi na całym, ale dłuższy na górze. Poproś stylistkę, aby trzymała boki przynajmniej 2-4 cale dłużej”, więc nie wyglądasz jak jeżozwierz.”Jeśli potrzebujesz trochę wskazówek wizualnych, Wygoogluj aktora” Daniel Dae Kim ” i ” hair.”Do stylizacji, najpierw lekko wysuszyć. Następnie emulguj trochę pomady w dłoniach i zgrabiaj ją przez włosy, aby zachować luźny i naturalny wygląd. 

 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts